Bölüm- 11 Kova Burcu Erkeğinin Aşkı. Kova Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, (Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyun)

kova_burcu_erkeginin_aski

Bölüm- 11 Kova Burcu Erkeğinin Aşkı. Kova Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, (Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyun)

  • Kova Burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Kova olanlar
  • Ay burcu Kova olanlar
  • Kova Burcunda gezegenleri olanlar

Genellikle sevgililerinizi, arkadaş toplantılarında tanıdığınız ve arkadaşlarınızın tanıştırdığı kişiler arasından seçersiniz. Dostluğa arkadaşlığa önem verdiğiniz için, ayrıldığınız sevgilinizle yine dost kalabilirsiniz. Uzun zaman arkadaş olduğunuz biriyle, daha sonra sevgili olabilirsiniz. Her işinizde olduğu gibi, aşk ilişkileriniz dede değişikliği seversiniz. Aşk hayatınızda, değişik aşk özlemleriniz, hayatınızdaki kişiyi aldatmanıza neden olabilir. Sıra dışı aşk ilişkilerine kendinizi kaptırabilirsiniz. Yeni ilişkinin verdiği heyecanla, hayatınızdaki kişiye; saygısız, sevgisiz, soğuk ve küstahça davranabilirsiniz. Hayatınızda size kalacak olan uzun sureli ilişkilerinizdir. Kısa sürecek olan bir ilişki için, emek verdiğiniz ilişkinizi, harcamaktan çekinmezsiniz. Sonunda pişman olacağınızı bile bile, ayni hataları yine yaparsınız. Burcunuz Kova Yöneticisi Uranüs. Ürünüsün etkisiyle; asi, söz dinlemez, kural tanımaz, kendi başına buyruk yaşayan, özgürlük aşığı birisiniz. Sadakatsiz bir âşık olabilir, evliyseniz evlilik dışı ilişkiler yaşar ve evlilik dışı bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Kova burcunun ikinci on gününde doğmuşsanız; Aşk ilişkilerinizde kararsızsınız. Kararsızlığınız size yanlış yaptırıyor. Zaman zaman kendinizi iki kişi arasında bulur ve hangisini seçeceğinize karar veremezsiniz. Tez sever ve tez bıkarsınız. Sevgililerinizi komşulukta tanıdığınız veya yakınlarınızdan birinin tanıştırdığı kişiler arasından seçersiniz. Hayatınızın bir döneminde çocukluk aşkınızla karşılaşabilir ve bu kişi ile tekrar duygusal bir aşk yaşayabilirsiniz. Kova Burcunun son üçüncü 10 günü içinde doğmuşsanız; Etrafınız hayranlarınızla dolu. Aşka, sevgiye ve evlilik kurallarına önem verirsiniz. Sever ve sevilirsiniz. Her yaşta her zaman aşka değer verirsiniz.

Kova Burcu Erkeğine Aşık olan Kadınlar:

Bir Kova burcu erkeğine âşıksanız; özgürlüğünü kısıtlamamalısınız. Nerde kaldın neden geciktin diye sormamalısınız. Onu yönetmeye ve sözünüzü geçirmeye çalışmamalısınız. Bu erkek yenilikleri sever değişikliklerden hoşlanır. Arkadaşları ile vakit geçirmek onu mutlu eder. Onu kendi halinde bırakırsanız, yine size dönecektir. Zaman zaman kendinizi, istenmemiş sevilmemiş hissine kaptırabilirsiniz. Gururunuz kırılır ve onu bırakmak istersiniz. Fakat âşıksınız bırakamazsınız. Bir müddet ayrı yaşar ve sonunda yine bir araya gelirsiniz. Bu erkek zor bir erkektir. Ya karakterine göre davranır veya bırakıp gidersiniz. Kova burcunun son on günü içinde doğmuşsa; mutlaka yıldırım aşkına tutularak birbirinize aşık olmuşsunuz. Artık bu erkeğin gözü sizden başkasını görmez. Sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Aniden evlilik kararı alarak; şaşırtıcı koşullarla birden bire evlenebilirsiniz. Bazense, beklenmedik bir zamanda, ansızın birden bire ayrılık kararı alarak, yakınlarınızı şok edersiniz.

Sifa Avcin

Şifa Avcın
15/ 8/ 2015
Bromley Kent UK
Satürn Günü Jüpiter saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı