Bölüm- 10 Oğlak Burcu Erkeğinin Aşkı. Oğlak Burcu Erkeğine Âşık Olan Kadınlar,( Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyun)

oglak_burcu_erkeginin_aski

Bölüm- 10 Oğlak Burcu Erkeğinin Aşkı. Oğlak Burcu Erkeğine Âşık Olan Kadınlar,( Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız için okuyun)

  • Oğlak Burcundan olanlar
  • Yükselen Burcu Oğlak olanlar
  • Ay burcu Oğlak olanlar
  • Oğlak Burcunda gezegenleri olanlar

Aşk konusunda; soğuk, ciddi ve mesafelisiniz. Bir kadınla beraber olmanız için kadına sevgi ve aşk duymalısınız. Zor erkeklerdensiniz. Ne sevdiğiniz nede sevmediğiniz hiç belli değil. Sevginizi aşkınızı içinizde saklıyorsunuz. Size âşık olan kadının, ona karşı olan duygularınızdan emin olması için medyum olması mı gerekir? Duygularınızı göstermelisiniz. Duygularınızı göstermenizin sizi küçük düşüreceğini zannediyorsunuz. Kimseye güveniniz itimadınız yok. Sizin bu huyunuz, karşı cinsten sizi uzaklaştırıyor. Evliyseniz; eşinize karşı, mesafeli sahiplenici ve soğuksunuz. Mesafeli ve soğuk görünmeniz eşinizi sevmiyorsunuz anlamına gelmez. Fakat bilmelisiniz ki, bir kadının maddi ihtiyaçlarını karşılamak ve o kadını korumak, ne onun nede sizin mutlu olmanız için yeterli değildir. Mutlu olmak için sevmeyi bilmeniz gerekir. Duygularınızı hissettirmeniz gerekir. Karşılıklı duygu alış verişi, ilişkinizi kökleştirir. Bir evin içinde soğukluk yaşayarak yabancılaşan karı kocalar sizin burcunuzdan çıkar. Eşini bırakıp uzak ülkelere yerleşerek hayatına başkasını koyan ve yine eşine dönen sizin burcunuzdan çıkar. Oğlak burcunun son on gününde doğanlar; iş veya başka bir nedenle uzak bir şehre veya yabancı bir ülkeye giderler. Bu ülkede tanıştığı biriyle bir beraberlik yaşasa bile, yine geride bıraktığı kadına geri dönerler. Fakat bazen de olaylar sizin istediğiniz gibi gelişmez ve hayatınızdaki en büyük kaybı yaşarsınız.

Bir Oğlak Burcu Erkeğine Âşıksanız;

Bir Oğlak burcu erkeğine âşıksanız; modern görünmemeye çalışın. Şımarıklık ve çocukça hareketler yapmayın. Her zaman hürmetli, ağır başlı, olgun ve saygılı olunuz. Bu erkek açık saçık kıyafetlerle gezinmenizden hoşlanmaz. Kapalı ve sade kıyafetler giymenizden daha çok memnun olacaktır. Kapalı kıyafetlerde abartıya kaçmayın. Özel saatlerinizde açık saçık kıyafetler giymeyin. Annesinin ninesinin giydiği geceliklere benzeyen gecelikler giyiniz. İnanmayacaksınız ama sizi daha çok sevecektir. Ona hürmetli ve saygılı olunuz. Ailesindeki kadınlara, kız kardeşlerine, özelliklede annesine çok sevgi ve saygı gösteriniz. Bu erkek gerçek bir Oğlak burcuysa; vahşi, inatçı ve gururludur. Oğlak burcunun Yakışıklı, gururlu ve vahşi erkeğini gerçek bir aşla sevgiyle seviniz. Bu erkeğin hem sevgisini, hem saygısını kazanmaya çalışınız. Ondan romantizm ve aşk dolu sözler beklemeyin. Onun hayatındaysanız gerçekten size seviyor demektir. Size ilgi göstermese bu sizi sevmiyor anlamında değildir. Bu erkek duygularını gösteremez. Onunla geçinmek kolay değildir. Yeşilin renk tonlarını ve klasik renkleri sever. Çam kokusunu ve kır çiçeklerinin kokusunu sever. Sevdikleriyle onu mutlu ediniz. Yeşil ve klasik renk tonlarını size yakıştıracaktır. Venüs’ünüz çok güçlü ise yakınlarınızdan tanıdığınız kadınlardan dikkatli olunuz. Bu kadınlardan biri size aşk acısı tattırabilir. Sevdiğiniz Oğlak burcu erkeğiyle aranızı açabilir.

Sifa Avcin

Şifa Avcın
14/8/2015
Bromley Kent UK
Venüs günü Güneş saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı