Ünlü artist Marilyn Monroe Merkür’ün yönettiği burçlardan biri olan İkizler burcunda doğdu.

Fotoğraf açıklaması yok.
Astroloji ve fizyonomi isimli kitabımdam( Yıldızların, gezegenlerin ve burçların  insan vücüdü üstüne çizdiği bir yıldız haritası . Siz doğarken hangi yıldız vücudunüza işaretini bıraktı.?  Hepsi bu kitapda.
Merkür’ün işareti sol göğüs  üstünde belirgin bir şekilde görünmekte. Biraz daha yukarda boyun bölgesine yakın olan bölgede de Venüs’ün işareti mevcut. Venüs’ün yanında belli belirsiz bir ben daha var. Bazı resimlerde belirgin olarak görünüyor. Bu ben Ay’ın işaretidir. Ay anne… Merkür’le birlikte akıl sağlığını etkiler. Marilyn Monroe’nin annesi akıl hastasıydı ve akıl hastanesinde tedavi görüyordu. Ay duyguları, çocukluğu ve geçmişi de anlatır. Annenin hastalığı nedeniyle, Marilyn’in çocukluğu yetimhanede ve koruyucu ailelerin yanında geçti.

 

Ünlü artist Marilyn Monroe Merkür’ün yönettiği burçlardan biri olan İkizler burcunda doğdu. Burcun yöneticisi Merkür’ün işareti sol göğüs  üstünde belirgin bir şekilde görünmekte. Biraz daha yukarda boyun bölgesine yakın olan bölgede de Venüs’ün işareti mevcut. Venüs’ün yanında belli belirsiz bir ben daha var. Bazı resimlerde belirgin olarak görünüyor. Bu ben Ay’ın işaretidir. Ay anne… Merkür’le birlikte akıl sağlığını etkiler. Marilyn Monroe’nin annesi akıl hastasıydı ve akıl hastanesinde tedavi görüyordu. Ay duyguları, çocukluğu ve geçmişi de anlatır. Annenin hastalığı nedeniyle, Marilyn’in çocukluğu yetimhanede ve koruyucu ailelerin yanında geçti. Venüs aşk, güzellik, artistlik, mankenlik, modellik ve şarkıcılık. Venüs artistik yetenekler ile gelen şöhret ve paraya işaret eder. Marilyn önüne çıkan şansı değerlendirdi. Hem şöhrete hem paraya kavuştu. İnsanları etkiledi. Venüs’ün temsil ettiği meslekleri kısa bir sürede olsa yaptı. Venüs yıldızının etkisi ile ünlü erkeklerle aşk yaşadı. Sevdi sevildi. Baş tacı edildi. Merkür etkisi ile aşkları kısa sürdü.

Merkür, Ay ve Venüs, uzun bir ömür vermez. Bu yıldızsal işaretlerin sert etkileri, herhangi bir nedenle gelen ani ölüme ve kısa bir hayata işaret eder. Marilyn Monroe’nin kısa bir hayatı oldu. Marilyn’in haritasında Satürn Ay, Venüs ve Merkür’le sert açı oluşturmakta. Konuşmayı temsil eden Merkür’ün Ay ve Satürn’le sert açıları bazen kekemelikte verebilir. Marilyn Monroe’nin biyografisinde kekeme olduğu yazar.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •