Bölüm-7 Terazi Burcu Erkeğinin Aşkı. (Terazi Burcu Erkeğine Aşık olan Kadınlar, Aşık olduğunuz Erkeği Daha İyi Tanımanız için Okuyunuz)

terazi_burcu_erkeginin_aski

Bölüm-7 Terazi Burcu Erkeğinin Aşkı (Terazi Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, Aşık Olduğunuz Erkeği Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

  • Terazi Burcundan Olanlar
  • Terazi Burcu Yükselenler
  • Ay Burcu Terazi Olanlar

Terazi Burcunda Gezegenleri Olanlar;  her işinizde olduğu gibi, aşk ilişkilerinizde de, duygusal, adil, iyiniyetli  ve barışseversiniz.  Aşka âşıksınız. Hayatınızın her devresinde aşkı yaşamak istersiniz. Terazi burcunun yakışıklı erkekleri, artistvari bir görünüşünüz var.  Karşı cinsin ilgisini çekiyorsunuz. Etrafınız sizi beğenen hayranlarınızla dolu. İlgi çekiyorsunuz ve  beğeniliyorsunuz. Aşlarınız karşılıklı, romantik ve duygusaldır. Elde etmek istediğiniz kadını; sevecenliğiniz ve yakışıklılığınızla elde edersiniz.  Sevgiye düşkün olduğunuz için, sevgilinizden her zaman sevgi ve aşk beklersiniz. Sevgilinizden ayrılmak zorunda kalırsanız; nazik dengeniz erken bozulur. Bunun nedeni ayrılığın verdiği gönül acısıdır.   Aşk acısı, sizi herkesten her şeyden uzaklaştırır.   Aklınıza şüpheler girer,  kendi kendinize  sorarsınız acaba beni aldatıyor mu? Bana olan aşkı yalan mıydı? Kendi kendinize sorduğunuz olumsuz ve üzüncü düşüncelere kendi kendinizi inandırarak, kendinizi hasta ediyorsunuz. Sevgiye aşka önem verirsiniz. Sevgiyle yatıyor, sevgiyle kalkıyorsunuz. Bütün dünyanız sevgi üstüne kurulmuş. Sevgilinizi hayal ettiğiniz ve görmek istediğiniz  gibi görürsünüz. Siz sadece aşk konusunda kıskançlık gösterirsiniz. Terazi burcunun  ikinci on gününde doğmuşsanız; ayrılık acısı sizi çok etkilemez. İlişkinizin iyi gitmediğine ve sevginin zayıfladığını hissettiğinizde, kendinize yeni bir aşk aramaya başlarsınız. Bir ilişki bitmeden kendinizi başka bir ilişki içine atabilirsiniz. Terazi burcunun son on günü içinde doğmuşsanız; aşkta kararsız, havai ve umursuzsunuz. Sevgili seçmeyi bilmezsiniz. İyi diyerek size uygun olmayanı seçersiniz. Güzellik   aşığı olduğunuz için, güzeldir diye seçtikleriniz tarafından hüsrana uğruyorsunuz.

Terazi Burcu Erkeğine Âşıksanız

Terazi burcu erkeğine âşıksanız; her zaman, zarif, asil,  kibar, güzel ve romantik olmalısınız. Ona  güzel sözler söyleyerek, duygu ile aşk ile davranmalısınız. Bu erkeğe, sevgi ve his dolu  bir dünya vermelisiniz.  Her zaman nezaketli ve adil olmalısın.  Onu kıskandırmaya kalkışmayın. Hasta bile olsanız, yine de güzel görünmeye çalışın. Terazi burcunun   ikindi on günü dediğimiz ikinci dekanında doğmuşsa; akıllı ve gerçekçi olun. İçinizden geldiği gibi davranın. Zaman zaman bu erkeği kıskanacaksınız. Ona karşı güveniniz sarsılabilir. Emin olmadan hayatınızda hiç bir değişiklik yapmayın. Terazi burcunun son on gününde doğmuşsa; kararsız ve flörtçü olacaktır.  Yönetilmesi güç, sabırsız ve umursuz olacaktır. Terazi burcu erkeği aşka âşıktır. Aynada kendini başkasının gözleriyle seyretmeyi sever. Hayranlık peşindedir. Onun kalbine girmeyi başarırsanız, bütün dünyası siz olacaksınız.

Şifa Avcın

Bromley kent UK

Sosyal Medya Paylaşım Alanı