Ay Balık Burcunda İlerliyor

Balık burcu hassas, kırılgan, hisli bir burçtur. Şefkat duyguları gelişmiş olan Balık Burcu insanları merhamet göstererek çaresizlerin çarsi olurlar.

Balık burcundan olanlar, Balık burcunun etkisinde olanlar ve Ay burcu Balık olanlar mistik konulara düşkün olurlar. Sezgileri güçlü olan bu insanlar, doğa üstü ilimlerle yakından ilgilenirler. Balık burcu mensuplarının sezgileri güçlüdür. Önce hissederler, sonra hayal ederler. Hayal ettiklerini, gerçeğe döndürürler. Bu gerçekler onlara gayıp aleminin kapılarını açar. Kalp gözleri açılır. İnsan aklının kabul edemeyeceği gerçeklerin sırrına ererler. Bu özelliklere sahip olan insanlar uysal, inançlı, ve dürüsttürler.

Bu burcun yöneticisi Neptündür. Jüpiter ve Venüs bu burçta güçlüdür. Neptün manevi, esrarlı, bilinmeyen aleme açılan bir sır kapısıdır. Jüpiter bu alemin manevi kapısıdır. Bu kapının anahtarı, iman, kilidi ise ibadettir. Bu etkilere sahip olan bazı Balık burcu insanları yüksek ruhsal varlıklardan mesaj alırlar. Aldıkları mesajlarla gerçeklerin farkına varırlar. Telepatik yetenekler güçlenir. Geleceği önceden bilirler. Gizlileri, saklıları bilirler.

Ay balık burcuna girdiğinde, hisleriniz güçlenir. Medyumluk yetenekleriniz artar. Bilinmeyen gizli saklı sırları öğrenmek istersiniz. Esrarengiz sırlı olaylar ilginizi çekmeye başlar. Geçmişte yaşamış aile bireylerini, merak edersiniz. Onların hayatını araştırırsınız. Araştırma yaparken, madden ve manen çok geri yıllara gidersiniz. Sonuçta elinize çok kıymetli bilgiler geçer. Ay balık burcunda yolculuğuna başladığında, hassasiyet artar. Kırılgan, gücengen ve duygusal olursunuz. Her şeye gücenmeye başlarsınız. Sezme yeteneğiniz artar. Şefkat duygularınız güçlenir. Mahsun ve meleksi görünürsünüz. Sevme ve sevilme ihtiyacı duyarsınız. Fakat bu sevgi ihtiyacı, saf ve temiz bir sevgidir. Hem sevmek hem sevilmek istersiniz.

Doğum haritanızda ki gezegen konumları, Balık burcunda ki Ay’a olumlu bakış açısı oluşturuyorsa, isteklerinizi gerçekleştirirsiniz. Yaşamak isteyipte yaşayamadıklarınızı , hayal ederek hissederek kendi iç dünyanızda yaşarsınız. Ay Balık burcunda olduğunda, sevdiklerinizi sevgiyle, şefkatle korumak istersiniz. Onlara daha çok sahiplenici , davranırsınız. Sevdiklerinizi, sevenlerinizi, yanınızda görmek istersiniz.

Ay besleyici çoğaltıcı ve koruyucu bir güçtür. Balık burcu hayallerin, hislerin, kısmetin burcudur.

Neptün, Balık burcunun, yöneticisidir. Bütün maddi manevi hastalıkların temizleyicisidir. Şifa gücünün sahibidir. Neptün yönettiği Balık burcuna, bu özellikleri verir. Ay Balık burcuna girdiğinde Balık burcunun özellikleri ortaya çıkar. Bu özellikler daha çok değer kazanır. Ay balık burcuna girdiğinde, bütün insanlar etkilenir. Fakat en fazla etkilenen Balık burçları, Balık burçlarında gezegenleri olanlar ve Balık burcu güçlü olanlardır. Böyle zamanlarda sevecen ve iyimser olursunuz. Bereketiniz artar. gittiğiniz yere bereketinizle gidersiniz. Sizi gören insanların şansı açılır. Manevi değerleriniz güçlenir. Ay’ın etkisiyle, şansınız açılır. Başkalarınında şansının açılmasına destek olursunuz. Para biriktirmeye önem verirsiniz. Şansınız varsa para biriktirmeye başlarsınız. Elleriniz bereketlenir. Hangi işe başlarsanız hayrını görürsünüz. Ay Balık burcunda olduğunda, romantik ve duygusal olursunuz. Dansa, baleye, müziğe, ilginiz artar. Içinizden şarkı söylemek, şiir okumak, şiir yazmak gelir. Resim yapmak istersiniz. Doğal yetenekler artar. Ay sert bakış açılarına maruz kalıyorsa, gücengen ve kırılgan olursunuz. Olur olmaz konuları dert edersiniz. Hassasiyetiniz, sessizleşmenize ve insanlardan uzaklaşmanıza neden olur. Kendinizi koruyamazsınız. Doğduğunuzda Ay Yengeç burcunda veya Balık burcunun ikinci on günündeyse, annenize benzersiniz. Erkekseniz dayınıza benzersiniz. Ay Balık burcuna girdiğinde, soğuktan gelen hastalıklar artar. Vücut ağırlaşır. Bazı kişilerin vücudu su toplar. Unutkanlık, dalgınlık artar. Ayaklar kolay ısınmaz. Karın hastalıkları artar. Ayın etkisi geçince düzelirsiniz.

Sifa-Avcin

Şifa AVCIN
Astrolog, Yazar, Herbalist                                                                                                                               26/2/2013
@22:00

Sosyal Medya Paylaşım Alanı