2020 Yılında Başak burcu ve yükseli Başak olanlar

Başak ve yükselen Başak olanlar

KİDEGA.COM
Astrolojinin Sırları, Şifa Avcın, Mona Kitap. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786052182659

 

Bu sene içinde sizin için en önemli konular; aşk, sevgi, çocuk, hamilelik, eğlence, tatil, hobiler, gelirler, büyüklerinizden kalan mal varlığı, deneyim, bilgi  ve araştırmak için seyahatlere çıkmak, kiradan gelen gelir ve/veya elinizden çıkan kira parası ile uğraşmak. Her biriniz bu konulardan biriyle veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

Aşık olmak isteyenler, bir sevgilim yok diyenler, evleneceği kişiyi bulmak isteyenler, çocuk yapmak isteyenler, çocuklarının mutluluğunu görmek isteyenler, hasta çocuğunun iyileşmesini bekleyenler, babadan kalan taşınmaz malı akıllıca değerlendirmeyi düşünenler, tatile gitmeyi isteyenler, hobilerini paraya döndürmeyi düşünenler, keşfedilmeyi bekleyenler, artistik yeteneklerini paraya çevirmek isteyenler, hazırdan para bekleyenler; bu yıl sizin yılınız. Aşkı bekleyenler, aştan umudunu kesenler fakat yinede için için sevilmeyi bekleyenler, bu yıl aranızda yaş farkı olan biri önünüze çıkacak. Bu kişi duygularını zor gösteren mesafeli davranan biri olabilir. Sevdiği kişi ile kırgın olanlar. Kırgınlık nedeniyle birbirine soğuk ve mesafeli davrananlar. İntikam almak ve affetmemek için inat edenler, aşk ve şansı temsil eden astrolojik evinizde ilerleyen şans gezegeni Jüpiter, sizi sevindirecektir. Jüpiter evrenin; şans, talih, mutluluk, barış, uyum ve huzur dağıtan manevi şifacısıdır. Bu sene Jüpiter’in iyicil enerjileri ile, kötü hislerden ve kötü düşüncelerden kurtulacaksınız. Sizin için doğru insanı anlayacaksınız. Seveni, sevmeyeni, sadakatli ve sadakatsiz olanı öğreneceksiniz. Fakat acı gerçekleri öğrendiğinizde acı çekseniz de, intikam hissine kapılsanız da; karşınıza çıkacak olan dürüst ve sizi gerçekten seven kişi acılarınızı size unutturacaktır. Hasta çocuğuğunuz varsa, bir tedaviden sonra çocuğunuz sağlığına kavuşacak. Uzun zamandan beri hamile kalmak için uğraşanlar ve her defasında hayal kırıklığı yaşayanlar. Bu sene hamile kalmak şansınız yüksek. Kiminiz çocuklarından fayda görecek, kiminizde çocuklarınızın başarıları ile gurur duyacaksınız. İçinizde çocuk kaybedenler, kaybettiğiniz çocuğunuzun yerine yeni doğacak olan çocuğunuzla mutlu olacak ve onun sevgisiyle teselli olacaksınız. Hayallerinizin gerçekleşeceği şans fırsatlarının ansızın geleceği, bir evin içinde iki yabancı gibi yaşayan karı kocaların aralarının düzeleceği bir yıldır bu yıl.

Gelirimden ayrı birde hazırdan para gelse diyenler. Beklediğiniz para herbirinize farklı yerlerden gelecektir. Bu para; şans oyunlarından, taşınmaz maldan, yeteneklerinizden, vakit geçirmek için hobi olarak yaptığınız uğraşlardan, anne veya babanızdan  gelecektir. Bu yıl,  Boş zamanlarınızı size yaşam sevgisi veren aktivitelerle değerlendirerek, fiziksel etkinliğe dayalı eğlencelerde bulunarak, stresler ve  endişelerden kurtulabilirsiniz. Kendinizi düşünerek yaptığınız faaliyetler, ruhunuzu tazeleyecek ve bedeninizi güçlendirecektir. Tanrı vergisi yeteneklerinizi üretkenliğinizle desteleyerek kendinizi göstereceğiniz bir yıldır bu yıl.

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar. Siz yinede dikkatli olun. Şans, kolaylık, mutluluk, iyilik ve sağlık dağıtan Jüpiter, bu sene Satürn ve Pluto ile etkileşim içindedir. Bu etkileşim herkese farklı bir şekilde tesir edecektir. Bu tesirleri kiminiz güçlü, kiminiz de hafif olarak hissedeceksiniz. Bu yıl içinde sizi yanıltan haberler alabilirsiniz. Tahminlerinizde yanılabilirsiniz. Para kazanmak amacı ile risk  -üstlenerek sonradan zor durumda kalabilirsiniz. Spor yaparken ayaklarınızı, dizlerinizi ve/veya kalçanızı intiltebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden hiç beklemediğiniz bir davranış görebilirsiniz. Çocukların sağlığı ile ilgili problemler olabilir.  Etki altında kalarak bir aşk ilişkisine kendinizi kaptırabilirsiniz. Fakat yaşadığınız aşk ilişkisi eşinizle aranızın açılmasına ve pişmanlık duymanıza sebep olacaktır. Bu sene bu anlatılanlardan biri veya daha fazlası başınıza gelebilir.

Yıldızları elinde tutan kadın Şifa Avcın

Sosyal Medya Paylaşım Alanı