Bölüm- 11 Kova Burcu Kadınının Aşkı. Kova Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler (Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyunuz)

kova_burcu_kadininin_aski

Bölüm- 11 Kova Burcu Kadınının Aşkı. Kova Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler (Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyunuz)

  • Kova Burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Kova olanlar
  • Ay burcu Kova olanlar
  • Kova Burcunda gezegenleri olanlar

Kova burcu kadınları, sevgiye aşka önem verirsiniz. Sevmek sevilmek istersiniz. Sever ve sevilirsiniz. Fakat bazen de kıymetinizi bilmeyenlerin eline düşersiniz. Acı çeker ve üzülürsünüz. Kova burcu kadınları; genellikle sevgililerinizi, arkadaş toplantılarında tanıdığınız ve arkadaşlarınızın tanıştırdığı kişiler arasından seçersiniz. Dostluğa arkadaşlığa önem verdiğiniz için, ayrıldığınız sevgilinizle yine dost kalabilirsiniz. Uzun zaman arkadaş olduğunuz biriyle, daha sonra sevgili olabilirsiniz. Burcunuzun Yöneticisi olan Uranüs, sizi çok güçlü etkilemişse; her işinizde olduğu gibi, aşk ilişkilerinizde de değişikliği seversiniz. Aşk hayatınızda, değişik aşk özlemleriniz, hayatınızdaki kişiyi aldatmanıza neden olabilir. Sıra dışı aşk ilişkilerine kendinizi kaptırabilirsiniz. Yeni ilişkinin verdiği heyecanla, hayatınızdaki kişiye; saygısız, sevgisiz, soğuk ve küstahça davranabilirsiniz. Hayatınızda size kalacak olan uzun sureli ilişkilerinizdir. Kısa sürecek olan bir ilişki için, emek verdiğiniz ilişkinizi, harcamaktan çekinmezsiniz. Sonunda pişman olacağınızı bile bile, ayni hataları yine yaparsınız. Burcunuz Kova’nın Yöneticisi Uranüs’tür. Uranüs’ün etkisiyle; asi, söz dinlemez, kural tanımaz, kendi başına buyruk yaşayan, özgürlük aşığı birisiniz. Sadakatsiz bir aşık olabilir, evliyseniz evlilik dışı ilişkiler yaşar ve evlilik dışı bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Böyle davranmanıza sebep, hayatınızdaki kişinin zayıflığı ve ilgisizliğidir. Kimseye kendinizi ezdirmez ve kaderimdir diye boyun eğmezsiniz. Toplum tarafından eleştirilseniz bile umurunuzda olmaz. Kova burcunun Klasik yöneticisi olan Satürn, Uranüs’e baskınsa ve sizi çok güçlü etkilemişse; mutsuz olsanız bile, hayatınızın düzeleceğini ümit ederek sabredersiniz. Başınıza ne gelirse gelsin kaderimdir boyun eyerim diyebilirsiniz. Fakat ilerde güzel günlerin geleceğini de ümit edersiniz. Ümit eder ve beklersiniz. Bin bir çabadan gecikmelerden ve zorluktan sonra nihayet hakettiklerinize kavuşursunuz. Sizin kurallarınız, gururunuz, disiplininiz ve sabrınız var. Toplumun hoş görmediği davranışlarda bulunmak istemezsiniz. Kendi kendinizi küçük düşürecek yaşam tarzından uzak durursunuz. Kova burcunun ikinci on gününde doğmuşsanız; Aşk ilişkilerinizde kararsızsınız. Kararsızlığınız size yanlış yaptırıyor. Zaman zaman kendinizi iki kişi arasında bulur ve hangisini seçeceğinize karar veremezsiniz. Tez sever ve tez bıkarsınız. Sevgililerinizi komşulukta tanıdığınız veya yakınlarınızdan birinin tanıştırdığı kişiler arasından seçersiniz. Hayatınızın bir döneminde çocukluk aşkınızla karşılaşabilir ve bu kişi ile tekrar duygusal bir aşk yaşayabilirsiniz. Kova Burcunun son üçüncü 10 günü içinde doğmuşsanız; Etrafınız hayranlarınızla dolu. Aşka, sevgiye ve evlilik kurallarına önem verirsiniz. Sever ve sevilirsiniz. Her yaşta her zaman aşka değer verirsiniz.

Kova Burcu Kadınına Aşık olan Erkekler:

Bir Kova burcu kadınına aşıksanız; özgürlüğünü kısıtlamamalısınız. Nerde kaldın neden geciktin diye öfkelenerek sormamalısınız. Daha sakin olarak konuşmalısınız. Onu yönetmeye ve sözünüzü geçirmeye çalıştığınızı ona belli etmeyin. Bu kadın arkadaşları ile birlikte vakit geçirmeyi, günlük hayatta olan yenilikleri, değişik yerleri ziyaret etmeyi sever. Arkadaşları ile vakit geçirmek onu mutlu eder. Onu kendi halinde bırakınız. Sizinle beraberse size seviyor demektir. Fakat romantik değildir. Duygularını gösteremez. Zaman zaman kendinizi, istenmemiş sevilmemiş hissine kaptırabilirsiniz. Gururunuz kırılır ve onu bırakmak istersiniz. Fakat aşıksınız bırakamazsınız. Bir müddet ayrı yaşar ve sonunda yine bir araya gelirsiniz. Bu kadın kolay bir kadın değildir. Ya onun karakterine göre davranır veya bırakıp gidersiniz. Kova burcunun son on günü içinde doğmuşsa; mutlaka yıldırım aşkına tutularak birbirinize aşık olmuşsunuz. Artık bu kadının gözü sizden başkasını görmez. Sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Aniden evlilik kararı alarak; şaşırtıcı koşullarla birden bire evlenebilirsiniz. Bazen de, beklenmedik bir zamanda, ansızın birden bire ayrılık kararı alarak, yakınlarınızı şok edersiniz. Satürn’ü güçlü bir Kova kadınıysa; geleneklere göreneklere düşkün, toplum kurallarına önem veren, ciddi ve mesafeli bir kadındır.

Sifa Avcin

Şifa AVCIN
16/8/2015
Bromley Kent UK
Güneş Günü Merkür saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı