Kimseye kefil girmeyin

Oğlak burcunda olanlar şansınız devam ediyor, ancak para konusunda çok dikkatli olun:

Şans yıldızı Jüpiter 2015 yılındada size şans dağıtmaya devam edecek. Bu şanslar; evlilik, ortak işler, sosyal ilişkiler, ebeveynler, kontratlar ve hukuksal davalardan gelmektedir.

Oğlak burcu mensupları, Jüpiter sizi bu şanslardan birinden sevindirecektir. Daha sonra; yatırımlardan, hisseli paralardan, evlilikten gelen bir maddiyat ve bir miras konusundan sevineceksiniz.

İş toplantılarında ve sosyal ortamlarda, sizden yaşca büyük, olgun ciddi ve yüksek mevkide biriyle tanışacaksınız. Yeni tanışacağınız bu kişinin, mesafeli ve soğuk davranmasına aldırış etmeyin. Ondan çekinmeyiniz. Sadece ciddi olun ve olgun davranın. Onu övmeye kalkışmayın. Sadece saygı gösterin. İstek ve arzularınızı gerçekleştirmeniz, için size bu kişi destek olacaktır. ( Bu işlerin yasal olması şartıyla) Bu kişinin, önerilerini dinler ve ona güvenirseniz, geleceğinizide garantilersiniz.

Kan bağı olan bir yakınınızın, bebek müjdesiyle sevineceksiniz. Bekar olanlar, doğru olan bir evlilik şansı elinize gelecek, değerlendirin. Oğlak burcunun genç erkekleri; gelenekler ve göreneklere düşkünsünüz. Ciddi ve olgunsunuz. ailenizinde onaylayacağı bir evlilik şansı elinize gelecek değerlendirin. Evleneceğiniz kişinin ailenizdeki kadınlarla bir benzerliği olabilir.

Yaşayabileceginiz sıkıntılar

Uzun zamandır zorluklar ve sıkıntılar yaşıyorsunuz. Karşınıza çıkan engellerle çarpışmak zorunda kaldınız. Hem kırdınız hem kırıldınız. İradeniz dışında gelisen olaylar size zor günler yaşattı.

Devlet işlerinde; engellerle sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Yükselmenizi engelleyen güçler tarafından zor günler yaşıyorsunuz.

Önemli sosyal ortamlarda daha saygılı davranın ve dikkatli konuşun. Öfke duygularına yenilmeyin. İradenize sabrınıza sahip çıkın. Nisan ayı içinde stres yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde hiç bir değişiklik yapmayın. Sadece yarım kalan işlerinizi bitirmeye çalışın. Geçmişte yaşadığınız bir aşk ilişkisi yine gündeminize gelebilir.

Eski aşkınızla karşılaşabilir ve yine bir araya gelebilirsiniz. Yeni başlayan eski aşk ilişkiniz size heyecan verebilir. Fakat yinede uzun süreli bir ilişki olmaz. Yeni bir ilişki içindeyseniz, eski ilişkiniz yüzünden hayatınızda olan kişiyi kırabilir ve ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. 25 ve 28 Aralık arasında olan günlerde doğanlar. Bir mal yüzünden kan bağı olan yakınlarınızdan biriyle bir anlaşmazlığa düşebilir ve aranızı açabilirsiniz. Sorunlar yaşayabilir sıkıntılar çekebilirsiniz.

Ödemelerinizi vaktinde yapın, kimseye kefil olayın. Kimseden borç para istemeyin. Kimseye borç para vermeyin. Paranızı kimseye teslim etmeyin. Evde bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Büyüklerinizle taşınmaz bir mal için münakaşa edebilirsiniz. Miras meselesi, hisseli paralar ve sigortalarla ilgili bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Haklı iseniz, hukuksal destekle hakkınızı alacaksınız.

Sifa Avcin

Astrolog Şifa AVCIN
10/01/2015

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı