2020 yılında Koç ve yükselen Koçlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Sifa Avcin dahil, iç mekan2020 yılında Burçlar

 

Koç ve yükselen Koçlar

 

Bu sene içinde sizin için en önemli konular; tanınmak, başarmak, yükselmek, kariyer yapmak, maddi ve manevi kazanç sağlamak. Her biriniz bu konulardan biri veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

İşsiz kalanlar, bir işte tutunamayanlar, ne yaptımsa başaramadım diyenler, kendi işini kurmak isteyenler, devlet yardımı bekleyenler, ustalık kazanmak isteyenler, emeklerim boşuna gitti diyenler, şöhret olmak isteyenler; bu yıl sizin yılınız. Fırsatların gezegeni Üranüs haritanızın ikinci evinde ilerlemekte. Bu astrolojik ev Boğa burcunun evidir. Bu ev; kazançlarınızı, gelirlerinizi ve sanatsal yeteneklerinizden gelen parayı temsil eder. Maddi rahatlıktan sonra gelen özgürlük bu evin temsil ettiği konular arasındadır. Bu yıl lüksten, eşyadan ve taşınmaz maldan önce; kariyerinize ve maddi güvenceye önem vereceksiniz. Haritanın ikinci evi gelirler ile birlikte sizin cebinizide temsil eder. Paranızı değerlendirmek veya düşüncesizce güzelliklere sahip olmak için harcamanız sizin elinizde. Üranüs aniden gelen maddi şanslardır. Bu sene gelecek olan maddi konular ile ilgili fırsatları görmemezlikten gelmeyin. Gördüğünüzde de acelemi sonra da yaparım demeyin ve gelen fırsatları hemen değerlendirin. Haritanızın kariyer evinde, Oğlak burcunda ilerlemeye başlayan Jüpiter, maddi ve manevi olarak size şans verecektir. Ancak, disiplin yıldızı olarak bilinin zorlukların gezegeni olan Satürn de kendi yönettiği Oğlak burcunda transitini gerçekleştirmekte. Bu yıldızsal etkilerin anlamı; ancak disiplinli, dürüst, iradeli, pratik ve dikkatli olmak şartıyla yükseleceksiniz demektir. Yükselmek ve iş kurmak için bir başlangıç yapmışsanız ve/veya yükselmek için bir plan hazırlamaktaysanız, yanınızdaki insanları iyi tanıyn. İyi insanlar amacınıza doğru ilerlemeniz için size destek olacaklardır. Kötüniyetli insanlar ise amacınıza doğru ilerlerken hüsrana uğramanıza sebeb olacaklardır. Liderlik yeteneğinizin, irade gücünüzün, cesaretinizin, kendinize olan güveninizin, adalet duygularınızın ve sorumluluk duygularınızın çok güçlü olduğu bu yıl, sizin için başarı yılı olacaktır.

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar. Bu yıl sevilenlerniz olacağı gibi nefret edilenlerinizde olacak. Yükselenleriniz olacağı gibi kaybedenlerinizde de olacak. Maddi güç elde edenlerde olacak maddi gücünü kaybedenler de olacak.

Kanuna aykırı iş yapanlar, can yakanlar, başkalarını ezerek ve üzerek haksızca başarı elde edenler, cezanızı mutlaka çekeceksiniz. Bu yıl haklıyın haksızın anlaşılacağı ve adaletin yerine geleceği bir yıldır. İyilik yapmışsanız iyilikle ödüllendirileceksiniz. Kötülük yapmışsanız adaletin adil pencesinin elinde cezanızı göreceksiniz.

Yıldızları elınde tutan kadın Şifa Avcın

Astrolog, yazar,

Sosyal Medya Paylaşım Alanı