Bölüm-5 Aslan Burcu Erkeğinin Aşkı(Aslan burcuna aşık olan kadınlar. Aşık olduğunuz erkeği daha iyi tanımanız için okuyunuz)

Bölüm- 5 Aslan Burcu Erkeğinin Aşkı( Aslan Burcu Erkeğine Aşık Olan Kdınlar, Aşık Olduğunuz Erkeği, Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

Aslan  burcundan     olanlar.

Yükselen   burcu   Aslan   olanlar.

Ay burcu Aslan  olanlar

Aslan burcunda Gezegenleri olanlar;  her işinizde olduğu gibi aşktada gözüpek kararlı ve kendine güvenen birisiniz.  Sevgilinizi yönetmek ve sözünüzü  geçirmek istersiniz. İlişkilerinizde  kararlarınızı  siz kendiniz veriyorsunuz ve sevgilinizede bunu kabul ettirmek istiyorsunuz. Yönetilmeyi    değil,    yönetmeyi  seversiniz.   Emir   almayı   değil,   emir   vermeyi   seversiniz.   Güçlü   karakterinizle,    etkileyici   sözlerinizle   sözünüzü  geçirirsiniz.   Bakışlarınız  cüretkar ve  etkileyici .   Bu   bakışlarla,   konuşmadan    ne    demek    istediğinizi   anlatıyorsunuz.   Konuşmanız   emir   verici   gibi.    Sözünüzü   geçiriyorsunuz.  Kadınlar   sizi    hem    beğeniyorlar,    hemde    sizden    çekiniyorlar.  Etkileyici,  yakışıklı, mert,   karizmatik ve   asil,   bir   görünüşünüz   var.  Beğenildiğinizi,    etkilediğinizi,    biliyorsunuz  ve bundanda gurur duyuyorsunuz.   Beğenilmek  ve etkilediğinizi hissetmek, sizi  mutlu    ediyor.  Karşı cinsten  övgü duymak ve  hayranlık  görmek size, nekadar  popüller olduğunuzu hissettiriyor. İhtişamı  sever ve lüksten hoşlanırsınız. Aşklarınızı; lüks ve romantik ortamlarda yaşarsınız. Kalbiniz ve ruhunuz zengin. Cömert ve eli açıksınız.  Yaşam tarzınızla, karizmatik görünüşünüzle, giyiminizle  kadınların hayranlığını kazanıyorsunuz. Aşık olduğunuz kadını; yanınızda bir mücevher gibi taşımak istersiniz. Kadın;  tanınmış, mevki sahibi ve güzel olmalıdır. Güzelllik  ve  zarefet  sizi çeker. Aslan burcunun ikinci on gününde doğmuşsanız; yabancı kadınlar, uzak yerlerden gelen aşklar hayatınızda önemli rol oynar. Bir yabancıyla bir aşk ilişkisi yaşama ihtimaliniz yüksek.  Fakat bu ilişki başka birinin araya girmesiyle biter. Aslan burcunun son on gününde doğmuşsanız; gençlik yıllarında aşık olduğunuz ve çok sevdiğiniz sevgilinizle ayrılmak zorunda kalırsınız. Bu ayrılık , sevdiğiniz kişinin bir nedenle istemeden,  sizi bırakıp çok uzaklara   gitmesiyle gerçekleşir.

Aslan Burcu Erkeğine aşıksanız.

Aslan burcu erkeğine aşıksanız; daima en mükemmel halinizde olmalısınız. Bir prensess edasında, bir flim yıldızı  gibi güzel ve alımlı olmalısınız. Etrafınızda daima hayranlarınız olmalıdır. Hayranlarınızın size olan ilgisinden bu erkek kıskanarak size sahip çıkmak isteyecektir. Sizi aldatabilir. Sizinle beraberken başka kadınlarlada ilişkisi olabilir. Bu onun için normaldir.  Ona anlayış göstermenizi isteyecektir. Sizi aldatan ve  gururunuzu kıran bu erkeği hemen bırakmak isteyeceksiniz. Bırakabilirsinizde. Fakat çok seven karasevdalı bir aşıksanız ne yapabilirsiniz?  aldatıldığınızı ,ihanete uğradığınızı,  bilebile  ihaneti ve aldatmayı inkar ederek kendi kendinizi kandırırsınız.  Bu erkekle beraberlik kolay değildir. Onunla birlikteliğinizi sürdürmek için ona uymak zorundasınız.  Bu erkek aşkı, sevmeyi ve sevilmeyi sever. Aşka aşıktır. Hayatının her devresinde aşk olmalıdır.

 

Astrolog Şifa Avcın

11/8/ 2015

Mars günü Merkür saatı

Bromley Kent uk

Sosyal Medya Paylaşım Alanı