Doğum Anında Ay İkizler Burcuna Düşmüşse ve Ay İkizler Burcundan Geçerken Sizlere Hisettirdiği Etkiler

Ay İkizler Burcunda İlerliyor

ay_ikizler_burcunda

Doğum haritanızda Ay İkizler Burcuna düşmüşse, ve Ay İkizler Burcundan geçerken sizlere hissettirdiği etkiler.

Ay’ı tanımak

Ay duyguları dişiliği içgüdüleri, ruh hallerini hassaslığı ve bilinci temsil eder.İç dünyanız ve hafısanızın kalitesi Ay ile ilgilidir.  Herkes Güneş  burcunu bilir, fakat Ay burcunu  herkes bilmez. Doğduğunuz, saat gün ve tarihte Gökyüzünde Ay’ın bulunduğu burca, Ay burcu derler. Doğum anında farklı burçlara düşen Ay, ayni burçlarda olduğunuz kişilerle,  sizi onlardan farklı kılar. Ay pasif bir enerjidir. Hangi burca girmişse o burcun doğasına bürünür.  Ay burcunuz; dışarıya yansıtmadığınız  duygularınız, hisleriniz ve iç dünyanızdır. Ay bir erkeğin haritasında, anneyi ve eşi temsil ederken, bir kadının haritasında, doğurganlığı ve hamileleiği temsil eder. Ay burçları serisinde, sizlere Doğum anında İkizler burcuna düşen Ay’ı ve  Ay İkizler burcundan geçtiğinde size verdiği etkilerden bahsedeceğim.

KOÇ  BURCU

Sevgili Koçlar, Siz  doğduğunuzda  Ay  İkizler burcundaysa;  sertliğinizi, emirvaki davranışlarınızı öfkenizi ve delice cesaretinizi akılcı bir şekilde, zekice ortaya korsunuz.  Günlük  hayatınızda  eğitime,  bilgiye,  sözlü  ve  yazılı  diyaloğa  önem  verirsiniz. Yazı işleriniz olduğunda, bu işleri acele ve çabuk çabuk yaparsınız. Yürümeniz, konuşmanız ve her  hareketiniz, acelecilikle olur.  Düşmanınız olduğunu düşündüğünüz kişileri, konuşmanız ve zekanızla yenersiniz. Ailenize,  yakınlarınıza  bağlısınız.  Fakat aileniz ve yakınlarınızla zaman  zaman  aranızda  huzursuzluk  olabilir.  Bir  erkek  kardeşinizle,  fikir  uyuşmaması  yüzünden,  bir  sıkıntı  yaşayabilirsiniz ve bu kardeşinizle hem evinizin içinde hemde evinize yakın bir sokakta kavga edersiniz. Ay İkizler burcundan geçtiğinde, beklediğiniz  haberleri  alabilirsiniz. Dargın olduğunuz yakınlarınızla aranızı düzeltmek için şans fırsatları doğar, ve yakınlarınızla aranızı düzeltirsiniz.

BOĞA  BURCU

Sevgili Boğa’lar. Siz doğduğunuzda Ay İkizler burcuna düşmüşse; para, iş,  ticaret  konularında  aklınız  çok  güzel  çalışır.  Pratik  keskin  bir  zekanız  var. Hemen  karar  veriyorsunuz  ve  hemen  uyguluyorsunuz. İki  mesleğiniz  olabilir.  İki  işi  ayni  zamanda  uygulayabilirsiniz.   Hayatınızın   sonunu  düşünerek,  ömür  boyu  sizi  destekleyen  bir  mesleğiniz  olsun  istersiniz. Sizin için önemli olan yarınlarınızdır.  Maddi mal varlığı, sizin için hayat garantisidir. Ay İkizler burcundan geçtiğinde, iki yerden elinize para gelir. Sanatsal yeteneklerinizi kullanarak kazancınızı bereketlendirirsiniz. Böyle günler, para kazanmak için aklınızı herzamankinden daha çok kullanarak, zekanızla harika fikirler yaratırsınız. Yarattığınız harika fikirlerinizle kalıcı işlere başlayarak kendinizi maddi güvence altına alırsınız.

İKİZLER  BURCU

Akıllı zeki ve hazırcevap ikizler. Siz doğduğunuzda Ay Burcunuza düşmüşse;koku alma yeteneğiniz güçlüdür. En uzaktaki çiçek kokularını duyabilirsiniz. Zekanız  çok  güçlü  çalışır.  Herşeyi öğrenmek isteyen meraklı bir çocuk gibisiniz. Her  şeyi  kolay  öğrenirsiniz. Kolay öğrenir  ve kolay bıkarsınız. Akıllı zeki ve becerikli olduğunuz için, iki mesleğiniz olabilir. Kendi dilinizden başka bir dilde kullanıyor olabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmeye yeteneklisiniz. Kurslar, okullar, kütüphaneler mutlu olduğunuz yerler. Fakat, bazen  duygularınız  ve  mantığınız  uyuşmuyor.  Kararsız ve tez bıkmanızda,   duygularınızın  ve  mantığınızın  uyuşmamasındandır.  Aşk  ilişkilerindeki  kararsızlığınız,  sık  sık  sevgili  değiştirmenize  neden  olur. Uykusuzluk çekebilir sinirleriniz erken bozulabilir.   Doğum anında Ay’ın İkizler burcuna düşmesi; uyurgezerliğe, uyku bozukluğuna ve komşulardan gelen iftiralara neden olabiliyor. Ay İkzler burcundan geçtğinde, öğrenmeye hevesli bir çocuk gibi davranırsınız. Beklediğiniz haberleri alır, sevdiğiniz kişiyle kısa yolculuklar yaparak kendinizi mutlu edersiniz.

YENGEÇ  BURCU

Hassas içli ve kırılgan Yengeçler. Doğum anında İkizler Burcuna düşen Ay;  gizli olan herşeye merak duymanıza işaret eder. Gizlileri araştırarak bilgi sahibi olursunuz. Gizli  duygusal  aşk  ilişkileri  yaşarsınız. Gizli aşk ilişkileri size mutluluk vermeyebilir. Size uygun olmayan biriyle yaşadığınız gizli aşk ilişkisi sizde huzursuzluk ve sinir bozukluğu yaratabilir.  Ay İkizler Burcundan geçtiğinde; yorgun,  çekingen,  huzursuz ve mahsun olursunuz. Kimseye  söylemediğiniz  gizli   derdiniz,   uykusuzluk  çeknenize  neden  olur.  Ay İkizler Burcundan geçtiğinde; rüyalarınıza herzamankinden daha çok önem vermeye başlarsınız. Rüyalarınız  en  önemli  ilham  kaynağınızdır ve siz bunu biliyorsunuz. Fakat zaman zaman,   rüyalarınızla gerçekleri  karıştırıyorsunuz.  Siz veya bir yakınınız, duygusal acılar nedeniyle sinir bozukluğu yaşayabilirsiniz.

ASLAN  BURCU

Güçlü, gururlu ve karizmatik Aslanlar. Siz doğduğunuzda Ay İkizler burcuna düşmüşse;  Arkadaşlarınıza, arkadaş toplantılarına, gurublaşmaya   önem  verirsiniz.  Arkadaşlarınız   size  düşkün  sizde  onlara  düşkün.  Fakat  siz  yinede  dikkatli  olunuz.  En  tehlikeli  düşmanlarınız  yine  arkadaşlarınız  arasından  çıkar.   Etkileyici    bilgilendirici   bir  konuşma  tarzınız  var.   Yönetme  kabiliyetiniz  ve planlama yeteneğiniz güçlü.  Bu  yetenekleriniz  sizi,  bir  gurubun  lideri  konumuna  getirebilir. Ay İkizler Burcunda geçtiğinde; bilgilenmeye, merak ederek öğrenmeye önem verirsiniz. Öğrendiklerinizi arkadaşlarınızada öğretirsiniz. Böyle günler arkadaşlarınızın tanıştırdığı veya arkadaşınız olan biriyle duygusal bir ilişki başlatabilirsiniz.  Aşkınızın karşılığını alırsınız. Sevinsenizde üzülsenizde, nasıl bir aşk vermişseniz, verdiğiniz aşkın karşılığını alırsınız.

BAŞAK  BURCU

Temiz, titiz, düzenli ve çalışkan Başaklar. Günlük hayatınıza, mesleğinize önem verirsiniz. Aile işinde çalışıyor olanlarınız olanlar olduğu gibi, aile işinin başına geçerek aile işini yönetenlerinizde olabilir. Siz doğduğunuzda Ay İkizler Burcuna düşmüşse; Mesleğinizde  yükselmek  için  çok  uğraşırsınız. İşinizi  en  iyi  şekilde  yapmaya çalışırsınız. Kadınsanız,   kadınlar  yüzünden  şansınız  engellenir. Hatta  içinizden  bazı  kişiler  iftiraya  uğrayabilirler. Zorluklardan  sıkıntılardan  sonra  hak  ettiğiniz  bir  mevkiye  yükselirsiniz. Sağlık konusunda; karın içi organlarınıza  herzaman dikkat ediniz. Ay İkizler burcunda geçtiğinde; sağlığa, düzene, hijyene, detaylara daha çok önem verirsiniz. Eleştiricilik artar. Yükselmek için daha çok hırslanırsınız. Böyle günler Annenizden babanızdan veya devlet yetkililerinden size şans fırsatları gelir. Bekarsanız, evlilik kararı alırsınız. Nişanlı veya sözlüyseniz düğün tarihini kararlaştırırsınız.

TERAZİ  BURCU

Sevgili Teraziler. İkizler Burcu sizin dost burcunuzdur ve doğum haritanızda, dokuzuncu ev alanınızdadır. Doğum anında Ay İkizler burcuna  düşmüşse; şans  size  çifte  çifte  gelir.  Bazen  uzun  bir  süre  bekliyorsunuz,  beklentileriniz  gecikiyor.  Tam   ümidi kestiğiniz an şans elinize çifte çifte geliyor.  Hangisini seçeçeğinize karar veremiyorsunuz. Öğrenmeyi ve öğretmeyi çok seviyorsunuz.  Gizemli yabancı ülkeler,  ilginizi çekiyor. Eş tarafından Akraba olduğunuz kişilerle iyi geçinirsiniz. Ay İkizler Burcundan geçtiğinde; uzun yollar, uzak diyarlar, yabancı kültürler sizleri düşündürür. Gök yüzü ilimleri ilginizi çekmeye başlar. Rüyalarınızı değerlendirmeye ve  adaklara  önem vermeye başlarsınız. Böyle zamanlar, yolculuk kararı alırsınız. Yolculuklarda tanıştığınız bir kişiyle duygusal bir ilişki yaşayabilirsiniz.

ay_ikizler_burcunda

AKREP  BURCU

Güçlü, gururlu ve cazibeli Akrepler.  Siz doğduğunuzda Ay İkizler Burcuna düşmüşse; büyük ihtimalle,  başkalarının parasını işleterek kazanç sağlıyorsunuz.  Anneniz ve başka kadınlar desteğiyle maddi değerlerinizi güçlendirirsiniz.  Maddiyatınızı gizlemek,  eğilimi içindesiniz.  Gizli olan her şey ilginizi çeker. Gizli ilimlerde,  derin bilgi sahibi olabilirsiniz.  Hayatınızın bir devresinde, başkasına  ait biriyle gizli bir aşk ilişkisi yaşarsınız. Ay İkizler  Burcundan geçtiğinde; esrarengiz konulara ilginiz herzamankinden daha çok artar. Gizli ilişkilere heveslenirsiniz. Ay İkizler burcundan geçtiğinde,  Başkalarının gizlilerini saklılarını herzamankinden daha çok anlarsınız. Aklınız ve zekanızla kolaylıkla gizlileri saklıları öğrenirsiniz. Böyle zamanlarda kimseye borç para vermeyin ve kimseden borç para almayın. Kıredi kartlarına itibar etmeyiniz.

YAY  BURCU

Sevgili Yay’lar. Siz doğduğunuzda Ay İkizler Burcuna düşmüşse; mahkemelerde ,davalar yüzünden maddi manevi kazanç sağlarsınız.  Eğitim çağındayken, eğitiminizi aşk uğruna yarım bırakabilirsiniz.   İçinizden bazı kişilerin başından birden fazla evlilik geçebilir.  Erkekseniz,  duygusal,  saf kadınlara ilgi duyarsınız. Eşinizin bazı özellikleri annenize benzeyebilir. Ay İkizler Burcundan geçtiğinde; ikili ilşkilere, kurallara herzamankinden daha çok önem verirsiniz. Böyle zamanlar, gizli saklı herşey ortaya çıkar. Geçmişte bir suç işlenmişse,  bu  suç ortaya çıkar. Haklı haksız anlaşılır adalet yerini  bulur. Ay İkizler  Burcundan geçtiğinde; evil olanlar, ikinci bir çocuk müjdesiyle sevinebilirler. Yasal konulardan beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. İş ortaklarınzla anlaşamadığınız bir konu varsa, anlaşamadığınız konu hakkında bir anlaşmaya varırsınız.

OĞLAK  BURCU

Sevgili Oğlaklar. Siz doğduğunuzda Ay İkizler Burcuna düşmüşse; planlayıcı, yapıcı ve yönetme yeteneği güçlü birisiniz. Bir iş yerinin başına geçerek o işi başarı ile yönetecek kabiliyetdesiniz. Çalışmaya önem veriyorsunuz.  İşinizde ciddi,  bilgili ve tecrübelisiniz.  İş verenseniz,  yanınızda çalışanların haklarını  her  zaman korursunuz.  Onlara emeklerinin karşılığını fazlasıyla vermek istersiniz. Şefkatli dürüst bir işveren olabilirsiniz. Fakat bazende; sert ve otoriter bir işverende olabilirsiniz. Canlılarla iletişim yeteneğiniz  güçlü.  İş hayatında tanıdığınız biriyle duygusal bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ay İkizler burcundan geçtiğinde, daha akılcı ve daha becerikli olursunuz. Fakat günlük hayatınızda yaşadığınız duygusal ve maddi proplemler, zihninizi ve dikkatinizi dağıtabilir. Buda iş konusnda, dalgınlığa zihin dağınıklılığına ve  huzursuzluluğa neden olabilir.

KOVA  BURCU

Siz doğduğunuzda Ay İkizler Burcuna Düşmüşse; açıkgöz ve akıllı birisiniz. İkizler burcuna düşen Ay, güçlü zihin yapısı akıl ve mantık verebilir. Fakat, güçlü sezgiler vermeye bilir. Sezgileriniz güçlü olmadığı halde, duygusal aşk konularında, hisleriniz  çok güçlü.  Sevgilinize duygusal bağlarla bağlısınız.  Sevgilinizden ayrı bile olsanız, onu yanınızda hissediyorsunuz.  Yaptıklarından,  yaşantısından haberdarsınız.  Genelde yaşları birbirine yakın, artistik yetenekleri güçlü, ikiz gibi büyüttüğünüz çocuklarınız olur. Hassas olduğunuz için,  Sinirleriniz erken bozulur. Sevgili Kovalar dost burcunuz olan İkizler burcu, haritanızın beşinci ev alanındadır. Beşinci ev; yaratıcılık, eğlenceler, şans oyunları, aşk ve çocuklarınızla ilgilidir. Ay İkizler Burcundan geçtiğinde,  yaratıcılığınız ve zihinsel yetenekleriniz artar. Koku alma yeteneğiniz herzamankinden daha çok güçlenir.  Zihinsel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı  kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.Haritanızda sert bakış açıları varsa, İkizler Burcundaki Ay; huzursuzluk, sadakatsizlik,  ve zihin dağınıklığı verebilir. Kendinizi, huzursuz ve sinirli hisettiğinizde; Ful, nergiz ve yasemin türü çiçek kokularını koklamanız sizlere huzur verecektir.

BALIK  BURCU

Sevgili Balık’lar siz doğduğunuzda Ay İkizler burcuna düşmüşse;  Ev hayatını seviyorsunuz.  Çalışmak zorundaysanız, evde geçerli olan meslekleri seçersiniz.  Annenize babanıza çok bağlısınız.  Medyumluk hassasiyetiniz gelişmiş.  Sık sık,  geçmiş aile bireylerini rüyanızda görüyorsunuz.  Evinizde olup gizli ilimleri araştırmayı seversiniz. Doğum anında Ay’ın İkizler burcuna düşmesi; sık sık ev değiştirmenize neden olabilir. Bir evde fazla kalamazsınız ve evinizi değiştirmek istersiniz. Genenlikle taşındığınız evler okullara yakın olur veya evinize gitmek için okul önlerinden geçersiniz.  Ay ikizler burcundan geçtiğinde; bilgilenmeye, haberleşmeye, evinizde değişiklik yapmaya önem verirsiniz. Ailenizdeki kadınlara herzamankinden daha çok düşkünlük gösterirsiniz. Geçmişte yaşamış olan aile büyüklerini merak ederek, onların hayatını yaşantılarını ve bilgili oldukları konuları öğrenmek için araştırmalar yaparsınız. Bu araştırmalarda bilgilenmeniz için; anneniz, teyzeleriniz ve halalarınızdan size yardımcı olmaları için destek istersiniz.

Sifa Avcin

Astrolog Şifa AVCIN

Sosyal Medya Paylaşım Alanı