Bölüm-10 Oğlak Burcu Kadınının Aşkı. Oğlak Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler (Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyun)

oglak_burcu_kadini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bölüm-10 Oğlak Burcu Kadınının Aşkı. Oğlak Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler (Sevdiğiniz Kadını Daha İyi Tanımanız için okuyun)

  • Oğlak Burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Oğlak olanlar
  • Ay burcu Oğlak olanlar
  • Oğlak Burcunda gezegenleri olanlar

Aşk konusunda; soğuk, ciddi ve mesafelisiniz. İlişkilerde; karşılıklı sevgi ve aşkın olmasını istersiniz. Fakat sevginizi kolay göstermezsiniz. Size yanaşacak olan erkek, sizden çekinir. Zor kadınlardansınız. Ne sevdiğiniz nede sevmediğiniz hiç belli değil. Sevginizi aşkınızı içinizde saklıyorsunuz. Size aşık olan erkek, duygularınızdan emin olamıyor. Duygularınızı göstermelisiniz. Duygularınızı göstermenizin sizi küçük düşüreceğini zannediyorsunuz. Kimseye güveniniz itimadınız yok. Sizin bu huyunuz, karşı cinsten sizi uzaklaştırıyor. Evliyseniz; eşinize karşı, mesafeli, sahiplenici ve soğuksunuz. Mesafeli ve soğuk görünmeniz, eşinizi sevmiyorsunuz anlamına gelmez. Fakat bilmelisiniz ki, bir erkeğe hürmet etmek ve bağlı kalmakla mutluluk olmaz. Mutlu olmak için sevmeyi bilmeniz gerekir. Duygularınızı hissettirmeniz gerekir. Karşılıklı duygu alış verişi, ilişkinizi kökleştirir. Bir evin içinde soğukluk yaşayarak yabancılaşan karı kocalar sizin burcunuzdan çıkar. Oğlak burcunun, ikinci on gününde doğan kadınlar; duyu organlarınız gelişmiş. Aşkta hem sever hem sevilirsiniz. Güzel olan her şeyden hoşlanırsınız. Beğendiğiniz erkeği kendinize aşık edersiniz. Oğlak burcunun son on gününde doğanlar; iş veya başka bir nedenle uzak bir şehre veya yabancı bir ülkeye gidersiniz. İlerde eşiniz olan kişiyi yabancı ülkelerde veya uzak şehirlerden seçersiniz. İş yerinde tanıştığınız biriyle duygusal bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Bir Oğlak Kadınına Âşıksanız:

Bir Oğlak burcu kadınına âşıksanız; modern görünmemeye çalışın. Her zaman hürmetli, ağır başlı, olgun ve saygılı olunuz. Bu kadın; sizin tarafınızdan sevgi ve saygı görmek ister. Ona karşı her zaman, saygılı hürmetli ve sevgili olunuz. Ailesindeki kadınlara, kız kardeşlerine, özelliklede annesine çok sevgi ve saygı gösteriniz. Bu kadın gerçek bir Oğlak burcuysa; inatçı ve gururludur. Oğlak burcunun; gururlu ve inatçı kadınını gerçek bir aşkla sevgiyle sadakatle seviniz. Bu kadının hem sevgisini, hem saygısını kazanmaya çalışınız. Ondan romantizm ve aşk dolu sözler beklemeyin. Onun hayatındaysanız gerçekten sizi seviyor demektir. Size ilgi göstermese, bu sizi sevmiyor anlamında değildir. Bu kadın duygularını gösteremez. Fakat hayatınızı kolaylaştırmak için elinden geleni yapar. Oğlak burcu kadını; yeşilin renk tonlarını ve klasik renkleri sever. Çam kokusunu ve kır çiçeklerinin kokusunu sever. Sevdikleriyle onu mutlu ediniz.

Sifa Avcin

 

 

 

Şifa Avcın
15/8/ 2015
Bromley Kent UK
Satürn günü Mars saati

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı