2020 yılında burçlar Boğa ve yükselen Boğalar

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Boğa ve yükselen Boğalar

 

Bu sene içinde sizin için en önemli konular; yatırımlar, yeni başlangıçlar, imaj değişikliği, bakış açınızı değiştirmek, doğuştan gelen yeteneklerinizi paraya döndürmek, yurt dışı bağlantılar kurmak, eğitim konuları ve yasal evraklarla uğraşmak. Her biriniz bu konulardan biri veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

Para güçtür diyenler, çalışan kazanır diyenler, kendini beğenmeyenler, güzelleşmek isteyenler, daha iyi bir yaşam için doğduğu yerden uzaklaşıp daha uzak bir yere yerleşmek isteyenler, yüksek eğitim yapmak isteyenler, mahkemelerde birtürlü ilerliyemeyen hukuksal işleri olanlar; bu yıl sizin yılınız.

Sanatsal ve müziğe yönelik yeteneği olanlar, yeteneğinizle kendinizi fark ettireceğiniz bir yıldır bu yıl. Ansızın önünüze çıkacak olan şans fırsatlarını fark ederek değerlendirirseniz, bütün hayatınızı değiştirebilirsiniz. Maddi mal varlığını güçlendirmek isteyenler, doğum yerinize uzak olan bir yerde taşınmaz bir mala yatırım  şansı elinize geçecek. Kiminiz daha iyi bir yaşam, kiminiz de yüksek eğitim için yurt dışına yerleşmeyi düşüneceksiniz. Çabuk karar veremeyeceğiniz kısa bir dönem geçireceksiniz. Sonra ani bir kararla sizin için doğru olduğuna inandığınızı yapacaksınız. Yasal evraklardan sevineceğiniz, maddi açıdan güç bulacağınız, yeteneklerinizden gelecek olan başarılar ile sevineceğiniz, aşkta mutluluğu bulacağınız, hakkınız olanı kazanacağınız bir yıldır bu yıl .

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğa olanlar. Bu yıl, içinizden sevinenler olabileceği gibi, üzülecek olanlarda olabilir. Bu kişiler; evliliğe yönelik üzüntüler yaşayabilirler. Aşk ilişkilerinde büyük acılar çekebilirler. Ani gelen maddi kayıplarla zor günler yaşayabilirler. Arkadaşlar yüzünden maddi ve manevi zarar görebilirler. Yasalar karşısında zor duruma düşebilirler. Parasızlık nedeni ile eğitimini yarım bırakabilirler. Dikkat edin bu kişilerden biride siz olmayasınız.

Haksızca para kazananlar, yasa dışı ticaret yapanlar, başkasının hakkı olan taşınmaz bir mala hile ile sahip olanlar, evlilik eşine sadakat göstermeyenler, haritanızın 9. evinde yer alan Oğlak burcunda ilerleyen Satürn sert ve acımasız bir yargıç gibidir. Oğlak burcunda transitini gerçekleştirmekte olan Jüpiter ise adaletin doğru yargı gücüdür. Yasalara aykırı ne yaparsanız yaptığınızın cezasını göreceksiniz. Vijdansızca çektirdiğiniz acıların hesabını vereceksiniz.

Yıldızları elinde tutan kadın Şifa Avcın

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı