Bölüm- 9 Yay Burcu Kadınının Aşkı. Yay burcu Kadınına Aşık OlanErkekler,( Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyun) .

yay_burcu_kadini

Bölüm- 9 Yay Burcu Kadınının Aşkı. Yay burcu Kadınına Aşık OlanErkekler,( Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyun) .

  • Yay burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Yay olanlar
  • Ay burcu Yay olanlar
  • Yay burcunda gezegenleri olanlar

Yay burcu kadını da, Yay burcu Erkeği gibi, aşk konusunda üç farklı karakter gösterebilir. Gösterdiği karakterlerden biri; havalı şuh bir kadın. Etrafında onu elde etmek isteyen çok aşığı olur. Beğendiği kadına sahip olmayı isteyen erkek, onun çekici kadınsı görünüşünden, içmeden sarhoş olur. Kendini beğenen ve kendine güvenen kadın, Hoşlanmadığı erkeğe hayır demeyi iyi bilir. Hoşlanmışsa, erkeği peşinden koşturtacaktır. Erkek peşinden koştukça kadın uzaklaşır. Kadın uzaklaştıkça erkeğin aşkı tutkulu bir hal alır. Aklına kor mutlaka kadını elde edecektir. Diğer bir karakter ise; hayranlık peşinde olan, flörtçü ve aşka âşık bir kadın. Bu karakterlere sahip olan Yay burcun kadınları; yeniliklerden, maceralardan hoşlanırlar. Bir erkek zayıfsa, kadına değer veremeyecek kadar kabaysa, kadın kendine başka bir erkek arayacaktır. Yay burcu kadınının diğer farklı bir karakteri ise; gerçekten âşık olacağı ve seveceği erkeği bulana kadar beklemek. Sevdiğinde, kalıcı bir beraberlik ister. Bu kadın âşık olduğu erkeğe; maddi manevi her şeyini sunmak ister. Sevdiği erkeğe sevgi saygı göstererek, onun mutlu olacağı her şeyi yapar. Yaşı ilerledik sonra bu kadın daha olgun ve daha gerçekçi olur. Adalet duyguları ve dini inançları artar. Hayatında daima sevdiği erkek olur.

Yay Burcu Kadınına Aşıksanız;

Yay burcu kadınına âşıksanız; güler yüzlü, ağır başlı ve hürmetli olmalısınız. Onun güvenini kazanarak, ona ne kadar bağlı olduğunuzu, ona inandırmalısınız. Bu kadın; kitap okumayı, seyahat etmeyi ve doğal yaşamı sever. Sizin beğenmeyeceğiniz, huyları da olabilir. Bazen size yerine getiremeyeceği sözler verecektir. Ona kızmayın ve ona sinirlenmeyin. Bu kadın; zaman zaman, emir vaki olacak ve sorduğu sorularla canınızı sıkacaktır. Şüpheleneceği bir davranışta bulunmayın. Ona yalan söylemeyin. Önüne sınır koyarak onu engellemeyin. Yay burcu kadını; çiftlik hayatını, hayvanları ve bütün canlıları sever. Uzak, tanımadığı ve bilmediği yerleri gezerek öğrenmek ister. Sevdiği hayatı yaşaması için ona destek olunuz. Âşık olduğunuz kadının; romantik bir aşık olmasını beklemeyin. Sizi gerçekten sevmesi size yetmeli. Bu kadın ile uzun bir beraberlik geçirmek niyetindeyseniz, hoşgörülü ve anlayışlı olmalısınız.

Sifa Avcin

Astrolog Şifa AVCIN
Satürn günü Merkür saati
Bromley Kent UK
Venüs günü Merkür saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı