Bölüm- 9 Yay Burcu Erkeğinin Aşkı. Yay burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, ( Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyun)

yay_burcu_erkegi_ciftlik

Bölüm- 9 Yay Burcu Erkeğinin Aşkı. Yay burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, ( Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyun)

  • Yay burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Yay olanlar
  • Ay burcu Yay olanlar
  • Yay burcunda gezegenleri olanlar

Yay burcu erkeği aşk konusunda üç farklı karakter gösterir. Gösterdiği karakterlerden biri; ateşli bir âşık. Beğendiği kadına hemen sahip olmayı isteyen kendini beğenen ve kendine güvenen biri. Diğer bir karakter ise; hayranlık peşinde olan, flörtçü, ve aşka aşık bir karakter. Bu karakterlere sahip olan Yay burcun erkekleri; yeniliklerden, maceralardan hoşlanırlar. Bir kadına bağlı kalamazlar. Bu erkeklerin hayatında; daima birden fazla kadın olur. Evlilik yaptıklarında; eşini sevse bile gözü dışarda olur. Eşine sadakat göstermeyen bu erkeğin, boşanma sebebi başka bir kişinin araya girmesiyle gerçekleşir. Yay burcu erkeğinin diğer farklı bir karakteri ise; gerçekten âşık olacağı ve seveceği kadını bulana kadar, başından birçok aşk maceralarının geçmesidir. Bu erkek âşık olduğu kadına; maddi manevi her şeyini sunmak ister. Sevdiği kadına sevgi saygı göstererek, onun mutlu olacağı her şeyi yapar. Yaşı ilerledik sonra bu erkek daha olgun ve daha gerçekçi olur. Adalet duyguları ve dini inançları artar. Fırsat bulsa bile artık hiçbir kadına dönüp bakmaz. Hayatında daima sevdiği kadın olur.

Yay Burcu Erkeğine âşıksanız;

Yay burcu erkeğine âşıksanız; güler yüzlü, ağır başlı ve hürmetli olmalısınız. Onun güvenini kazanarak, ona ne kadar bağlı olduğunuzu, ona inandırmalısınız. Bu erkek; kitap okumayı, seyahat etmeyi ve doğal yaşamı sever. Sizin beğenmeyeceğiniz, huyları da olabilir. Bazen size yerine getiremeyeceği sözler verecektir. Ona kırılıp da küsmeyiniz. Bu erkek; zaman zaman arkadaşları ile uzak yollara yolculuk yapmak isteyecektir. Önüne sınır koyarak onu engellemeyin. Yay burcu erkeği; çiftlik hayatını, avlanmayı ve atları sever. Köpeğiyle birlikte kırlarda dolaşmayı sever. Sevdiği hayatı yaşaması için ona destek olunuz. Aşık olduğunuz erkeğin; romantik bir aşık olmasını beklemeyin. Sizi gerçekten sevmesi, size yetmeli. Bu erkek ile uzun bir beraberlik geçirmek niyetindeyseniz, hoşgörülü ve anlayışlı olmalısınız.

 Sifa Avcin

Şifa AVCIN

Bromley Kent UK
SATÜRN günü AY  saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı