Yengeç burcu ve yükselen Yengeç olanlar

 

 

Yengeç burcu ve yükselen Yengeç olanlar

Bu sene içinde sizin için en önemli konular; işbirliği, yüz yüze ilişkiler, evlilik konuları, boşanma sorunları, kontratlar, hukuk davaları, pazarlıklar, anlaşmalar, üzerinizde söz hakkı olan insanlarla ilişkileriniz, yazılı ve sözlü anlaşmalar ile uğraşmak. Her biriniz bu konulardan biriyle veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

Evlenmek isteyenler, iş kurmak isteyenler, hukuksal davaları olanlar, ortak iş kurmak isteyenler, şifa gücüne sahip olanlar, ilham yeteneği olanlar, yurdışına gitmek isteyenler, yabancı dil kursuna başlamak isteyenler; bu yıl sizin yılınız. İstekleriniz olacak beklentilerinize kavuşacaksınız. Evliliği, iş ortaklıkları ve hukuksal davaları temsil eden haritanızın 7. evinde Oğlak burcu var. Bu burçta, burcun yöneticisi Satürn, transitine başlayan Jüpiter ve Pluto var. Bu yıldızsal işaretler, şanslı bir evlilik yapacağınızı göstermekte. Evleneceğiniz, kişi ile aranızda yaş farkı olabilir. Mutsuz bir evliliğiniz varsa ve bu evlilik size zorluk vermeye başlamışsa, evliliğinizi bitirmek kararı alacaksınız. Uzun süredir birlikte yaşadığınız hayat arkadaşınızla birlikteliğinize yasal bir kimik kazandıracaksınız. İlişkinizi nikahla taçlandıracaksınız. Sevgiye ve saygıya dayalı bir evlilik yapacak olanlar olacağı gibi,  güç ve statü kazanmak için sevmediği biri ile evlenecek olanlar da var. Bu kişiler, maddi güce dayalı sevgisiz bir evliliğin mutluluk getirmeyeceğini anlıyacaklar. Adaletin iki gücü şimdi Oğlak burcunda. Adil olmayan ve menfaat uğruna yapılan herşey bitmeye mahkumdur.

Bu yıl içinde hukuksal davalarınız lehinize sonuçlanacak. Çalışarak kazandığınız paranın bereketini göreceksiniz. Bereketlenen paranızı taşınmaz bir mala sahip olmak için, depozit olarak yatıracaksınız.

Evlilik, kontratlar, hukuksal işlerinizi, anlaşmaları ve yer değişikliğini temsil eden haritanızdaki 7. evinizde Oğlak burcunun yöneticisi; disiplinin, saygının ve kuraların gezegeni olan Satürn var. Şansın mutluluğun, dileklerin ve adaletin temsilcisi olan Jüpiter’de Oğlak burcundaki transitine başladı. Gizlileri ortaya çıkaran yeni şarların gezegeni olan Pluto da Oğlak burcunda yol almakta. Bu yıldızsal etkiler, haritanızda Balık burcunda ilerleyen hayaller gezegeni Neptün’e ve Boğa burcunda transitini gerçekleştirmekte olan; özgürlüğün, dehanın, zekanın ve 6. hissi temsil eden Üranüs ile etkileşimde. Bu yıldızsal enerjiler; ilham yeteneğinizi, şifa gücünüzü, bilinen ama  görünmeyen  güçlere olan inancınızı güçlendirir.

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar. Bu yıl üstün özellikleri olan sezgi ve bilgi sahibi insanlar ile dostluk kuracaksınız. Yeni dostlar içinde; ilime, bilime, yeniliklere meraklı olan arkadaş canlısı özgür ruhlu insanlar da tanıyacaksınız. Bilinmeyene meraklı olanlar, gizli sırlı ilimlerle uğraşanlar, evrenin bilinmeyen sırlarını keşfetmek isteyenler, bilinmeyeni araştıracaksınız. İlham yeteneğiniz artacak. Ruhsal ve beyinsel olarak keşiflerde bulunacaksınız.

Eşini aldatanlar, sır gibi sakladığınız evlilik dışı gizli ilişkiniz ortaya çıkacak. Boşanma nedeni ile maddi kayıplar yaşayacaksınız. Düşmanlarınızın tanıdıklarınızdan biri olduğunu öğreneceksiniz. İş ortaklarına hile yapanlar, yaptığınız ortaya çıkacak cezanızı çekeceksiniz.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2784252188285823&set=a.175277752516626&type=3&eid=ARCNLjGsdckVXCDPMUSfEWnf_N-6iR3SMCc_0Zj2rI-_O8XkdM5ywPPJ06X4HluG0fyVyAsK65uy6UTW

Sosyal Medya Paylaşım Alanı