Balık Burcunda İlerleyen Ayın Burçlara Etkileri

astrolog sifa avcin_2

Koç Burcu ve yükseleni Koç olanlar:
Doğduğunuzda Ay Balık burcunda ise, gizli olan her şey ilginizi çeker. Balık Burcundaki Ay, sizin baş kaldırıcı doğanızı yumuşatır. Daha sakin, daha uysal olursunuz. Merhametli ve sevecen olursunuz. Gizli esrarengiz konuları öğrenmek için içinizde dayanılmaz bir istek duyarsınız. Gizli olan her şey ilginizi çekmeye başlar. Gizli aşk ilişkileri yaşamak istersiniz. Gizli aşk ilişkileri yaşarsınız. Bu ilişkilerden kimsenin haberi olmaz. Bazen kendinizi iki ilişki içinde bulursunuz.İlişkiyi sürdürdüğünüz kişilerin birbirlerinden haberi olmaz.

Boğa Burcu ve yükseleni Boğa olanlar:
İçinizde gizli ilimlere karşı bir merak vardır. Esrarengiz ve gizli olaylar sizi düşündürüyor. Grup toplantılarında, arkadaşlarınızla birlikte bu olayları araştırmayı seversiniz. Sizin gibi düşünen sizin gibi olan, bir çok arkadaşınız var.Fakat yinede Arkadaşlarınıza dikkat edin. Yanlış arkadaş seçimi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Arkadaşlarınızın etkisinde kalıp, kötü alışkanlıklara başlayabilirsiniz. Dostlarınızı düşmanlarınızı ayırt edemeyebilirsiniz.

İkizler Burcu ve yükseleni ikizler olanlar:
Mesleğinizin yanında bir başka meslek öğrenme şansınız var. İki mesleği ayni zamanda sürdürmek, eğilimi içindesiniz. Bilinmeyen, gizli saklı ilimlere önem verirsiniz. Ruh bilimi, insan psikolojisi hakkında araştırma yaparsınız. Duru görü yeteneğiniz olabilir . Medyumluk hassasiyetinizin farkındasınız .Rüyalarınız en güçlü ilham kaynağınızdır . Müzikle, sanatla, ruh bilimiyle ilgilenen biriyseniz, yüksek mevkideki kişiler desteğiyle yükselirsiniz. Dostlarınız da, düşmanlarınız da, önemli kişilerden çıkar.

Yengeç Burcu ve yükseleni Yengeç olanlar:
İçinizde dinsel konulara karşı bir eğilim, mistik olaylara karşı bir ilgi var.İçinizden bazı kişilerin ruhlarla bir bağlantısı olabilir. Bazılarınız kutsal yüksek bir güç tarafından korunduğunuzu bilirsiniz. İçinizde güçlü bir Tanrı aşkı var. İç aydınlığına önem verirsiniz. İçinize doğanlar doğrulardır. Rüyalarınız ruhunuzun gıdasıdır. Yabancı ülkelerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yolculuklarda hastalanabilirsiniz. Evlilik nedeniyle akraba olduğunuz kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilirler.

Aslan Burcu ve Yükseleni Aslan olanlar:
Doğduğunuzda Ay Balık burcundaysa, kahinlik yeteneği, medyumluk hassasiyeti güçlü olur. Ölmüş kişileri, geçmiş aile bireylerini sık, sık rüyanızda görürsünüz. Ruhlarla iletişim kurabilirsiniz. Gizli, sırlı herşey ilginizi çeker. Bunları araştırmak ve öğrenmek istersiniz. Evlilik ve miras nedeniyle elinize maddi bir kısmet geçer. Size ayrılan bir mirasa, hile karışabilir. Dikkat emeniz gerekenler; para için gizli saklı, işlere kalkışmayın. Vergilerinizi borçlarınızı vaktinde ödeyin. Para için gizli saklı işlere kalkışmayın.

Başak Burcu ve yükseleni Başak olanlar:
Eşinize ruhsal bağlılığınız var.Hayal ettiğiniz gibi bir evlilik yaparsınız. Fakat bazende evlilik ümit ettiğiniz gibi olmaz.Yıkılırsınız hüsrana uğrarsınız. Boşanma nedeniyle, maddi manevi kayıplar yaşarsınız. Hukuk karşısında çaresiz kalırsınız. Mejburiyetler karşısında kendinizi koruyamazsınız. Bu konum bazende sahte bir evliliğe işaret eder.Vefat etmiş bir tanıdığınızın mezarının açıldığını veya başka bir yere nakledildiğini öğrenirsiniz.

Terazi Burcu ve yükseleni Terazi olanlar :
Mesleki konuları, zor öğrenirsiniz. Ancak kendi kendinize öğrenirseniz size başarı kapıları açılır.Kendi kendinize öğrendiklerinizi bir uzman tarafından yasallaştırıp kanuna göre hareket edersiniz. Sudan gelen tehlikelere ve soğuktan gelen hastalıklara karşı dikkatli olun. Aşk konusunda yanılgılar size sevdadan gelen hastalıklar verir. Bu hastalıklar size dalgınlık ve unutkanlık verir.

Akrep Burcu ve yükseleni Akrep olanlar:
Siz doğduğunuzda Ay haritanızda balık burcundaysa;aşkta, yaratıcı konularda, sahne sanatlarında, şans oyunlarında başarılısınız. Karşı cinsi kolay etkiliyorsunuz ve onlar tarafından kolay etkileniyorsunuz. Çocuk konusunda, kendi şansınızı kendiniz engelliyorsunuz. Daha sonra çocuk istersiniz fakat bu dileğiniz zor yerine gelir. Bunun nedeni geçmişte sizin engellediğiniz hamileliklerdir. Sizin olmayan bir çocuğa emeğiniz geçer.

Yay Burcu ve yükselen Yay olanlar:
Ailenize, çocuklarınıza,aile büyüklerinize çok düşkünsünüz. Su gören bir yerde yaşarsınız. İçinizden su gören bir yerde yaşamayanlarınız da var. Bu kişiler, her zaman deniz veya su kenarında yaşamayı hayal ederler. Bunu hayal ederler ve gerçekleşmesini isterler. Daha sonra ellerine geçen bir şansla su kenarında veya denize yakın bir yerde ev alma şansına kavuşurlar.Doğduğunuz yerden daha uzak bir yerde,vefat edersiniz.

Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak olanlar:
Yakın çevrenizdeki kişiler, sizi gizli özellikleri olan biri olarak tanıyorlar. Özellikle de kardeşleriniz ve yeğenleriniz.Medyumluk hassasiyetiniz gelişmiş. Sezgileriniz güçlü. Bilinmeyen gizli saklı sırlarda derin bilgi sahibisiniz. Doğum haritanızda, Jüpiter, Ay ve Neptün olumlu bakış açıları oluşturuyorsa; beyninizi ve hislerinizi kullanarak yüksek enerji güçlerinden bilgi alabilirsiniz. Yakınlarınıza karşı dikkatli olun . Onlar yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu ve yüksel Kova Olanlar:
Para konusunda kısmetlisiniz. İki yerden geliriniz olması büyük ihtimal. Zihinsel yeteneklerinizle para kazanabilirsiniz. Merhametli olmanız sizi güç durumda bırakabilir.Para kazanma yeteneğiniz iç güdüsel olarak gelişmiştir. Haritanızda sert bakış açıları varsa, paranızı tutmakta güçlük çekersiniz.Para elinize gelse bile nereye gittiğini anlamadan para elinizden kayıp gider.Hiç bir zaman kredi kartını denemeyin. Kimseye borç vermeyin. Kimseye kefil olmayın.

Balık Burcu ve yükselen Balık olanlar:
Siz doğduğunuzda Ay Balık burcunda ise; sessiz sakin ve duygusalsınız . Etki altında kalırsınız . Her söylenene inanırsınız. Kısmetli ve eli açık bir insansınız. Ruhsal iç güdüsel ilimler, size Tanrı vergisidir. Güzel sanatlarda başarı gösterirsiniz. Para biriktirmede oldukça yeteneklisiniz. Elleriniz uğurlu. Yakınlarınız size başka bir isimle de çağırır. Manevi hastalıklar üstünüzde kalmaz. Soğuktan gelen hastalıklara karşı dikkatlı olun .Yaşlanınca unutkanlık başlar.

 

Astrolog Şifa AVCIN
Şifa AVCIN
Astrolog, Yazar, Herbalist
Bromley Kent – UK

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı