İkizler ve yükselen İkizler

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2784252188285823&set=a.175277752516626&type=3&eid=ARCNLjGsdckVXCDPMUSfEWnf_N-6iR3SMCc_0Zj2rI-_O8XkdM5ywPPJ06X4HluG0fyVyAsK65uy6UTW

İkizler burcu ve yükselen İkizler

 

Bu sene içinde sizin için en önemli konular; nafaka işleri, miraslar, vergiler, sigortalar, yatırımlar, krediler, vasiyetnameler, gizli ilişkiler, gizli sırlı işler ve gizli ilimlerle uğraşmak. Her biriniz bu konulardan biriyle veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

Hakkım olan nafaka parasını alamıyorum diyenler, alsamda çok az alırım diyenler, hakkım olan miras bana verilmedi diyenler, kredi bekliyenler, sigortadan bir beklentisi olanlar, yatırım yapmak isteyenler, vasiyetnamesini hazırlamak isteyenler, borcunu ödemekte zorlananlar, gizli ilimlerle uğraşanlar; bu yıl sizin yılınız. İstekleriniz olacak beklentilerinize kavuşacaksınız. Para güçtür diyerek paranızı iyi değerlendirmek için çaba göstereceksiniz. Başkalarının da hakkı olan bir maddiyattan sizede hak düşecek. İyiniyetiniz kötüye kullanılmışsa ve yapamayacağınız bir iş için ikna edilerek bir yakınınıza kefil olmuşsanız; bu yıl içinde bu dertten kurtulacaksınız.

Bu sene içinde; otoritenizi güçlendirmek, gücünüzü artırmak ve prestij sahibi olmak için mücadele edeceksiniz. Eşiniz parasını idare edemeyen biriyse veya para işlerinden çok iyi anlamıyorsa; eşinizin parasını idare etmek sorumluluğunu üstünüze alacaksınız. Mali konularda yetenek sahibi iseniz, yeteneğinizi para kazanmak için kullanacaksınız. Para kazanmaları için seviğiniz kişileride yönlendireceksiniz. Çok zor para kazanıyorum diyenler, para elime gelmeden nereye gideceği bellidir diyenler; yasal olmak şartıyla, kolay para kazanmanın yollarını öğreneceksiniz. Anıl terinizle kazandığınız paranın bereketini göreceksiniz. Haritanızın 8.evine düşen Oğlak burcunda ilerliyen Jüpiter size maddi şanslar sunarken, Satürn de bu maddi şansların, kalıcı ve ileriye yönelik bir hayat garantisi olması için sizi desteklemekte.

Sevgili ikizler ve yükseleni İkizler olanlar. Bu yıl içinde kimseye kefil olmayın, kimseden borç para istemeyin ve kimseye borç para vermeyin. Borç verdiğiniz kişi adres değiştirecek veya izini kaybettirecektir. Güvenerek kefil olduğunuz kişi sizi borç batağına gömecektir. Borç aldığınız kişi, size verdiği borçtan daha fazlasını isteyecektir. Ancak karşılıksız verdiğiniz paranın ve yaptığınız yardımların size yaşattığı iç huzuru, maneviyatınızı artırarak size hayır kapılarını açacaktr. Kiminiz mirastan, kiminiz evlilik yoluyla gelen, maddiyattan, kiminiz beklenmedik bir yeredn gelen paradan sevineceksiniz. Borçluysanız borcunuzu kolaylıkla ödemeniz için elinize şans fırsatı gelecek. Hukuksal davalarınız lehinize sonuçlanacak.

Haksız kazanç sağlayanlar, yetim hakkı yiyenler, haksızlık yapanlar, eşini aldatanlar, vergi kaçıranlar, hiçbirşey gizli kalmayacak. Yaptığınız bütün kötülüklerin cezasını göreceksiniz. Haritanızın 8. evinde Oğlak burcunda ilerliyen Jüpiter, isteyerak ve bileek yaptığınız bütün yanlışlıkların öğrenileceğine işaret ederken, Burcun yöneticisi Satürn’de ensert bir şekilde cezalanacağınıza işaret etmekte. Suçluysanız cezanızı çekeceksiniz.  Bu yıl yanlışlıklarınızı düzeltmenizin, kendinizi affettirmenizin ve vijdanınızı rahatlatmanın yılıdır.

Sosyal Medya Paylaşım Alanı