Burçlar

BURÇLARzodiac-wheel-cosmic-clock-by-halevi

Koç ve yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar. Sevgilinize har zamankinden daha fazla düşkünlük göstereceksiniz. Sevgi vereceksiniz sevgi alacaksınız. Cesaretinizle,  kendinize olan güveninizle sizi sevenleri  etkileyerek onları kendinize bir kez daha hayran bırakacaksınız.  İki yerden elinize para geçecek. Bu para elinizde duramayacak. Bu parayı biriktirmek istiyordunuz. Fakat güzelliklere olan tutkunuz yüzünden elinize gelen parayı erken bitireceksiniz.

Boğa ve yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar. İştahınız yine arttı. Acıkmadan yemek yemeğe başladınız. Tatlılar hamur işleri çikolatalar   iştahınızı kabartıyor. Kilo almaya başladınız. Yakınlarınıza dert yanmaya başladınız. Su içsem bile kilo alıyorum diye şikâyet ediyorsunuz. Elinize geçen parayı elbise almak için harcıyorsunuz. Vücut ölçünüzden küçük elbise alıyorsunuz. Sonrada elbiseniz dar geldi diye elbiseyi  aldığınız dükkâna gidip şikâyette bulunuyorsunuz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Akıllı, pratik ve konuşkan İkizler.  Hepiniz değilse bile, içinizden  bazı kişiler düşünmeden konuşuyorlar. Düşünmeden konuşmanız,  acı çekmenize ve çektiğiniz acılar  yüzünden pişmanlık duymanıza sebep oluyor.  Keşke yapmasaydım, keşke söylemeseydim diyerek hem kendinizi hem de sizi sevenleri bunaltıyorsunuz. Aklınıza geleni düşünmeden  söylemek huyundan artık vazgeçin. Ne çekiyorsanız dilinizden çekiyorsunuz. Konuşmanızla kendi, kendinize zarar veriyorsunuz. Sinirleriniz bozulup, boyun, omuz ve sırt ağrısı çekmeniz  sinirseldir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Sevgili Yengeçler, Bu günlerde trafikte dikkatsiz ve aceleci oldunuz.  Yakınlarınızla anlaşamadığınız konular nedeniyle huzursuzluk yaşıyorsunuz. Beklediğiniz haberler hala daha beklentide. Araba kullananlar; bu günlerde elinizden araba tamiri için para çıkabilir. Arabanız su kaynatabilir. Araba almak isteyenler; biraz beklemeniz lazım.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Sevgili Aslanlar; aşktan, şans oyunlarından, evlat konularından sevineceksiniz. Serbest ilişki yaşayanlar, beklemediğiniz bir zaman içinde,  çocuk konusu gündeminize  düşecek.  Sevgili Aslanlar, içinizden istemeden kalp kıranlarınız oldu. Büyüklerinizden,  değer verdiğiniz sevdiklerinizi üzdüğünüzü biliyorsunuz. Üzdüğünüz değer verdiğiniz sevdikleriniz, yolunuzu bekliyorlar, onları ziyarete gidiniz ve onların gönlünü alınız.

Başak ve Yükselen Başaklar

Çocuk sahibi olanlar; sessizleşen, soğuk ve mesafeli davranan çocuğunuza ilgi gösterin. Karşıt burcunuz Balık burcunda ilerlemekte olan Neptün’ün etkisiyle, unutkan ve dalgın oldunuz. Bu günlerde unutkanlığınız daha çok artabilir. Paranızı koyduğunuz yeri ve tutmanız gereken sözleri unutabilirsiniz.  Kayıplarınızı bulacak ve verdiğiniz sözleri hatırlayacaksınız. İçinizden  bazı kişiler;   derinlere, gizli yerlere para saklamaya  başladılar. Bu kişiler uzun bir süre daha para saklamaya devam edecekler.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Eğitim çağında olan  Terazilerler.  İçinizden bazı  kişiler  haber bekliyorlar.  Beklediğiniz haberler, ilerdeki hayatınız için yeni   kararlar  almanıza neden olacaktır. Eğitim veya herhangi bir nedenle hayatınızda büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Ani bir kararla daha uzak yerlere yerleşebilirsiniz. İkili ilişkilerden, hukuksal konulardan zorluk yaşayanlar var. İradeli, sabırlı   ve  mücadeleci  olmalısınız. Mücadeleye devam ederseniz kazanacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler

Sevgili Akrep’ler.  Hayatınızdaki zorluklar ve engeller artık bitiyor. Taşınmaz bir maldan elinize şans geliyor. Kardeşlerinizle aranızda paylaşacağınız bir maddiyattan sevineceksiniz. Kiminiz eğitimden, kiminiz kurslardan, kiminizde içinize doğan gizli bilgilerden sevineceksiniz. Bir kardeşiniz evlilik veya  eğitimle ilgili bir konuyla ilgili uzak yerlere yerleşebilir.

Yay burcu ve yükselen Yay’lar

Sevgili Yaylar. Önümüzdeki Bir sene içinde, maddi manevi ödüllerden sevineceksiniz. Küs olanlar küs olduğunuz kişilerle barışacaksınız. İç aydınlığına, gizli ilimlere önem verenler, eski kültürleri  merak edip öğrenmek isteyenler, isteklerinizde sebatlı ve sabırlı olursanız isteklerinize kavuşacaksınız. Yay burcunun ilk on günü içinde doğanlar; su gören bir yerde taşınmaz mala sahip olmanız büyük bir ihtimal.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar

Sevgili Oğlaklar; Yükselmek için mücadele ediyorsunuz. Dürüstlüğünüz ve çalışkanlığınızla patronlarınızın güvenini kazanacaksınız. Mesleğinizde hak ettiğiniz konuma yükseleceksiniz. ÖMnümüzde ki aylar içinde, gelirinizde  bir artış olacak. İradenize  sahip çıkar ve  hesaplı giderseniz maddi kazancınızı biriktireceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova’lar

Yakınlarıyla arası açılanlarınız olduğu gibi, yalnız kalmak ihtiyacı duyup, çevresinden uzaklaşmak isteyenleriniz de var.  Evli Kovalar, çok ilgi istiyorsunuz. Her şeyi gözünüzde büyütüp, problem çıkarıyorsunuz. Bu günlerde  paradan sevinenleriniz olacağı  gibi, taşınmaz bir  mala sahip olmaktan sevinenlerinizde olacak.  İkili ilişkilerden, hisseli paralardan ve ümit etmediğiniz bir yerden gelen parayla sevineceksiniz. Çok güzel şanslar yakalayacaksınız.

Balık ve Yükselen Balıklar

Hassas, içli ve kırılgan Balıklar.  Kadınlardan ve annenizden bir üzüntü atlattınız.    Yine üzüldünüz ve yine ağladınız. İçinizde üzüntüden mide ağrısı çekenleriniz oldu. Unutkan ve dalgın olanlarınız oldu Elinize para geçecek. Bu parayı, moraliniz  düzelsin düşüncesiyle, kendinizi güzelleştirmek için harcayacaksınız. İçinizde altın almak isteyenler var.  Fakat gümüşte karar kılabilirsiniz.

 Sifa Avcin

 

 

 

Astrolog Şifa Avcın
Bromley Kent UK

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı