Burçlardan Haber Var Dinleyin

Burçlardan  Haber var, Dinleyin

Koç  ve yükselen Koç’lar

Zorda olsa güçde olsa başaracaksınız. Uzak yollar ve spor konularından sevinecek olanlarınız var.İş sahibi olanKoç’lar; içinizde iş kaybı korkusuyla yaşayanlarınız var. Bu günlerde bir yenilik yapmayın. Hiç bir teklifi ciddiye almayın ve  bir yere para baglamayın, sıkıntılarınız geçecek. Aşk arayanlar, aradığınız aşkı bulacaksınız. Sevgilisiyle dargın olan aşık Koçlar, arkadaşlarınızın araya girmesiyle sevgilinizle aranızı düzelteceksiniz. İnternetde tanıştığınız kişilerle aşk ilişkilerine girmeyin.

 

Boğa ve yükselen Boğa’lar

Olgun Boğa’lar, uzun zamandan beridir düşünüp de yapamadığınız planlarınızı gerçekleştirmek için, elinize beklediğiniz fırsatlar geliyor. Planlarınız genelde taşınmaz mal için, sevineceksiniz. Evinizi güzelleştirip, sevdiklerinizi ağırlayıp mutlu olacaksınız. İçinizden bazı kişiler, hakkı olan bir maddiyet nedeniyle hukuksal sorunlarla karşılaşabilirler. Bu hukuksal sorunlar uzun zaman sürse bile hakkınız olan maddiyatı, hukuksal destekle  kazanacaksınız.  Bekar olan Boğalar; iş veya eğitim nedeniyle uzak şehirlere veya uzak ülkelere seyahat edebilir ve hayatınızın aşkıyla karsılaşabilirsiniz.

 

 

İkizler ve yükselen İkizler

Evli olanlar,  eşinizle  aranızda bir soğukluk yaşayabilirsiniz.  Kısa  bir zaman içinde olsa,ayni evin içinde yaşayan iki yabancıya  dönüşebilirsiniz. Önümüzdeki 10 gün  içinde,  hiç bir yenilik yapmayın. Ters giden işlerden  umutsuzluğa düşebilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,umudunuzu tüketerek sinirlerinizi bozabilir. Bu umutsuzluğunuz ve  sinirlerinizn   verdiği bunalımlar, telefonlardan  alacağınız  güzel ve müjdeli haberlerle son bulacak.  Sevineceksiniz.

 

Yengeç ve yükselen Yengeç’ler

Bir haberden sevinip mutlu olacaksınız. Bu haberi  uzun bir süredir   bekliyordunuz. Beklediğiniz  haberi aldıktan sonra yeni başlangıçlar yapmak kararı alacaksınız. İkili ilişkilerden, evlilik ve ortaklık konularından akılcı olursanız, başarılı ve kalıcı bir geleceğe doğru bir başlangıç yapmak şansını yakalayacaksınız.   Çocuk  isteyenler, torun  bakmak  isteyenler, Evlatlarını evlendirmek isteyenler, istekelrinize kavuşacaksınız. Yaptığı işlerle kendini tanıtmak isteyenler, elinize gelen şansı değerlendirirseniz, başarıyı yakalayacaksınız. Sözü geçen bir dost desteğiyle, mevkinizde yükseleceksiniz. Yengeç burcunun orta yaşlı kişileri; evlilik yaşına gelmiş çocuklarınızı evlendirme şansı doğacak.

 

Aslan ve yükselen Aslan’lar

Sevgili Aslanlar. Yaratıcılığınız artıyor. Hem kendinizi, hem yakınlarınızı yenilemek değiştirmek istiyorsunuz.  Bu değişim isteği, daha iyi ve daha faydalı olmak düşüncesinden  ileri  geliyor. Tutkulu, hırslı,  iradeli ve herzamankinden daha güçlü oldunuz. Aklınıza koydunuz. Tuttuğunuzu koparacaksınız. Yönetim kabiliyetinizin  arttığını  sizde farkediyorsunuz. Kendinizi  daha iradeli ve daha güçlü hissediyorsunuz. Kadın erkek ilişkilerinde mutlu beraberlik görünüyor. Sevgilisiyle ayrı olanlar. Kavuşmanıza az bir zaman kaldı.

Başak ve yükselen Başak’lar

Çalışkan, titiz ve eleştirici Başak’lar, yine kendi kendinizle uğraşmaya başladınız. Konuşmanız ve davranışlarınızla, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Sağlık konusunda karın ağrıları ve barsak tembelliği sorunları yaşıyorsunuz. Bitkisel tedavilerle kendi kendinizi siz kendiniz eyileştireceksiniz. Mahkemelerde hukuksal davaları olanlar, dava lehinize dönecek ve sevineceksiniz.

 

Terazi ve yükselen Terazi’ler

 

Güzel huylu, güzel yüzlü Terazi’ler. İçinizde sağlığı bozulanlar olduğu gibi, aşk derdi çekenleriniz de var. Zaman, zaman cektiğiniz sıkıntılar ve huzursuzluklar yüzünden, kendinizi evinize kapatmak istiyorsunuz.  Çocuk özlemi çekenler, sevdiğine hasret  kalanlar,  hazırdan  para bekleyenler, doğum   haritanızdaki  yıldızlara,  göre bunlardan birinden sevineceksiniz.

 

Akrep ve yükselen Akrepler

 

Herşey sizin istediğiniz gibi olacak. İkili ilişkilerden; mutluluk,  şans ve paraya kavuşacaksınız,Son zamanlarda çektiğiniz para sıkıntlarını unutmayıp, maddiyata  herzamankinden daha çok önem vereceksiniz. Elinize gelen parayı değerlendireceksiniz. Evli Akrep’ler; eşinizin   şansından size bir  kısmet geliyor. Aşık Akrepler,  sevdiğinizle  yapacağınız  yolculuklar sizi mutlu edecek.

 

Yay ve yükselen Yaylar

Yıldız haritanızda şans, şöhret ve geleceginizi temsil eden 10’uncu evinizde   şans yıldızı parlıyor. Yaptığınız  işlerle, gösterdiğiniz çabalarla yükselme şansı bulacaksınız. Bekar olanlar evlilik tacıyla sevineceksiniz. Devletden beklentisi olanlar, alacağınız güzel haberlerle şans ve talih yüzünüze  gülecek. Sevineceksiniz.

 

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar

Mesafeli, soğuk ve inatcı Oğlak’lar; sıkıntılarınızı ve üzüntülerinizi saklıyorsunuz. Kimseye  derdinizi  anlatamıyorsunuz.  Dostlarınız yok denecek kadar az.  Çoktan beridir saklayIp biriktirdiginiz bir para var. Bu  parayı artık kullanmaya başlıyacaksınız. Sizden borç  para isteyenler olacak. Kimseye borç para vermeyin.  Sonradan pişman olacağınız işlere kalkışmayın. Para konusu, gündelik hayatınız  ve ev hayatınız size zorluk vermeye başladı.

 

Kova ve Yükselen Kova’lar

Bir konuda  kendinizi  kandırılmış  hissedececeksiniz. Üstün zekanızla bunun da üstesinden geleceksiniz.   Arkadaşlığa  dostluklara  önem veriyorsunuz.  Arkadaş  toplantılarında yeni tanışacağınız  kişilere hemen  güvenmeyin. İnternette tanıdığınız ve gece gezmelerinde tanıdığınız kişilerle aşk ilişkilerine girmeyiniz.  Önemli  görüşmeler  için yapacağınız kısa yolculuklardan, şans bulacaksınız.

 

Balık ve yükselen Balıklar

 

Genc Balık’lar; büyükleriniz, kardeşlerinizle paylaşacağınız  bir maddiyatın  planını yapıyorlar.  Egitim çağında olanlar, devletden beklediginiz haberi alacak   ve kısa yollar  yaparak ileriniz için  gelecekteki hayatınızı garantileyeceksiniz.  Yapacağınız  kısa  yol,  gelecekteki hayatınızın bir temelini oluşturacaktır.

Şifa Avcın

Bromley Kent uk

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı