Bölüm-4 Yengeç Burcu Erkeğinin Aşkı Yengeç Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, Aşık Olduğunuz Erkeği Saha İyı Tanımanız İçin Okuyun

yengec_burcu_erkeginin_aski

Bölüm- 4 Yengeç Burcu Erkeğinin Aşkı ( Yengeç Burcu Erkeğine, Aşık olan Kadınlar, Aşık olduğunuz Erkeği Daha İyi Tanımanız için Okuyun)

  • Yengeç burcundan olanlar.
  • Yükselen burcu Yengeç olanlar.
  • Ay burcu Yengeç olanlar.
  • Yengeç burcunda gezegenleri olanlar.

Aşk konusunda, duygusal ve sevgi dolusunuz. Aşklarınız sevgi dolu his dolu. Sevdiğinizi kaybedecekmişsiniz gibi içinizde bir korku vardır. Güçlü duygular ve derin hislerle sevgilinize bağlısınız. Yengeç Burcunun ikinci on gününde doğmuşsanız; derin hislerin, güçlü duyguların yerini ele geçirme arzusu ve güçlü aşk duyguları alır. Sevdiğiniz kadını ele geçirmek istersiniz. Kadına sevgiden fazla arzu duyarsınız. Aşklarınız derin ve tutkulu. Aşklarınızı; kimsenin bulamayacağı, göremeyeceği yerlerde, gizlilik içinde yaşarsınız. Bir kadınla beraberken başka bir kadınla da ilişki kurarak, hayatınızda olan kişiyi aldatabilirsiniz. Aldattığınız için pişman olmazsınız. Normal bir şeymiş gibi davranırsınız. Hayatınızdaki kişi sizi aldatırsa; mutlaka intikamınızı alırsınız. Yengeç burcunun son, on günü içinde doğmuşsanız; hassas duygulu sadık ve sevecensiniz. Sevgi ruhunuzun gıdası. Sevgiyle yatıyor, sevgiyle kalkıyorsunuz. Hayatınızda sevgi çok önemli. Sevgilinize bütün benliğinizle bağlanıyorsunuz. Sever ve sevilirsiniz. Fakat bezende sevgilinizden beklediğiniz sevgiyi görmeyerek üzülür ve mahzun olursunuz. Ona sıkı sıkı bağlısınız. Bütün dünyanız sevdiğiniz. Sevgilinizle, ayrılmak zorunda kaldığınızda çok acı çekersiniz. Aşk acısı sizi gerçek dünyadan uzaklaştırır. Kendinize acılardan özlemlerden bir dünya kurarsınız. Ümitle sevgilinizin size geri dönmesini beklersiniz. Beklersiniz ve onun size geri döneceğini ümit edersiniz. Fakat hala daha beklenen ve özlenen gelmez. Siz onun size geri dönmesini beklerken, aşkınız kara sevdaya dönüşür. Doğum haritanızdaki gezegen pozisyonlarına göre ya sevgiliniz size geri döner veya sizi gerçekten seven yeni bir aşk karşınıza çıkarak, çektiğiniz acıları size unutturur.

Yengeç Burcu Erkeğine âşıksanız

Yengeç Burcu erkeğine âşıksanız; size sahip çıkarak, sizi şefkatle sevgiyle koruyarak sevecektir. Ailesindeki kadınlarla aranızda bir benzerlik olmasını isteyecektir. Ailesindeki kadınlar gibi, evcil şefkatli ve hürmetli olmanızı bekleyecektir. Yeni tanıştığınızda, size ailesindeki kadınlardan bahsedecektir. İlerleyen zaman içinde, size güvenir ve sizinle kalıcı bir ilişki gerçekleştirmek niyetindeyse; sizi önce kız kardeşleriyle daha sonrada annesiyle tanıştıracaktır. Bu erkeği gerçekten severseniz, onunla beraberliğinizi sürdürünüz. Ona saygı ve sevgi göstererek, ona düşkünlüğünüzü belli ediniz. Beraber olduğunuzda ona sevgi ve şefkatle yaklaşınız. Onun yanında seksi görünmeye çalışmayın. Beraber olduğunuzda olgun bir hanım olarak ona davranınız. Ona hürmet ederek, sevgi ve saygı gösterin. Sevdiği yemekleri siz ona kendi elinizle pişiriniz.

yildizlarin_bize_soyledikleri_h1240

Şifa Avcın

Bromley Kent UK
Güneş Günü Satürn saati

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı