Başak Burcunda İlerleyen Güneşin Burçlara Etkileri

Burçlar

Burclar

Koç  ve yükselen koçlar

Başak burcuda ilerliyen Güneş, iş hayatınızda ilerlemeniz için size güç vermektedir. Yaptığınız işlerle gösterdiğiniz başarılarla sevgi saygı ve takdir kazanacaksınız. Bu günlerde sevdiğinize karşı, uzak ve mesafeli davranmaya başladınız. Duygularınızı gösteremiyorsunuz. Sevdiğiniz  sevilmediğini düşünüyor.  Mutlu olmak için sevdiğinize karşı,sevginizi gösterin.

Boğa ve yükselen Boğalar

Şans oyunlarından, beklemediğiniz  bir yerden elinize ansızın gelen  gelen bir maddiyattan sevineceksiniz. Aşık Boğalar, mutluluk ve aşk sizi bekliyor. Kalbi boş olanlar, yeni tanışacağınız kişiyle kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Sevgilisiyle ayrı olanlar,  dargın olanlar,  elinize gelen şansı değerlendirirseniz  mutluluk ve aşk bulacaksınız.

 

İkizler ve yükselen İkizler

Taşınmaz  mala sahip olmak isteyenler. Kiminiz  aileden gelecek olan  bir destekle, kiminizde maddi birikimlerinizi  değerlendirerek  bir mala sahip olacaksınız. Başak Burcu güneşi, isteklerinize sahip olmanız ve mutlu olmanız  için size güç vermeye başladı.  Aşk konusunda kararsızlığınız size yanlış yaptırıyor. Güneşin,verdiği güçle daha iradeli olacak* ve gerçeklerin farkına varacaksınız

 

Yengeç ve yükselen Yengeçler

Talih yüzünüze  gülüyor. Günlük  hayatınızda istekleriniz yerine gelecek. Telefonlardan güzel haberler alıp sevineceksiniz. Eğitim çağında olanlar mutlu olacağınız haberler alıp sevineceksiniz.Bilgilenmek ve  değişik uğraşlar için kurslara yazılabilirsiniz. Kalbi boş olanlar, yakınlarınızın tanıştırdığı bir kişiyle mutlu olacağınız  bir ilişkiye başlayacaksınız.

 

Aslan  ve yükselen Aslanlar

Çalışma güçünüz artacak. Para kazanmak konusunda içinize bir hırs girecek. İsteklerinize sahip olmak için bıkmadan yorulmadan çalışmak isteyeceksiniz. Kazancınızı kalıcı işler için harcayacaksınız. İçinizden bazı kişilere  iki yerden para gelecek.  Aşk konusunda iki kişi arasında kalabilirsiniz.  Aşk acısı çekenler, uzak* yollardan gelen biriyle teseli olacaksınız .

 

Başak ve yükselen Başaklar

Daha hırslı, daha iradeli  ve daha eleştirici  oldunuz. Kendi işinizde mutlu olacağınız, gurur duyacağınız, başarılar elde ettiniz. Dürüstlüğünüzle,  çalışkanlığınızla  kendinizi tanıttınız. Aşk konusunda, sevdiğiyle  soğukluk  ve zorluk yaşayanlar var.  Bunun nedeni duyguları gösterememek ve güvensizlik. Duygularınızı gösterirseniz, sıkıntılar zorluklar bitecek* ve  mutlu olacaksınız.

 

Terazi ve yükselen Teraziler

Uzun zamandan beridir duygusal acılar yaşadınız. Maddi manevi üzüntüler yaşadınız. Yapmanız gereken işler var. Planlı ve disiplinli olursanız, yapmanız gereken işleri tamamlayacaksınız. Para kazanmak için daha iradeli ve daha güçlü olacaksınız. Kadınsanız güzelliğinizle, erkekseniz yakışıklılığınızla  sosyal ortamlarda ilgi çekiyorsunuz.* Kadında olsanız erkekde olsanız etrafınızda her zaman hayranlarınız var.

 

Akrep ve yükselen Akrepler

Cazibeniz  karizmanız   ve cinsel  gücünüz arttı.  Karşı cinsi etkiliyorsunuz. Gözleriniz bir mıknatıs gibi karşı cinsi size çekiyor. Kalbi boş olanlar, aşık olmak isteyenler,  Arkadaş  toplantılarında  arkadaşlarınızın tanışdırdığı biriyle yeni  bir ilişkiye başlama şansı doğabilir.  Arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun. Bazı kişilerin* kıskançlıklarıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Yay ve Yükselen Yaylar

Yükselmek için  var gücünüzle çalişıyorsunuz.  İradenizle bütün zorlukları yeniyorsunuz. Disiplinli ve çalışkan olmanız  patronlarınız tarafından  farkediliyor.   Yükseleceksiniz ve başaracaksınız. Kazancınız artacak. İçinizden bazı kişiler ayni anda iki işi başarıyla yürütecekler.  Bekar olanlar, evlilik Şansı doğacak sevineceksiniz.  Devlet desteği bekleyenler, beklediğiniz* haber  nihayet  geliyor.

 

Oğlak ve yükselen Oğlaklar

Ticaretle  ve  Turizimle  uğraşanlar  yaptığınız işlerle kazanç sağlayacaksınız. Uzak yollardan alacağınız haberlerle sevineceksiniz. İnançlarınız  artacak. Maddi  manevi yardımlar size iç huzuru verecektir. Eğitim çağında olanlar, daha uzak bir yerde eğitiminizi sürdürme kararı alacaksınız. Sevgi ve aşk konusunda romantik anlar yaşayacaksınız.

 

Kova ve yükselen Kovalar

Gizli sırlı konular sizlerde merak uyandırmaya  başladı. İçinizden bazı kişiler  bu konuları araştırmaya başladı. Para bekleyenler  beklediğiniz para elinize gelecek. İkili ilişkilerden, ortaklarınızdan elinize maddi destek gelecek. Gizli ilişki yaşayanlar, yaşadığınız gizli ilişki ortaya çıkabilir. Kıredi kartları  size sorun çıkarabilir.

 

Balık ve yükselen Balıklar

Evlilik, ortak işlerden, hukuksal konulardan şans bulacaksınız.  Dargın olan çiftler  yakınlarınızın araya girmesiyle eşinizle barışacaksınız.  Uzun zamandır birlikte yaşayan çiftler, ilişkinizi yasallaştırmak kararı alacaksınız.  İş yerinizi genişletmek isteyenler,  elinize gelen bir  şansı değerlendirip bu isteğinizi gerçekleştireceksiniz. Kayıplarınızın yerine, yeni gelenlerle  sevineceksiniz.

 

sifaavcin2014-150x150

Yazar: Astrolog  Şifa Avcın
(Yayın Tarihi: 25-08-2014)

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı