Doğum Anında Ay Terazi Burcuna Düşmüşse Ve Terazi burcunda ilerleyen Ay’ın Burçlara etkileri

terazi-11

Doğum haritanızda Ay Terazi  Burcuna düşmüşse, ve Ay Terazi Burcundan geçerken sizlere hissettirdiği etkiler.

Ay burçları serisi

Ay’ı tanımak

Ay duyguları dişiliği içgüdüleri, ruh hallerini hassaslığı ve bilinci temsil eder.İç dünyanız ve hafısanızın kalitesi Ay ile ilgilidir.  Herkes Güneş  burcunu bilir, fakat Ay burcunu  herkes bilmez. Doğduğunuz, saat gün ve tarihte Gökyüzünde Ay’ın bulunduğu burca, Ay burcu derler. Doğum anında farklı burçlara düşen Ay, ayni burçlarda olduğunuz kişilerle,  sizi onlardan farklı kılar. Ay pasif bir enerjidir. Hangi burca girmişse o burcun doğasına bürünür.  Ay burcunuz; dışarıya yansıtmadığınız  duygularınız, hisleriniz ve iç dünyanızdır. Ay bir erkeğin haritasında, anneyi ve eşi temsil ederken, bir kadının haritasında, doğurganlığı ve hamileleiği temsil eder. Ay burçları serisinde, sizlere Doğum anında Terazi burcuna düşen Ay’ı ve  Ay Terazi burcundan geçtiğinde size verdiği etkilerden bahsedeceğim.

 

KOÇ    BURCU    VE    YÜKSELENİ    KOÇ    OLANLAR

Siz  doğduğunuzda   Ay Terazi   burcunda   ise;  Koç’un hiddeti ve şitdeti yumuşr. Evliliğinizde ve  beraberliklerinizde,  sevgi  ararsınız.  İlişkileriniz,  sevgiye   dayalı.  Asil,   duygusal,   romantik  bir   eş  seçersiniz.  Eşiniz   size  uyum   gösterirse,   evliliğiniz sağlam   ve kalıcı olur. ** Anlayışlı,  saygılı, sevecen   adil  ve   asil olduğunuz için Karşınızdakindende;  anlayış, sevgi, asalet, saygı ve dürürtlük beklersiniz. Her işinizde olduğu gibi,  iş   birliklerindede,  dürüst    ve  anlayışlısınız.   Dürüst  olduğunuz   için,  karşınızdakinden de    dürüstlük    beklersiniz.  Evlilik   ve   iş  ortaklarınız,   adil   ve  dürüstseler,   beraberlikleriniz  uzun   süreli   ve   kalıcı  olur.  Mahkemelerden   kazanç    sağlarsınız.  Haritanızda    sert   aspektler   varsa;  evlilik   ve   iş  ortaklarınızdan,  zarar  görürsünüz.   Mahkemelerde  maddi    manevi    kayıplar    yaşarsınız.** Ay Terazi burcundan geçtiğinde, sevilenlere düşkünlük artar. Hukuksal davalarınız varsa, bu dava sizin lehinize sonuçlanır.  Haksızlığa uğramışsanız, adaletin doğru yargı gücüyle gerçekler ortaya çıkar haklı haksız anlaşılır ve adalet yerini bulur.  Ay Terazi burcundan geçtiğinde, düşmanlarından fayda görürsünüz ve aranızdaki düşmanlık sona erer.

 

 

BOĞA    BURCU   VE    YÜKSELENİ   BOĞA    OLANLAR

Sevgili Boğalar ve yüksel burcu Boğa olanlar. Terazi burcu haritanızda; iş, saglık, hizmetler, sorumluluklar, yetenekleriniz ve ustalığınızla ilgili olan 6.cı ev alanınızdadır. Ay Terazi burcundan geçtiğinde; rahatlık, huzur ve    huzur   istersiniz.   İş  verenseniz,  işçilerinize;  nazik  saygılı    ve    kibar    davranırsınız.   İşciyseniz,   sevgi   ve    saygınızla,   patronunuzun   güvenini   kazanırsınız.** Tanrı   vergisi,  doğuştan   gelen    artistlik   yetenekleriniz   var.  Bu   yetenekleri  meslek   olarak    uygularsanız,   maddi    varlığa   kavuşursunuz. Çiftcilik,   hayvancılık,  bahçe   işleri,   vakit     geçirmek    için    severek    yaptığınız     hobilerinizdir.   Severek    yaptığınız   bu  işlerden    kazanç    sağlayabilirsiniz.    Emlak    işlerinden,    iyi   bir     gelir   elde    edebilirsiniz.   İş    hayatında   tanıştığınız    birisiyle,   ciddi   bir      beraberlik   yaşarsınız.   İnsanlar   ve    hayvanlarla   iletişiminiz  güçlü. **Ay Terazi burcundan geçtiğinde, iş hayatında tanıdığınız biriyle duygusal bir ilişki başlatırsınız. İşsizseniz aile büyüklerinin desteğiyle yeni bir işe başlarsınız.

 

İKİZLER   BURCU    VE   YÜKSELENİ   İKİZLER   OLANLAR

Sevgili İkizker Terazi burcu doğum haritanızda 5.ci ev alanınızdadır.  Doğduğunuzda Ay Terazi burcuna düşmüşse; Hassas,  nazik,   gücengen  bir   karakteriniz    var.  Zaman  zaman   kendinizi, mahsun   hissedersiniz.  Üzgün    olduğunuzda,   müzikle,   güzel    sanatlarla    ilgilenerek    üzüntünüzü    unutursunuz.  Genellikle   bu   üzüntüler;   sevgi   ve    aşktan   kaynaklanır.  Sevgiye    aşka   duygusal    ilişkilere   önem    verirsiniz.**  Aşk   konusunda   kararsız  olmanız,   sizi    iki    aşk   arasında    bırakabilir.  Hangisini  seçeceğinize   karar veremezssiniz. Seçim   yapmanız    gerektiğinde,   size    uygun   olanı    değil,  güzel  olanı   seçersiniz.   Bu   seçim    iyi   bir seçim    olmayabilir.   Güzele    duyulan    aşk,   mutsuzluk   ve   pişmanlık   getirebilir.   Artistlik    yetenekleri     olan,   yaşları   birbirine   yakın    kız   çocuklarınız   olur.** Ay Terazi burcundan geçtiğinde; şansınız açılır. Süregelen bir ilişkiniz varsa, ilişkinizi yasallaştırma kararı alırsınız. Elinize beklemediğiniz bir para gelir. Artistlik yetenekleriniz artar. Güzel sanatlarla ilgili bir mesleğiniz varsa size teklifler gelir.Sevgiliniz ile dargınsanız aranız düzelir ve barışırsınız.

 

YENGEÇ   BURCU   VE   YÜKSELENİ   YENGEÇ   OLANLAR

Sevgili Yengeçler. Terazi burcu sizin haritanızda 4. ev alanınızdadır. Geçmişinize,   ebeveynlerinize   ve    maddi    manevi    varlıklarınıza   değer   verirsiniz.  Varlıklı  bir   aileden,   gelebilirsiniz. Ailenizden  size   maddi   mal   varlığı    kalır,  sevinirsiniz. Ev  hayatını,   aile    hayatını   seversiniz.  **   Kadınsanız    ve  çalışmak    zorundaysanız, evinizde    geçerli    olan    bir meslek   seçersiniz.  Güzellik  ve yemek     işlerinde    başarı    gösterebilirsiniz.   Orta    yaştan   sonra,   maddi    güvenceye    kavuşursunuz.  Yine  orta  yaşlarda,     kent   dışında    bir   eve  sahip   olur   ve   sevinirsiniz. Evinize,    vatanınıza   bağlısınız.   İçinizden   bazı   kişiler,  evlilik  nedeniyle     yabancı   ülkeye    yerleşirler.    Yabancı    ülkede,    maddi    mal    varlığına   kavuşurlar.   Su    gören   bir    yerde,    büyük     pencereli   bir    evde    yaşama   şansınız    yüksek. ** Ay Terazi burcundan geçtiğinde; kaybettiğiniz aile büyüklerinize özlem duymaya başlarsınız. Evinizde yakınlarını ağırlayıp mutlu bir ortam yaratırsınız. Ev almak isterseniz,evinizde değişiklik yapmak isterseniz elinize şans fırsatları gelir.

 

ASLAN   BURCU   VE    YÜKSELENİ     ASLAN   OLANLAR

Sevgili Aslanlar. Terazi burcu sizin 3.cü evinizdedir. Haritanızdaki 3. ev alanı; günlük hayatınızı, yakınlarınızı, komşularınızı, yazılı ve sözlü diyaloğu, eğitiminizi ve yeteneklerinizi  anlatır. Çok    küçük   yaşlarınızdayken,  yakınlarınız  sizde   artistlik   yetenekler  olduğunu   farketmişler   Hiç   bir    eğitim     almadan,   müzik    aletlerini     ustalıkla    kullanıyordunuz.   Güzel    bir  sesiniz    var.   Müzik   ve  sanat   yeteneğiniz   güçlü . ***  Sevimli  saygılı   ve   dürüstsünüz.  Güzel,    tatlı,    ve     ahenkli    konuşuyorsunuz.   Üstün    yeteneklerinizle,   güvenilir    kişiliğinizle,  yakınlarınızın    sevgisini     kazanıyorsunuz.   Kardeşleriniz     yeğenleriniz    ve   yakın  çevreniz,   sizinle   gurur   duyuyorlar.   Yakın     çevrenizden    ve   yolculuklarda   tanıştığınız     biriyle,     duygusal     aşk     ilişkileri     yaşayabilirsiniz.    Kısa    yolculukları    ve     aile     ziyaretlerini    seversiniz.*Ay Terazi burcundan her ay geçer ve bu burçta 2. buçuk gün kalır.  Ay Terazi burcundan geçtiğinde; eğitime, bilgilenmeye, akraba ziyaretlerine sözlü ve yazılı diyaloğa herzamankinden daha çok önem verirsiniz. Aşıksanız sevgilinizle mutlu olacağınız yolculuklar yaparsınız. Telefonlardan güzel haberler alır sevinirsiniz. Böyle zamanlarda komşulukta tanıdığınız veya akrabalarınızın tanıştırdığı biriyle duygusal bir ilişki başlatırsınız.

 

BAŞAK     BURCU    VE     YÜKSELENİ    BAŞAK    OLANLAR

Sevgili Başaklar Terazi burcu sizin 2.kinci ev alanınızdadır. 2. ev kazancınız, sahip olduğunuz mallar, parasal konular, kazançlarınız ve kayıplarınızla ilgilidir. Siz doğduğunuzda Ay Terazi burcuna düşmüşse, Güzel   olan  her  şeye  sahip  olmak  istersiniz.  İstediklerinizin   pahalı   olması   umurunuzda   değil. **  Zenginlik   ve    lüks,   vazgeçemediğiniz   şeyler.  Para  ve   lük   uğruna,   evlilik  yapabilirsiniz.  Artistlik   yeteneklerinizi   değerlendirirseniz,   şöhrete   ve   paraya     kavuşursunuz.  Kazanma   yeteneğiniz   güçlüdür.   Para   size,   sanatsal  yetenekler  ve   evlilik      yoluyla   gelir.   İki   yerden,  geliriniz    olması   büyük  ihtimal. Doğu  haritanızda  sert  bakış     açıları   varsa;  huvardaca   bir  yaşam   yüzünden,  maddi    varlığınızı     tüketebilirsiniz.  Lüks    arzusu      yüzünden,  nefsinize    yenilip   büyük   yanlışlıklar   yapabilirsiniz. * Ay Terazi burcundan geçtiğinde; paradan, maldan sevinirsiniz. Geyime, kuşama, yemeğe içmeye düşüncesizce para harcarsınız. Kalıcı bir iş için bir yere para saklamışsanız; Ay Terazi  burcundan geçtiğinde bu parayı harcamaktan çekinmezsiniz. Güzel ve şık restorantlarda sevdiğinizle başbaşa romantik anlar geçirmeyi planlarsınız ve bu planınızı gerçekleştirirsiniz.

 

TERAZİ    BURCU     VE      YÜKSELENİ     TERAZİ    OLANLAR

Siz     doğduğunuzda   Ay  Terazi     burcundaysa;     sevimli,    neşeli,     güler     yüzlü     ve     sempatiksiniz.   Venus-sSanatsal   yetenekleriniz,   Tanrı     vergisi.  Romantik   sanatlardan   birini   seçerseniz,     paraya   ve   üne    kavuşursunuz. **  Duygusal   ve       romantiksiniz.  Aşka   sevgiye   lükse    önem      verirsiniz.  Artistik   bir   görünüşünüz   var.   Yaşam      tarzınızla,   duygusal    aşklarınızla   kendinizden   söz     ettirirsiniz.    Çocukluk,     hayatınız  mutlu   geçmiş   olabilir.   Toplumda   sevilen,   aranan,   ilgi   çeken    birisiniz.   Sinema,    sahne,  güzel    sanatlar    ve    hukuk    alanında    başarı      gösterebilirsiniz.  ** Ay Terazi burcundan geçtiğinde; Terazi burcu özellikleri güçlenir ve önem kazanır. Sevecenliğiniz, güzelliğiniz ve sanatsal yetenekleriniz artar. Sever ve sevilirsiniz. Kalbiniz boşsa, böyle günler aşık olacağınız kişiyle tanışırsınız.  Sevgilinizle dargınsanız araya giren ortak dostlarınız sizi barıştırır.

 

AKREP     BURCU    VE     YÜKSELENİ    AKREP    OLANLAR

Sevgili Akrepler. Terazi burcu sizin 12,ci evinizdedir.  Gizli  aşklar,  gizli  sırlı   ilimler,  gizli     araştırmalar,  yasadışı   ve  tehlikeli   olan   her şey   ilginizi   çeker. ** Gizli  olan  her   şeye,  güçlü   bir   yeteneğiniz    var.  Hayatınızda,  kimsenin   bilmediği,   görmediği    bi  gizlilik   yaşıyorsunuz.   Gizli  aşk  ilişkileri   yaşar,   yasal  olmayan   işlere    kalkışırsınız.  Gizlemeye  çalıştığınız,   hiç   birşey   ortaya  çıkmaz.  Fakat,   sizi    takip eden  gizli  düşmanlarınızın,  düşmanlıkları   yüzünden   hayatınız   tehlikeye    girebilir. Yaptığınız  gizli    işler,  daha sonraki    yaşantınızda  sizde   korku   ve  endişe  yaratır. Bu yüzden,  kimsenin   sizi    tanımadığı  bir    yerde   yaşantınızı  sürdürmeyi düşünebilirsiniz. Ay her ay Terazi burcundan geçer ve bu burçta 2.buçuk gün kalır.** Ay Terazi burcundan geçtiğinde; gizliliklere gizli aşk ilişkilerine özlem duyarsınız ve özlemlerinizi gerçekleştirmek için planlar yapar ve bu planlarınızı gerçekleştirirsiniz. Gizli aşk ilişkileri yaşar  ve yasal olmayan gizli ilişkilere kalkışabilirsiniz. Ay’ın Güneş’in ışığını yansıttığını unutmayın.12 ev gizliliklerle ilişkilidir ama, Ay Güneş’ten aldığı ışıkla Gizlilikleri temsil eden 12.ci evinizdeki gizli ilişkileriniz ve gizli saklı işleriniz ortaya çıkabilir.

 

YAY    BURCU    VE     YÜKSELENİ    YAY    OLANLAR

Sevgili Yaylar. Güzel Terazi burcu sizin; arkadaşlarınızı, dileklerinizi, başarılarınızı, kontrol edemediğiniz olayları ve aşkınızın karşılığını temsil eden 11.ci ev alanınızdadır. Sanatsal     yönünüzle, adil  ve dürüs  karakterinizle,  sevecenliğinizle arkadaşlarınız  tarafından     Seviliyorsunuz. Hayatta  en  çok   istediğiniz   ne  ise; gerçek  dostlar   desteğiyle,  isteklerinize    kavuşursunuz.**  Yeteneklerinizle  arkadaşlarınıza  yardım   eder  ve   onları  mutlu edersiniz.   Mesleğinizden   kazandığınız   parayı;   Giyime,   kuşama,  parfüme   harcarsınız.  Doğduğunuz      saat,   Terazi  burcuna   düşen  Ay   dileklerinizi   gerçekleştirir.  Ayın   gezegenlerle   oluşturduğu    güçlü   bakış  açıları; sizi   emlak    işlerinden  sevindirir.  Devlet  işlerinde  çalışan dostlar  desteğiyle;  devlet   yetkilileri  tarafından, kolaylık  görürsünüz.** Ay her Terazi burcundan geçer. Ay burcunuzdan geçdiğinde 11.rinci evin temsil ettiğikonularda bir hareketlilik başlar.Devletden destek bekleyenler, aldığınız haberlerle sevinirsiniz.  İsteklerinize dileklerinize kavuşursunuz. Arkadaşlarınız arasında sevilir sayılır ve şans bulursunuz.  Ay 11.ci evinizden geçtiğinde; aşkınız karşılık bulur. Aşk, evlat, dostlar gördüğünüz destek ve dileklerinizin gerçekleşmesiyle sevinirsiniz.

 

OĞLAK    BURCU     VE    YÜKSELENİ    OĞLAK    OLANLAR

Sevgili Oğlaklar Terazi Burcu Sizin 10.cu ev alanınızdadır. Siz  doğduğunuzda   Ay   Terazi       burcunda  ise;  inadınızın,  ciddiyetinizin,   sertliğinizin   yerini,  sevecenlik   alır.  Daha ılımlı     daha    anlayışlı  olursunuz.   Aşk  konusundaki  soğukluğun   yerini, sevecenlik    ve   şefkat  alır. ***   Annnenizle,    fikir    ayrılığı    yaşayabilirsiniz.   Annenizin   yaşam   tarzını  beğenmeyebilirsiniz.    Fakat  en    büyük,   maddi   manevi   desteği    annenizden   görürsünüz.    Fotojeniksiniz.   Kalıcı   ve   artistik   bir   güzelliğiniz  var  Yeteneğiniz   varsa,  sinema  ve   sahne  sanatlarında,   şöhret   olabilirsiniz.  Ay   Terazi burcunun   yöneticisi    Venüsle,  iyi    aspektler   oluşturması,  zengin      bir    evliliğe    işaret    eder.  Karşı    cinsle   kolay   anlaşırsınız . Kendi   cinsinizden  değil,  karşı     cinsten  şans   görürsünüz. **Ay heray Terazi burcundan geçer ve bu burçta 2.buçuk gün kalır. Ay terazi burcundan geçtiğinde; nişan yapabilir, nişanlıysanız evlilik kararı alabilirsiniz. Devletle ilgili beklentileriniz varsa beklentilerinize kavuşursunuz. Anne veya babanızdan destek görürsünüz. Mesleğinizde yükselmeniz için eliize şans gelir. Elinize gelen şansı değerlendirirseniz mesleğinizde yükselirsiniz.

 

KOVA    BURCU     VE     YÜKSELENİ     KOVA     OLANLAR

Sevgili Kova ve yükseleni Kova oalnlar. Doğduğunuzda  Ay  Terazi  burcunda  ise;  doğal   bir     çekiciliğiniz,  artistlik   bir   görüntünüz   var.    Bilimsel   duygusal   ve   sezgisel  güç  sahibisiniz.     Kimsenin bilmediği  ve   kimseye  söylemediğiniz  ruhsal  ilimlere sahipsiniz.  Vücut diliniz       gelişmiş.  Vücudunuzla,   kaşınızla,  gözünüzle  devamlı   iletişim  içindesiniz.** Organ   seyirmesi,    sizde  çok   güçlü.   Madddi   manevi   ilimler   ilgi   alanınız. Gök    yüzü   ilimleri,   metafizik     ilgi   alanınız.  Bu   konuları   araştırmak   için    hiç   bir   masraftan   çekinmezsiniz.  Bilgilerinizi    geliştirmek   için;  tanımadığınız  bilmediğiniz  ülkelere   yolculuk   yaparsınız.  Öğrendiğiniz   ilimleri   başkalarınada  öğretirsiniz.   Yaban  ülkelerde  tanınırsınız   ve   sevgi   saygı  görürsünüz. **Ay Terazi  burcundan geçtiğinde; uzak ülkelere yabancı diyarlara semai ilmlere özlem duymaya başlarsınız. Böyle zamanlarda , çok istediğiniz ve olmadığı için üzüldüğünüz bir adağınız olur. Uzak yoldan misafiriniz gelir. Sizde böyle zamanlar yolculuk için planlar yapmaya başlarsınız. Böyle zamanlarda; eğitim hayatında veya yolculuklarda, tatillerde tanıştığınız biri hayatınıza girer.

 

BALIK     BURCU     VE      YÜKSELENİ      BALIK     OLANLAR

Sevgili Balık’lar. Terazi burcu sizin haritanızda 8.zinci ev dediğimiz Astrolojik evdedir.  8. ev derin sırlarla, cinsel hayatınızla,vergiler, miras ve yeniden doğuş ile ilgilidir. Ömrün sonuda bu evle ilgilidir. Siz  doğduğunuzda   Ay   Terazi  burcuna düşmüşse;  güzellliklere   sevgiye   sanata  önem  verirsiniz. Gizli  bilinmeyen   sırlarla  ilgilenirsiniz.  Bu   konularla  ilgili,   derin   bilgi   sahibi olabilirsiniz. **Gizli   olan   her şeyi   seviyorsunuz. Medyumluk  hassasiyetiniz  çok güçlü gelişmiş. Gizlileri  araştırırken ruhsal   korkular    hissediyorsunuz.  Kendinizi  güçlü   hissederseniz,  ruhsal   güvenceye   kavuşursunuz.  Gizli   ilimlerle,  ruh   ilimiyle   ilişkili   kazanç   sağlayabilirsiniz.   Size  miras    kalabilir.     Herkesten   gizlediğiniz   maddi  bir   mal   varlığınız  olabilir.  Başka    biriyle  beraberliği  olan   biriyle, gizli  aşk  ilişkileri   yaşarsınız. **Ay Terazi burcundan geçtiğinde; 8.ci ev temaları hayatınızda önem kazanmaya başlar. Gizli saklı işlere herzamankinden daha çok önem vermeye başlarsınız. Medyumluk yeteneğiniz böyle günler güçlenir. Sırlarla ilgilenmeye başlarsınız. Evlilik  ve iş ortaklarınızdan,   maddi kazanca kavuşursunuz. Boşanmışsanz, nafaka nedeniyle elinize para gelir.

145

Şifa     Avcın

Bromley    Kent    UK

Sosyal Medya Paylaşım Alanı