Güzel Günler Geliyor

Kova burcundan olanlar; engeller bitecek, sıkıntılar sona erecek

eski-misir-astroloji-1

Uzun zamandır maddi manevi sıkıntılar yaşadınız. Başlamak istediğiniz yeni başlangıçlardan hüsrana uğradınız. Engeller bitecek. Sıkıntılardan kurtulacaksınız. Yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Maddi manevi hastalıklar üstünüzde kalmayacak. Maddi manevi ruhunuzu ve vücudunuzu temizleyeceksiniz. Kendinizi arındıracaksınız.

İşsizseniz yeni bir iş teklifini değerlendirecek ve yeni bir işe başlamak şansınız doğacak. Aileden kalma bir işiniz varsa bu işi genişleteceksinız. Aileniz veya yakın akrabalarınızla çalışıyorsanız, çalıştığınız iş yerini büyütecek ve genişleteceksiniz. Teyze, amca, dayı, hala gibi yakın akrabalardan maddi manevi destek göreceksiniz.

İşciyseniz, patronlarınızdan destek göreceksiniz. İş verenseniz, işcilerinize sevgi şefkat göstererek onlara maddi manevi destek olacaksınız. Saygınlığınız daha çok artacak. Devletle işi olanlar zorluklar bitecek.

Devlet yardımla yeni başlangıçlar yapacaksınız. Yükseleceksiniz. Zorluklarla gelen başarının kıymetini bileceksiniz.

Ektiğiniz fidanların meyve verme zamanı. Çabalarınızın karşılığını göreceksiniz. Kardeşlerinizden biri taşınmaz bir mala yatırım yapacak. Fakat bu mala yatırım yapmazdan önce, evin su sorunlarıyla karşılaşmamak için önceden önlem almaları gerekir.

2015 yılının Ağustos ayına kadar bekar olan Kovaların evlilik şansları devam edecek. Evli olan Kovalar, eşin parasından ve taşınmaz bir mal konusundan sevineceksiniz.

Mahkemelerede uzayıp giden ve bir türlü sonuçlanmayan hukuksal davalarınız varsa, kurtuluşa ereceksiniz. Size düşmanlık yapmak isteyenlerin düşmanlığı dostluğa dönecek. Düşmanlarınızla dost olacaksınız ve onlardan kazanç sağlayacalsınız. İş birliklerinden ve ortaklarınızdan maddi desteğe kavuşacaksınız.

Yaşayabileceğiniz sıkıntılar

Kanuna göre davranın. Yasalara karşı dürüst olun. Yasalarla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Evlenmek isteyenler, iş kurmak isteyenler, evlilik ve iş ortağınızı iyi seçiniz. Kimseye güvenmeyiz. Vergilerinizi vaktinde ödeyin.

Size miras düşebilir, dikkatli olmazsanız hakkınız olan miras hile ile elinizden alınabilir. Maddi manevi zarara uğrayabilirsiniz. Yasal evraklarınızı kanuna göre koruyun. Güvendiğiniz kişilerden, beklemediğiniz bir davranış görüp üzülebilirsiniz.

Annenizin dişlerinden ve gözlerinden bir proplemi olabilir, baş ağrılarılarından şikayet edebilir. Öğrenciyseniz eğitiminizle ilgili bir engelle karşılaşabilirsiniz. Yasalarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Gündelik hayatınızdaki arkadaşlarınızı iyi seçin. Beraber yaşamanızı gerektiren arkadaşlarınız varsa onlara karşı dikkatli olun.

Arkadaşınızı iyi seçerseniz, her zorluğu yenersiniz. Arkadaşınızı iyi seçmezseniz çıktığınız hayat yolunda kaybolursunuz. Mart, Nisan ve Mayıs aylarında zorluklar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Sağlığınıza dikkat edin. Vücudunuz su toplayabilir. Mide proplemi ve soğuktan gelen hastalıklar yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Sifa Avcin
Astrolog Şifa AVCIN
11/1/2015

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı