Bölüm- 4 Yengeç Burcu Kadınının Aşkı ( Yengeç Burcu Kadınına , Aşık olanErkekler, Aşık olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız için Okuyun)

Bölüm- 4  Yengeç Burcu Kadınının Aşkı ( Yengeç Burcu Kadınına ,  Aşık olanErkekler, Aşık olduğunuz Kadını Daha İyi  Tanımanız için Okuyun)

Yengeç burcundan  olanlar.

Yükselen burcu Yengeç olanlar

Ay burcu Yengeç olanlar.

Yengeç  burcunda gezegenleri olanlar.  Aşk konusunda, duygusal ve sevgi dolusunuz.  Aşklarınız sevgi dolu his dolu. Sevdiğinizi kaybedecekmişsiniz gibi, içinizde bir korku vardır. Güçlü duygular  ve derin hislerle sevgilinize bağlısınız.  Yengeç Burcunun ikinci on gününde doğmuşsanız; derin hislerin, yerini  arzu  ve güçlü aşk duyguları alır.  Aşklarınız derin ve tutkulu  olur. Aşklarınızı;  kimsenin sizi bulamayacağı, göremeyeceyi yerlerde, gizlilik içinde yaşarsınız. Sevgilinize aşkla tutkuyla bağlısınız. Fakat aldatıldığınızdan emin olursanız, bütün dünyanız yıkılır. Sevginin, aşkın ve tutkunun yerini intikam duygusu alır. Yüreğinizde intikam ateşi yanmaya başlar. Aklınıza korsunuz, mutlaka intikamınızı alacaksınız.  İhanet edene kolaylıkla ihanet edersiniz ve bundan hiç pişmanlık duymazsınız.  Fakat bazende, konumunuz ve yetiştirilme tarzınız, buna müsaade etmez.  Ne kadar severseniz sevin sizi aldatan erkeğin yüzüne dönüp bakmazsınız. Aldatan erkek pişman olarak sizden, onu af etmenizi ister. Siz affetmezsiniz. O yine ısrar eder. Peki siz ne yaparsınız?  ona öyle bir konuşma yaparsınızki onu ölümden beter bir hale getiririsiniz. O, artık sizi aklından ve kalbinden  istesede çıkaramaz.  Birlikte olduğu her kadında sizden bir iz arar. Fakat bulamaz. Yengeç burcunun son,  on günü içinde doğmuşsanız;  hassas duygulu sadık ve sevecensiniz.  Sevgi ruhunuzun gıdası. Sevgiyle yatıyor, sevgiyle kalkıyorsunuz. Hayatınızda sevgi çok önemli. Sevgilinize bütün benliğinizle bağlanırsınız. Sever ve sevilirsiniz. Fakat bazende sevgilinizden beklediğiniz sevgiyi görmeyerek üzülür ve mahsun olursunuz. Bütün dünyanız sevdiğiniz. Sevgilinizle , ayrılmak zorunda kaldığınzda çok acı çekersiniz.  Aşk acıs sizi gerçek dünyadan uzaklaştırır. Kendinize acılardan özlemlerden bir dünya kurarsınız.   Ümitle sevgilinizin size geri dönmesini beklersiniz. Beklersiniz ve onun size geri dönmesini ümit edersiniz. Fakat haladaha beklenen ve özlenen gelmez. Siz onun size geri dönmesini beklerken, aşkınız kara sevdaya dönüşür. Doğum haritanızdaki gezegen pozisyonlarına göre ya sevgiliniz size geri döner, veya sizi gerçekten seven yeni bir aşk karşınıza çıkarak, çektiğiniz acıları size unutturur.

Yengeç Burcu Kadınına aşıksanız.

Yengeç Burcu kadınına aşıksanız; size sahip çıkarak, sizi şefkatle sevgiyle koruyarak sevecektir. Ailesindeki erkeklerle aranızda bir benzerlik olmasını isteyecektir. Ailesindeki erkekler gibi ,evcil şefkatli ve  sahipleyici olmanızı bekleyecektir. Yengeç burcu kadını sahiplenmek ister. Sevgilisi tarafından; sahiplenerek ,şefkatle, sevgiyle sevilmek ister. Yengeç burcundaki kadınınızı seviniz. O, kadından daha kadındır. Sadık ve şefkatlidir.  Yengeç burcu kadını  sizin; sevgiliniz, aşkınız ve  eşinizdir. Zaman zaman sizi bir aşık olarak sevecektir. Zaman zamanda sizi şefkatle koruyarak bir anne sevecenliliğiyle sevecektir. İyi olduğunuzda, kötü olduğunuzda, fakir veya  güçsüz olduğunuzda Yengeç burcu kadını herzaman yanınızda olacaktır.  Bu kadını gerçekten severseniz, onunla evleniniz.  Ona saygı ve sevgi göstererek, ona düşkünlüğünüzü  belli ediniz.  Beraber olduğunuzda ona sevgi ve şefkatle yaklaşınız.  Sakın onu aldatmaya kalkışmayınız. Onu aldatırsanız, sevgi dolu kalbinde iyileşmeyen derin yaralar açarsınız. Yengeç burcu kadını; sulak yerleri, denizi ,dere kenarlarını,su gören yerleri çok sever. Ay ışıgı altında su gören bir yerde romantik saatler geçirmekten hoşlanır.. Ona açık saçık konuşmalar yapmayın. Utangaç  çekingen ve gücengendir.  Ona romantick bir aşık olarak, duygusallıkla yanaşınız.

Astrolog  Şifa Avcın

Bromley Kent UK

 

Güneş Günü Merkür saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı