Bölüm-7 Terazi Burcu Kadınının Aşkı( Terazi Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler. Aşık Olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

terazi_burcu_kadininin_askiRelated image

Bölüm-7 Terazi Burcu Kadınının Aşkı (Terazi Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler, Aşık Olduğunuz kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

  • Terazi Burcundan Olanlar
  • Terazi Burcu Yükselenler
  • Ay Burcu Terazi Olanlar

Terazi Burcunda Gezegenleri Olanlar;  her işinizde olduğu gibi, aşk ilişkilerinizdede,duygusal, adil, iyiniyetli  ve barışseversiniz.  Aşka aşıksınız. Hayatınızın her devresinde aşkı yaşamak istersiniz. Terazi burcunun;  güzel yüzlü, güzel huylu ve romantik  kadınları. Artistvari bir görünüşünüz var. Içten gelen bir prenses bir kıraliçe gibi davranıyorsunuz. Karşı cinsin ilgisini çekiyorsunuz. Etrafınız, sizi beğenen hayranlarınızla dolu. İlgi çekiyorsunuz  ve beğeniliyorsunuz. Aşlarınız karşılıklı, romantik ve duygusaldır. Sevecenliliğinizle, güzelliğinizle, melodili ses tonunuzla etkiliyorsunuz. Etrafınızda sizi elde etmek isteyen birçok hayranınız var.  Sevgiye ve aşka düşkünsünüz. Sevgiye düşkün olduğunuz için, sevgilinizden her zaman sevgi ve aşk beklersiniz. Sevgilinizden ayrılmak zorunda kalırsanız; nazik dengeniz erken bozulur. Bunun nedeni ayrılığın verdiği gönül acısıdır.  Aşk acısı, sizi herkesten herşeyden uzaklaştırır.   Aklınıza şüpheler girer,  kendi kendinize  sorarsınız acaba beni aldatıyormu? Bana olan aşkı yalanmıydı? Kendi kendinize sorduğunuz olumsuz ve üzüncü düşüncelere kendi kendinizi inandırarak, kendinizi hasta edersiniz.  Sevgiye aşka önem verirsiniz. Sevgiyle yatıyor, sevgiyle kalkıyorsunuz. Bütün dünyanız sevgi üstüne kurulmuş. Sevgilinizi hayal ettiğiniz ve görmek istediğiniz  gibi görürsünüz. Siz sadece aşk konusunda kıskançlık gösterirsiniz. Terazi burcunun  ikinci on gününde doğmuşsanız; ayrılık acısı sizi çok etkilemez. İlişkinizin iyi gitmediğine ve sevginin zayıfladığını hissettiğinizde, kendinize yeni bir aşk aramaya başlarsınız. Fakat siz aşkı aramadan aşk gelir ve sizi bulur. Bir ilişki bitmeden kendinizi başka bir ilişki içine atabilirsiniz. Terazi burcunun son on günü içinde doğmuşsanız; aşkta kararsız, havai ve umursuzsunuz. Sevgili seçmeyi bilmezssiniz. İyi diyerek size uygun olmayanı seçersiniz. Güzellik   aşığı olduğunuz için, güzeldir diye seçtikleriniz tarafından hüsrana uğrarsınız.

Terazi Burcu Kadınına Aşıksanız

Terazi burcu kadınına aşıksanız; herzaman, zarif, asil,  kibar, güzel ve romantik olmalısınız. Ona  güzel sözler söyleyerek, duygu ile aşk ile davranmalısınız. Bu kadına , sevgi ve his dolu  bir dünya vermelisiniz.  Herzaman nezaketli ve adil olmalısın. Gülleri, gül kokularını, ipekleri , tülleri ve kadifeleri sever.  Onu kıskandırmaya kalkışmayın.  Ona ihanet etmeyin. İhanete uğrayan Terazi burcu kadınının, kalbinde derin yaralar açarsınız. Onu utandırırsınız. İhanete uğrayan sevgi dolu Terazi burcu kadını, kendine acılardan bir dünya kurar. Bu dünyada kendini istenmemiş sevilmemiş zannederek mahsunlaşır. Siz hatanızı anlayıp ona geri dönmek istersiniz. Terazi burcu kadınınız haladaha sizi severse, sizi bağışlamış gibi görünecektir. İhanete uğradığını yalanlayacaktır. Fakat ihanet edeni hiç bir zaman affetmeyecektir. Terazi burcu kadını, Terazi burcunun   ikindi on günü dediğimiz ikinci dekenında doğmuşsa; akıllı ve gerçekçidir. İçinden geldiği gibi davranır. Zaman zaman bu kadını kıskanacaksınız. Ona karşı güveniniz sarsılabilir. Emin olmadan hayatınızda hiç bir değişiklik yapmayın. Terazi burcunun son on gününde doğmuşsa; kararsız ve flörtcü olacaktır.  Yönetilmesi güç, sabırsız ve umursuz olacaktır. Terazi burcu kadını aşka aşıktır.Kendi kendini sever. Aynada kendini başkasının gözleriyle seyreder. Hayranlık peşindedir. Onun kalbine girmeyi başarırsanız, bütün dünyası siz olacaksınız.

yildizlarin_bize_soyledikleri_h1240Related image

Şifa Avcın

Bromley Kent UK

Sosyal Medya Paylaşım Alanı