Venüs Yay Burcunda Doğdu

White Lady (ghost) - Beyaz Kadınlar- Dames Blanches (Fransız Mitolojisi)

Sevginin,  aşkın, paranın yıldızı Venüs;( eski  adı Zühre)  sizleri  nasıl  etkileyecek

Venüs;  sabah  doğar  sabah  yıldızı  olur. Gece  doğar akşam  yıldızı  olur.  Seher  vakti  doğar  seher yıldızı olur.  Çobanlara  yol  gösterir  Çoban  yıldızı olur.

Venüs  Yay  burcuna   giriş yaptı.

Zarafetin,  asaletin,  sevginin,  aşkın, güzelliğin  yıldızı  Venüs,   Yay  burcuna  giriş   yaptı  Venüs’ün  Yay burcuna  girmesiyle  daha mutlu daha umutlu olacaksınız. Aranan sevilen özlenen olduğunuzu fark edeceksınız. Bir evde amaçsız oturmak, bir yere bağlı kalmak size sıkıntı verecek . Ufkunuzu genişletmek isteyeceksiniz. Yabancı kültürler,  uzak ülkeler, yabancı insanlar sizi düşündürecek. Yeni ülkeler görmek, yeni insanlar tanımak isteyeceksiniz. Dinsel konulara, felsefeye, rüyalara önem vereceksiniz. Geziler ,piknikler, çiftlik  hayatı, atlar özlemleriniz  olacaktır. İçinizde bu özlemlerinizi giderecek olanlarınız vardır. Evlilik düşünenler, yabancı   uyruklu ve ya doğduğunuz şehirden çok uzak  olan birisiyle, bu düşüncenizi  gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konular. Yabancı  yerlerde  tanıdığınız  yabancılardan kandırılmak ihtimali olacağından, yabancılarla olan münasebetlerinizden dikkatli olunuz . Yetersizlik hissine kapılıp, yakınlarınızı suçlayabilirsiniz. Yalan olduğunu bile bile, sahte sözlere inana bilirsiniz. Aşırı  iyimserlik sizi zor duruma düşürebilir. Sorumsuz davranmanız, başarılarınıza engel olabilir. Yerine getirmeyeceğiniz sözler vermeyin. Her şeyin fazlasını istemeyin. Yaptığınız yanlışlardan ders almayı  öğrenin.

Sevgi aşk yıldızı Venüs’ün, hayaller yıldızı Neptün ile sert  bakış açısı oluşturduğunu dikkate alarak; yalanlara, aldanmalara, karşı dikkatli olmalı ve başkalarının, yükünün ağırlığını çekmemek için samimiyetten uzak durmalısınız. Telapeti gücünüzün artacağı bu günler; bazı arkadaşlarınızın sizin yanınızda konuşmaktan çekindikleri konuları başka bir arkadaşınıza sizi kötüleyerek konuştukları anlayacaksınız.  Telepati gücünüzün güçlendiği bir dönemdirdir.  Bu dönem; hem arkadaşlarınız , hemde aşk  konusunda hayal kırıklığı geçirebilirsini. Yaşadığınız aşk acısı  sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir. İradenizin zayıflamasına izin vermeyiniz. İradenizin zayıflaması, kötü alışkamlıklara neden olabilir. Yakın tanıdıklarınızdan biriyle yaşayacağınız aşk ilişkilerinden hüsrana uğrayabilirsiniz. İçinizden bazı  kimseler, ayni zamanda  iki, üç  ilişkiyi birden  sürdürme   eğilimi  gösterebilirler. İnancınıza,   güvenliğinize,   sıkıca   sarılırsanız, iradenize sahip çıkarsınız. İradenize  sahip   çıkarsanız, olacak   olan   kötü  olaylarıda  önlemiş  olursunuz.

Astrolog  Şifa  Avcın

İngiltere

Satüen  günü Ay saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı