Bölüm-12 Balık Burcu Kadının Aşkı. Balık Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler (Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyunuz)

balik-burcu-kadininin-aski

Bölüm-12 Balık Burcu Kadının Aşkı. Balık Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler (Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyunuz)

  • Balık Burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Balık olanlar
  • Ay burcu Balık olanlar
  • Balık Burcunda gezegenleri olanlar

Balık burcu kadınları; aşkı sever ve sevgiye önem verirsiniz. Bütün dünyanız sevgi üstüne kurulmuş, sevgiyle yatıyor sevgiyle kalkıyorsunuz. Kara sevdalı, duygusal ve tüketici aşklar yaşarsınız. Marazi bir aşkla derinden seversiniz. Aşkın duygusallığını, ayrılığın acısını kalbinizin derinliklerinde hissedersiniz. Aşk şiirlerini sevgiliniz için okur, aşk şarkılarını onun için dinler, romantik aşk filmlerini onun için seyredersiniz. Balık burcu kadınları; burçlar içinde, en duygusal, en romantik ve en sevecen aşıklar sizin burcunuzdan çıkar. Balık burcunun; ikinci on günü içinde doğmuşsanız; sevgiyi içinizde besler ve büyütürsünüz. Sevgilinizi koruyarak, sevgiyle şefkatle seversiniz. Balık burcunun son on günü içinde doğmuşsanız; sevginin ve duygusallığın yerini güçlü duygular alır. Sevdiğiniz kişiye; arzu ve tutkuyla bağlanırsınız. Gönül ilişkilerinde, tutkulu bir aşıksınız. Yasak aşklar her zaman size çekici gelir. Beğendiğiniz erkeğe, sevgiyle karışık arzu duyarsınız. Derin ve manalı bakışlarınızla anlatmak istediklerinizi anlatırsınız. Aşklarınızı gözlerden uzak ve sizi kimsenin bulamayacağı göremeyeceği yerlerde yaşarsınız. Zaman zaman duygusallaşarak unutkanla sıyorsunuz. Duygusal acılar sizde unutkanlığa ve dalgınlığa neden olabilir.

Bir Balık Burcu Kadınına Âşıksanız:

Balık burcu kadınına âşıksanız; ona karşı sevginizi göstermelisiniz. Balık burcu kadını; hassas, kırılgan ve gücen gendir. Onu kıskandırmaya kalkışmayın. Sıradan bir kadınmış gibi davranmayın. O sizi gerçekten sevmişse, hayalinde sizi, asil biri olarak romantik bir aşık olarak görmüştür. Balık Burcu kadını, sevdiği erkeği olduğundan daha güzel ve daha sevecen görür. Bütün güzellikleri sevdiği erkeğe yakıştırır. Siz onun hayallerini süsleyen ;aşk dolu ,sevgi dolu bir erkeksiniz. Onun hayallerini yıkmayınız. Kendinizi, onun sevgisinden mahrum etmeyin. Balık burcunun son on günü içinde doğmuşsa; hataları, hiç bir zaman affetmez. Ona karşı bir yanlışınız olmuşsa, mutlaka yaptığınızın cezasını size ödettirir. Bu kadın, mavi ve yeşil renkleri sever. Bu renklerin kendisine yakıştığını bilir. Sizin yanınızdayken; sevdiği renklerden elbiseler giyerek kendisini size beğendirmek isteyecektir. Bu renklerin ona yakıştığını ve onun çok güzel olduğunu söyleyerek onu sevindirin. Balık burcu kadını, sessiz ortamlarda baş başa geçireceğiniz romantik zamanları sever. Baş başa geçireceğiniz romantik bir zaman için ortam yaratmaya çalışın. Bu kadın; deniz, nehir ve su gören yerlerde mutlu olur. Sevdiği yerlerde onunla beraber bulunmak için fırsatlar yaratın. Romantik bir kadın olan sevgiliniz, deniz kenarında ay ışığı altında romantik yürüyüşlerden hoşlanır. Deniz kenarında Ay ışığı altında yürüyüş yapmaktan hoşlandığınızı ona söyleyiniz. Beraber yürümenizi teklif ediniz sevinecektir.

Sifa Avcin

 

 

 

Astrolog Şifa AVCIN

Bromley Kent UK
Güneş Günü Satürn Saati

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı