Bölüm-12 Balık Burcu Erkeğinin Aşkı. Balık Burcu Erkeğine Âşık Olan Kadınlar (Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyunuz)

balik-burcu-erkeginin-aski_1

Bölüm-12 Balık Burcu Erkeğinin Aşkı. Balık Burcu Erkeğine Âşık Olan Kadınlar (Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyunuz)

  • Balık Burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Balık olanlar
  • Ay burcu Balık olanlar
  • Balık Burcunda gezegenleri olanlar

Balık burcu erkekleri, gerçekten âşıksanız; aşklarınız kara sevdalı, duygusal ve tüketici. Marazi bir aşkla derinden seversiniz. Aşkın duygusallığını, ayrılığın acısını kalbinizin derinliklerinde hissedersiniz. Aşk şiirlerini sevgiliniz için okur, aşk şarkılarını onun için dinler, romantik aşk filmlerini onun için seyredersiniz. Balık burcu erkeği burçlar içinde; En duygusal, en romantik ve en sevecen âşıktır. Balık burcunun; ikinci on günü içinde doğmuşsanız; sevgiyi içinizde besler ve büyütürsünüz. Sevgilinizi koruyarak, sevgiyle şefkatle seversiniz. Balık burcunun son on günü içinde doğmuşsanız; sevginin ve duygusallığın yerini güçlü duygular alır. Sevdiğiniz kişiye; arzu ve tutkuyla bağlanırsınız. Gönül ilişkilerinde, tutkulu bir âşıksınız. Yasak aşklar her zaman size çekici gelir. Beğendiğiniz ve elde edemeyeceğiniz kadına karşı; sevgiyle karışık arzu duyarsınız. Mutlaka kadını elde etmeyi aklınıza korsunuz. Bakışlarınız derin ve manalı. Anlatmak istediklerinizi bakışlarınızla anlatırsınız. Gözlerinize, bakışlarınıza ve erkeksi sahiplenici şahsiyetinize âşık olan kadın nihayet size âşık olur. Âşık olduğunuz kadını, gözlerden uzak ve sizi kimsenin bulamayacağı göremeyeceği yerlerde saklayarak aşkınızı yaşarsınız. Duygusal acılar sizde unutkanlığa ve dalgınlığa neden olabilir.

Bir Balık Burcu Erkeğine Âşıksanız:

Balık burcu erkeğine âşıksanız; ona karşı sevginizi göstermelisiniz. Balık burcu erkeği; hassas, kırılgan ve gücen gendir. Onu kıskandırmaya kalkışmayın. Sıradan bir kadın gibi davranmayın. O sizi gerçekten sevmişse, hayalinde sizi daha güzel ve daha asil biri olarak görmüştür. Balık Burcu erkeği, sevdiği kadını olduğundan daha güzel ve daha sevecen görür. Bütün güzellikleri sevdiği kadına yakıştırır. Fakat sıradan ve seviyesiz davranışları hemen fark eder. Onun hayallerini yıkmayın. Kendinizi, onun sevgisinden mahrum etmeyin. Balık burcunun son on günü içinde doğmuşsa; hataları, hiç bir zaman affetmez. Ona karşı bir yanlışınız olmuşsa, mutlaka yaptığınızın cezasını size ödettirir. Bu erkek mavi ve yeşil renkleri sever. Sevdiği renklerde elbiseler giyerek onu sevindirin. Balık burcu erkeği, baş başa geçireceğiniz romantik zamanları sever. Baş başa geçireceğiniz romantik bir zaman için ortam yaratmaya çalışın. Bu erkek; deniz, nehir ve su gören yerlerde mutlu olur. Sevdiği yerlerde onunla beraber bulunmak için fırsatlar yaratın. Romantik bir erkek olan sevgiliniz, deniz kenarında ay ışığı altında romantik yürüyüşlerden hoşlanır. Deniz kenarında Ay ışığı altında yürüyüş yapmaktan hoşlandığınızı ona söyleyiniz. Beraber yürümenizi teklif edecektir.

Sifa Avcin

Şifa Avcın
16/8/2016
Bromley Kent UK
Güneş Günü Venüs Saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı