Haftalık Burçlar

KOÇ BURCU

Lider ruhlu ve yönetmeyi seven Koç’lar; gizli kalmasını ve bilinmemesini istediğiniz konuları gizlemeye devam ediniz, nasıl olsa gerçekler ortaya çıkacak. Herşey ani ve birden bire olacak. Buna siz de şaşıracaksınız.  Elinize maddi fırsatlar gelecek, bunu taşınmaz mala yatırmak isteyeceksiniz.

 

BOĞA BURCU

Bu hafta yaptığınız işlerle ilgi uyandırıp, kendinizden söz ettirmek isteyeceksiniz, başaracaksınız. Sanatcı olanlar  ve  el sanatları ile geçimini sağlayan Boğa’lar keşf edilmeyi bekleyen Boğa’lar, önünüz açık, geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bu hafta içinde Gizli aşk ilişkilerine özlem duyarak, kendinizi gizli aşk ilişkilerine kaptırabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler. Uzun zamandan beridir  sıkıntılar  çekiyorsunuz.  İş hayatında yaşadığınız olumsuzluklar ve sıkıntılar yüzünden, sağlığnız bozulabilir. Kanunlar ve  yasalar ile ilgili  işleri olanlar,  bu konular biraz daha  uzayabilir. Sakin, sakin oturup beklerseniz hersey gönlünüzce olacak.

YENGEÇ BURCU

Aşık Yengeçler,romantik günler yaşayıp mutlu olacaksınız. Haftanın ilk günlerinde size mutluluk, iş ve aşk şansları var. Bu şansları değerlendireceksiniz. Güzelliklere sahip olmak için elinizden para çıkacak. Harcamalarınıza dikkat ediniz. Kendinizi geliştirmek için kurslara yazılmayı düşüneceksiniz.

 

ASLAN BURCU

İki aşkı birden idare eden çapkın Aslan’lar, kıskanç sevgiliniz tarafından takip ediliyorsunuz. SevgiliAslanlar, içinizden bazı  kişiler; kimse  beni anlamıyor düşüncesiyle hareket ederek, yakınlarından ve  ailelerinden uzaklaşmak isteyebilirler.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili  Başaklar, Bu günlerde kendinizle ilgilenmekten, sizi seven yakınlarınızı ihmal etmeye başladınız Ayak, kulak ve diş ağrısı çekmekte olan büyüğünüz  yolunuzu gözlüyor. Bu büyüğünüzü daha çok bekletmeyiniz. En erken birzamanda  onu  ziyaret ediniz.

 

TERAZİ BURCU

Her şey iyi güzel ama, kararsızlığınız size yine yanlış yaptırabilir. İkili  ilişkilerden  ve  ortaklık konularından, herzamankinden daha fazla dikkatli ve seçici olunuz. Gizli işlerle ilgilelen bir arkadaşınız sizi etkileyip, yasal olmayan işlere karışmanıza sebeb olabilir.  Elektriklerden, kesici ve patlayıcı aletlerden, dikkatli olunuz.

 

AKREP BURCU

Kararlı, inatçı, doğru bildiğinden şaşmayan, gururlu  ve cazibeli Akrepler. Beklediğniz paranın elinize geleceğini biliyorsunuz. Elinize geçen parayı güzellikler için harcayacaksınız. Sevgili  Akrepler,içinizden bazı kişiler, gelaceğini düşünerek maddi yatırımlar yapmayı düşünüyorlar. Bu kişiler, aile büyüklerinden  gelen maddi desteği akıllıca kullanırlarsa bu isteklerini gerçekleştirecekler

YAY BURCU

Düşüncelerini gerçekleştiren Yay’lar; aklınıza koydunuz, evinize masraf yapacak ve evinizi, güzelleştireceksiniz. Planlarınızı önceden hazırladınız bile. Büyük bir  gayret göstererek,  aklınıza koyduğunuzu yapacaksınız.  Fakat hepsi bu kadarla bitmiyor. Aşk ve sevgide istiyorsunuz. Kiminiz aşka hasret, kiminiz sevgilisine hasret. Aşkın ve sevginin yıldızı Venüs; dost burcunuzda size gülümseyerek, size aşk ve sevgi şansı  vermekte. Sevgi ve aşk yıldızı Venüs’ün size verdiği aşk ve sevgi şanslarını değerlendirirseniz, mutluluğa kavuşabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU

Olgun, ciddi ve mesafeli Oğlaklar. Uzun zamandan beridir düşünüp de yapamadığınız planlarınızı gerçekleştirmek için, elinize beklediğiniz fırsatlar geliyor. Planlarınız genellikle garanti bir gelecek ve  taşınmaz mal için.  Doğuştan gelen plannama yeteneğinizi iyi bir şekilde kullanırsanız, sevineceksiniz. Evinizi güzelleştirip, sevdiklerinizi ağırlayıp mutlu olacaksınız. İçinizden bazı kişiler, hakkı olan bir maddiyet nedeniyle hukuksal sorunlarla karşılaşabilirler. Bu hukuksal sorunlar uzun zaman sürse bile hakkınız olan maddiyatı, hukuksal destekle  kazanma şansınız oldukça yüksek.

 

KOVA BURCU

Aşık Kova’lar; sevdiğinizle baş, başa kalmak için sıksık  yolculuklar yapacaksınız. Sevgili Kova’lar,  kulağınıza gelen dedikodulara inanmayınız.  Önemli yerlerde işleri olan Kova’lar, düşünmeden konuşmayınız. İsyankar davranıp saygısızlık yapmayınız. Konuşmanız ve davranışlarınızla şansınızı kendiniz engelleyebilirsiniz.

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık’lar, uzak yoldan alacağınız bir haber yüzünden üzülebilirsiniz.  Evli olanlar, eş  tarafından akraba olduğunuz kişilerden, yabancılardan,  yolculuklardan  ve   yasalarla  ilgili konulardan dikkatli olunuz.  İlerlemenizi engelleyen bir konu, tekrar karşınıza  çıkabilir. Yine  bir  hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde, kendi çabanızla,  kendi  kendinizi  siz kendiniz yükselteceksiniz. Bekar olanlar, evlilik kararı alacaksınız.

Şifa Avcın

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı