Meslekte İlerleme Olacak

avuc_burclar

Balık burcundan olanlar, önünüze çıkan şansları iyi değerlendirin.

Evlilik, iş ve aşk konularında sevineceksiniz. Sürümcede kalmış ve bitmeyecekmiş gibi görünen sorunlardan kurtulacaksınız.

2015 yılında; iş, evlilik, sağlık ve hukuksal konularda sevineceksiniz. Romantik, büyük bir aşk yaşıyorsanız, bu aşkı evlilikle güçlendireceksiniz. . Önünüze çıkan şansları değerlendirin. Evli olanlar, bebek müjdesiyle sevineceksiniz. Güzel sanatlarla, yaratıcı mesleklerle, sahne sanatlarıyla ilgili bir mesleğiniz varsa mesleğinizde ilerleyeceksiniz.

Mesleğiniz ile ilgili yapacağınız uzun yollar size şöhret kapılarını açacaktır. Mesleğinizle kendinizi tanıtacaksınız.

2015 Ağustos ayından sonra, elinize geçen maddi kazancı akıllıca kullanacaksınız. Ailenizden kalma bir iş yeri varsa, bu iş yerini geliştirip yenileyeceksiniz. Yanınızda çalışanlara destek olacaksınız, onların rahatlığı ve huzuru için maddi manevi destekten kaçınmayacaksınız. İşçi iseniz, memursanız patrononuzun güvenini kazanacaksınız. Maaşınız artacak. Ailenizdeki büyüklerinize destek olacaksınız.

Sağlığınıza daha cok dikkat edeceksiniz. Jüpiter 2015 Ağustos ayına kadar, sağlık evinize kalacaktır. Jüpiter manevi doktordur iyicil bir enerjidir. Jüpiterin sağlık evinizde olması maddi manevi bütün hastalıklardan sizi korur.

Yaşayabileceğiniz sıkıntılar

Başına buyruk özgürce bir hayat yaşıyorsunuz. Dikatsizce para harcamanız, üstesinden kalkamayacağınız proplemlere sebep oluyor.

Yanlış iş seçimi ve etki altında kalarak verdiğiniz kararlar, para ve şans kaybetmenize neden oluyor. Ödemeler, alacak ve verecek konularından maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş birlikleri ve ortaklarınızdan alacağınız paranın gecikmesi, öfke patlamalarına neden olabilir. Maddi konulardan, gecikmeler ve sıkıntılar olacağından önleminizi önceden alın.

Nisan ayın da büyük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Uzun zaman çalışıp çabaladınız. Emeklerinizin karşılığını beklerken, yaşadığınız hayal kırıklığı içinize kapanmanıza neden oldu. Elinize gelen ikinci bir şansla kaybettiklerinizin yerine daha iyisini bulacaksınız.

Eğitim çağında bir kardeşiniz varsa ve eğitimi yarım kalmışsa, yarım kalan eğitimini tamamlama şansı eline geçecek. Kan bağı olan yakınlarınızdan; başağrısı, böbrek rahatsızlığı ve kan proplemleri yaşayanlar var. Bu rahatsızlıklar biraz daha sürsede, tamamıyle geçecek.

Dargınlıklar sonlanabilir

Dargın olduğunuz bir arkadaşınızla , arkadaş toplantılarında karşılaşabilir ve aranızı düzeltebilirsiniz.

Mart ve Temmuz ayları arasında olan zaman dilimi içinde; yakınlarınız tarafından başarılarınız engellenebilir. Dilekleriniz biraz daha gecikebilir. Maaşınızda bir düzensizlik, bir kesinti yaşayabilirsiniz. Bu beklenmeyen sıkıntılardan ne kadar da etkilenseniz, çektiğiniz sıkıntılar tez geçecek.

Kariyerinizde yükselmeniz için daha çok olgunlaşmanız lazım. Sorumluluklarınızı ve mesuliyetlerinizi bilmelisiniz.

Sifa Avcin

 

 

 

Astrolog Şifa Avcın
12/1/2015

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı