Satürn yaşlı bilge Satürn’ün psikolojik enerjisi ve burçlara verdiği güç enerjileri

 

Satürn

Satürn’ün   psikoloik enerjisi ve burçlara verdiği güç enerjileri

Satürn yaşlı bilge

Satürn  Oğlak  burcunun   yönetici  gezegenidir

Satürn,Uranüs keşfedilmezden önce Kova burcunun yönetici gezegeniydi. Üranüs keşfedildikten sonra Satürn Kova burcunun ikinci yönetici konumuna getirildi. Satürn Oğlak burcunun yöneticisidir. Satürn Başak burcunun, ikinci on günü içinde doğanları ve Boğa burcunun son on günü içinde doğanları güçlü etkiler. Satürn, Terazi burcunda güçlü calışır ve bu burca en güzel enerjilerini verir. Satürn İkizler burcunun, ikinci on günü içinde doğanları güçlü etkiler. Satürn Ikizler burcunun ikinci on günü içinde doğanlara matematik yeteneği, güçlü bir zihin yapısı, ilim ve bilim aşkı verir. Bu kişiler gök yüzü ilimleri karşı olağan üstü  bir ilgi duyarlar.

Satürn  bizi   nasıl   etkiler

Satürn disiplini, çabayı, saygıyı, kuralları ve olgunluğu temsil eder.

Satürn bize maddi dünyayı, gerçekleri, çabayla gelen yükselişi anlatır; yokluktan gelen varlığın kıymetini bilmemizi öğretir. Geçmişteki zayıflıklarımızı ve acılarımızı unutmamızı; ileriye yönelik hedeflerimizde güçlü, iradeli ve disiplinli olmamızı sağlar.

Satürn bize zor şartlar getirerek bizim çabalamamızı ve yorulmamızı ister. Bizlere zorluk yaratarak aslında bizleri dener. Satürun’ün zor şartlarına uyarsak; Satürn bizi güçlendirir ve en yüksek mevkiye yükseltir. Satürn’e uymayıp şımarır ve elimizdekilerin kıymetini bilmezsek; Satürun bizi yükselttiği gibi de düşürür.

Satürn’ün güçlü enerjilerini alan kişiler; olgun, aklı başında, ciddi, ağır ve mesafelidirler. Kendi çabalarıyla başarıya ulaşanlar, kimseden yardım beklemeyenler, güvenecek dostları olmayanlar, sırlarını ve dertlerini paylaşmayanlar, acılarını ve mutsuzluklarının göstermeyenler, gururlu ve olgun kişiler, ağır ve saygılı konuşanlar Satürn’ün güçlü yönetimi altındadırlar.

Satürn, yaşamın ardından gelen unutulmayan, ölümsüz şöhretin yıldızdır.

Temelsiz bina olmadığı gibi, disiplinsiz ve kuralsız bir düzende olmaz. Satürn, yıkılmayan uygarlıkların temelidir.

SATÜRN’ÜN PSİKOLOJİK ENERJİSİ

Satürn çabayı, çalışkanlığı, iradeyi, disiplini, bilgiyi, saygıyı, görevi, sorumluluğu, özeni, düzeni, kararlılığı ve ödülleri temsil eder.

Satürn; zorluklardan gelen başarının, disiplinli yönetimin, doğruyu yanlıştan ayıran yargı yeteneğinin, sonsuz şöhretin, unutulmayan güzelliğin ve geçmişin geleceğe açılan manevi kapısıdır.

Satürn’ün etkilediği kişiler dünyaya yorgun, bitkin ve mutsuz gelirler. Küçük yaşlarda hastalık ve iştahsızlık çekerler. Çocuklukları mutsuzluk, huzursuzluk ve zorluk içinde geçer. Arkadaşları yok denecek kadar az olan bu kişiler, küçük yaşlarda kimseye güvenmemeyi öğrenirler. Yaşıtlarından her zaman farklı, ağır ve olgundurlar.

Acılar ve melankoli içinde yaşayan ve bu duruma alışan Oğlak burcu insanları oldukça fazladır. Satürn’ün güçlü etkilediği kişiler; görevlerine düşkün, mesuliyet sahibi ve güvenilir kişilerdir. Beraber yaşadıkları insanların mesuliyetlerini taşırlar. Onları güvence altına alıp ihtiyaçlarını karşılarlar. Sevgilerini gösteremezler; soğuk ve mesafelidirler. İş hayatına evlilik hayatından daha çok önem verirler. Evlilikleri uzun süreli ve kalıcı olur.

Satürn’ün güçlü etkilediği kişiler; başkalarının kolaylıkla sahip olduklarına zorluklarla sahip olur. Kendi başarılarını ve kendi geleceklerini yine kendileri hazırlarlar. Yaşadıkları zorluklar ve mücadelelerin nihayetinde hak ettikleri mevkiye ve güce kavuşurlar.

Satürn’lüler mevkileri ve ünleriyle övünüp şımarmazlar; gösterişe önem vermezler. Alkıştan etkilenmez; şöhretleriyle şımarmazlar. Bu kişiler, nereden nereye geldiklerini iyi bilirler. Zorluklarla sahip olduklarının değerini bilirler.

Satürn’lüler gururlu, olgun, disiplinli, asil ve adildirler. Maddi ve manevi varlıklarıyla övünmeyen bu kişiler, sadece kendilerine saygı ve güven duyulmasını isterler.

Çaba, irade, güven, disiplin, saygı, düzen ve özen sahibi Satürn, dokunduğu her burca güçlü enerjilerinden birini hediye eder.

Uzman Astrolog Şifa Avcın

2010 yılında İngiliz Astroloji Derneği tarafından,( British Astrological Association) en yetenekli Astrolog seçilen Şifa Avcın, 2010 yılından beridir, İngiliz Astroloji derneğinin en yetenekli Astrologları arasında, yerini almıştır. Şifa Avcın Astrological Secrets Of The Decans isimli  kitabın  yazarı. Bu kitabın yayınlanmasına ve Kitabdaki bilgilerin hayata geçmesine  British Astrological Association  izin vererek  kitabın yayınlanmasınada destek verdi.  Şifa Avcın 2010 London Collage Astroloji Certificate sahibi. 2012 yılında Astroloji Akademisinden mezun oldu. Ustalık belgesi, sertifika ve Diploma sahibi. Modern, klasik, ezoterik ve psikolojik astroloji tekniklerini başarıyla uygulamaktadır. Şifa Avcın’ın İngiliz ve Türk basınında makaleleri ve  öngörüleri yayınlanmaktadır. Şifa Avcın İngiltere ve Kıbrıs’ta  halka yönelik seminerler  vermektedir. Şifa Avcın Diyalog gazetesinin ve   North Cyprus UK’ magazinin Köşe yazarı ve Diyalog Televizyonunun Astrologudur.  Şifa Avcın’ın,  The  Astrological  Lodge  of  London’ nun  yayınladığı  Astroloji  dergisi  Astrology Quarterly’de  yazıları  yayınlanmaktadır.  British Astrological Association tarafından 2010 yılında en yetenekli astrolog seçilen Şifa Avcın, Türkiye Astroloji Akademi’si eğitmenleri tarafınfan Sualocin yıldızı ile temsil ediliyor.

 

  1. BAŞARILAR:

Kıbrıs’ın saygın kuaför ustalarından Hatice Tünay İrfanoglu okulundan 16 yasinda ilk diplomasını aldı. Bu diploma ile çok genç yaşta, “ustalık” konumuna hak kazandı . Mezun olan en genç öğrencilerinden biriydi. 16 yasındayken kendi adına ilk iş yerini açtı.

17 Temmuz 2001’de Wella London’dan sac üstüne alınmış 2 başarı belgesi.

1997 ve 2002’de Lewishan College London’dan alinmis 1 i.t digeri Ingiliz’ce ustune alinmis 2 farkli başarı belgesi.

 

4.2001, 2006, 2007 ve 2008’de Lewisham College London’dan alinmis 4 farkli sertifika. ( N.O.C.N)

Certificate in micro ring hair extension 2008

Certificate in herbal medicine 2006-2007

2010 london college Astroloji Certificat

BAŞARI BELGELERİ:

 

1998 Doroty Jones tarafından verilen üstün başarı belgesi.

 

1998 College of London ( HRH The Duke of Kent) tarafından verilen başarı belgesi.

BULUŞLAR:

Nisan 2010, yeni bir parfüm. Keşfetti. Tahıl ürünleri, bitki sütleri ve kokulu çiçeklerden yapılan, parfüm, nemlendirici ve besleyici bir arada.

Haziran 2010, tamamen kuru yiyeceklerden elde edilen, özellikle güneş lekelerini çıkarıcı kırem.

Haziran 2010, limongil kabukları ve soyadan elde edilen sıvılarla cildi geren kırem.

Temmuz 2010, ozel bir ağacın sıvısı , tahıl ürünleri ve uzak doğu meyve çekirdeklerinden çıkan özle, bitki sütleriyle hazırlanan ve  yaşlılığ geciktiren gece kremi.

 

Astrolog Şifa Avcın

 

 

Şifa Avcın

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı