Bölüm-6 Başak Burcu Kadınının Aşkı( Başak Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler, Aşık Olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyun )

Başak Burcu Kadınının Aşkı

Bölüm- 6  Başak Burcu Kadınının Aşkı( Başak  Burcu Kadınına Âşık Olan Erkekler, Âşık Olduğunuz Kadını, Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

  • Başak burcundan  olanlar.
  • Yükselen  burcu  Başak  olanlar.
  • Ay burcu Başak  olanlar

Başak  burcunda gezegenleri olanlar;  her işinizde olduğu gibi aşkta da dikkatli, kararlı  ve  ciddisiniz. Karşılıklı Güven ve saygı, sizin için sadakatin bir göstergesidir.  Sevgi, sadakat,  güven ve saygı, aşk ilişkilerinizin temelidir.  Sevgiye aşka önem verirsiniz, sevmek ve sevilmek istersiniz ama  güven ve sadakat, sizin için aşktan daha önce gelir. Dürüst, saygılı ve güvenli olduğunu  hissettiğiniz erkeğe yakınlıkduyarsınız.  Aşkınızı kolay gösteremezsiniz.  Daima  âşık olduğunuz erkeğe karşı; uzak, saygılı ve mesafeli olursunuz.  Duygularınızı kolaylıkla gösteremezsiniz.  Duygularınızı göstermenizin,  sizi küçük düşüreceğini zannediyorsunuz. Erkek sizin huyunuzu karakterinizi anlamışsa,  Size güven vererek, saygıyla sevgiyle  yaklaşacaktır. Hataları erken gören  Başak burcu kadını, soğuk ve mesafeli olabilir.  Bunun nedeni, erkeğe güvenmemesindendir.  Başak burcunun ikinci on günü içinde doğanlar aşklarını  gösteremezler. Aşkta soğuk ve mesafelidirler. Bir erkekle beraber olmaları için, erkeğe âşık olmalıdırlar. İlişkilerinde bir problemle karşılaşsalar  bu problemi gurur meselesi yaparlar. Erken küserler ve erken kırılırlar. İnatçı asil ve gururludurlar. Olur, olmaz ilişkilere  atılmazlar. Aşkın asaletine ve şerefine inanırlar. Fakat bezende böyle olmayabilir. Başak burcu kadını, kendini iki ilişki içinde bulabilir. Sevgilisiyle uzun bir zaman ayrı yaşayan ve tekrar bir araya gelenler, Başak veya Başak burcu güçlü olanlardır. Boşanmak için mahkeme kapısına çıkan ve barışarak mahkeme kapısından geri dönenler, yine Başak burcundan veya Başak burçları gücü olanlardır.

Başak Burcu Kadınına Âşıksanız

Bir Başak burcu kadınına âşıksanız; daima en mükemmel  halinizle olmalısınız. Başak burcu kadını; temiz, düzenli, ağır başlı, kurallara önem veren,  dikkatli biridir. Onun yanında, ciddi olunuz,  Asil  ve saygılı olunuz. Temiz ve güzel giyinerek, her zaman  davranışlarınıza dikkat  ediniz. Başak Burcunun ikinci on gününde doğmuşsa, ona kendinizi, ev adamı halinizle gösteriniz. Sizi ev haliyle gördüğünde daha çok mutlu olacak ve sizi daha çok sevecektir. Onu eleştirmeyin. Her zaman fikirlerine önem veriniz. Bu kadın; becerikli,  Pratik, düzenli ve tertiplidir. Prensip sahibi olup detaylara önem verir. Bu kadının aşkında; tutku, güzel etkileyici aşk sözleri  ve romantizm aramayın. Sizi övmesini ve şımartmasını beklemeyin. Ondan romantik, duygu dolu  bir aşk beklemeyin.  Sizinle beraberse, sizi gerçekten sever ve  size değer verir demektir. Başak burcunun son on gününde doğmuşsa; aşka sevgiye önem verir. Onu romantik, sevgi dolu, aşk dolu görebilirsiniz. Gözlerinize sevgiyle bakar, size  romantik  akşam sofraları kurar. Aşkını belli eder. Romantik aşk şarkılarını sizin  için dinler. Sesi güzeldir. Aşk şarkılarını sizin için söyler. Yanınızda, şımarır ve çocuklaşır. Onu şımartarak sevin. Küçükbaş hayvanlarını, koruyarak sever. Sizinle birlikte kırlarda  dolaşmayı sever. Onu sevdikleriyle mutlu ediniz. Fakat tam Başak burcuysa; mesafeli, ciddi ve  soğuktur. Böyle bir  karakter sergilemesi, sizi sevmiyor anlamına gelmez.

 

yildizlarin_bize_soyledikleri_h1240

Astrolog Şifa Avcın

Bromley Kent UK

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı