2020 yılında Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar

Sifa Avcin Yıldızları elinde tutan kadın

Fotoğraf açıklaması yok.Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu sene içinde sizin için en önemli olan konular; göreviniz, işiniz, yanınızda çalışanlar, iş verenleriniz, sağlık konuları, mal edinmek ve emeklilik. Her biriniz bu konulardan biri veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

Vakit geçirmek için yaptığınız uğraşlarlardan gelir elde etmeniz yüksek bir ihtimal. Emekliliğini düşünenler; emekli olduktan sonra isteğiniz,  kırsal bir kesimde yaşamak. Bu düşüncenizi gerçekleştirme şansınız olacak. Kiminiz mülk sahibi olacak kiminizin elinden mülk çıkacak. Hastalıklarla uğraşanlar olacağı gibi sağlığına kavuşanlarda olacak. Organ yetmezliği nedeniyle sağlık sorunu yaşayanlar,  organ nakli olmanız için şans bulacaksınız. Bilinmeyen bir hastalıktan sağlık sorunu yaşıyanlar, hastalığınıza teşhis konulacak. Bu sene iş değişikliği yapmak isteyenler iş değişikliği yapacak. Çiftlik hayatının özlemini çekenler, kırsal bir yerde yaşamak isteyenler, gelecek yıllar için özlediği hayatın planlarını yapacaklar. Bu konuda şanslı olanlar özledikleri hayata kavuşacaklar.

İş hayatınızı temsil eden 6. evde Oğlak burcunda transiti gerçekleştiren Satürn; kalıcı işlere başlamanız için size hırs ve karar gücü vermekte. Jüpiter ise şans ve başarı enerjileri ile sizi desteklemekte. Bu yıldızsal etkiler; devlet işine girmeniz, için sizi desteklerken; kimya, matematik, yazarlık, yayıncılık işleri ile uğraşanlara da maddi manevi güç vermekte. Haritanızın 6. evi olan sağlık evinde ilerlemekte olan Pluto organ nakli bekleyenlere, organ nakli olacağını müjdelemekte. Bu yıldızsal etkiler, 8. Evinize düşen Balık burcundaki Neptün ve haritanızın 10. Evinde ilerlemekte olan Üranüs ile iletişim içinde. Bu astrolojik konum; zekaya, dehaya, sezgiye ve medyumluk özelliğine işaret etmekte. Sezgileriniz güçlenebilir, sezgi sahibi iseniz, sezgilerinizi kullanarak para kazanabilirsiniz.

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar. Bu sene yanınızda çalışanlardan dikkatli olun. İş yerinizde makinalar ile ilgili bir sorun çıkabilir. Yanınızda kaçak işçi çalıştırıyorsanız, başınıza dert açabilirsiniz. Organların yaralanması, organ kaybı, sebebi anlaşılamayan hastalıklar, vücudu yıpratan işler, tutuklanmak, iş kazaları, mecburen yer değişikliği, kronik hastalıklar, fazla çalışmaktan hastalanmak, iş yerinde kaza geçirmek, bir hayvan tarafında zarar görmek, ev sahibi iken kiracı durumuna düşmek; bu sene yaşanılacak olan üzücü olaylardır. Bu anlatılanlardan biri veya daha fazlası başınıza gelebilir.

Yıldızları elinde tutan kadın Şifa Avcın

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı