Koç Burcunda İlerleyen Ay’ın Burçlara Etkileri

Koç Burcunun Genel Özellikleri

Bu Gün Ay Koç Burcunda İlerliyor

Koç burcunda ilerleyen Ay’ın burçlara etkileri

Aries Moon - Ay Koc Burcunda

Siz doğduğunuzda Koç Burcundan olabilirsiniz. Yükselen Burcunuz Koç olabilir. Haritanızda Koç Burcunda gezegen birikimi olabilir. Ay Burcunuz Koç olabilir. Koç burcundansanız veya haritanızda Koç Burcu güçlüyse, gözü pek ve cesursunuz. Aklınıza koyduğunuzu, zorda olsa güçte olsa mutlaka yaparsınız. Kırılacak üzülecek insanlar umurunuzda değildir. Zorla sahip olduklarınızın, daha sonra kıymetini bilmezsiniz. Sizin için önemli olan, kazanmaktır. Kavgadan ve rekabetten korkmazsınız. Burcu Koç olanlar, yükselen burcu Koç olanlar, Koç Burcu güçlü olanlar, yeniliklerden ve değişikliklerden hoşlanırsınız. Her şeyin en iyisini ve en güzelini istersiniz. Erkekseniz kendinizi beğenirsiniz. Çapkın olursunuz. Kadınlardan şans bulursunuz. Hoş gördüğünüz ve beğendiğiniz, bir kadını, etkilersiniz. İçten gelen erkeksi bir güçle onu kendinize bağlarsınız. Fakat bazen durum sizin istediğiniz gibi olmayabilir. İçgüdüsel savaşçı olan ruhunuz uyanır. Aklınıza koydunuz, mutlaka kadını elde edeceksiniz. Kadını elde etmek zorlaştıkça, siz kadına âşık olmaya başlarsınız. Aşkınız tutku halini alır. Sevgi, aşk, tutku, ele geçirme içgüdüsü, diğer kadınları gözünüzden siler. Koç erkeği âşık olmuştur. Koç erkeği, kadının, masumiyetini sevmiştir. İçli mahzun bakışlarından etkilenmiştir. Kadının, dolgun, şekilli dudaklarına, ince beline, geniş kalçalarına hayran olmuştur. Koç burcu erkeği için savaş başlamıştır. Savaşacak ve kazanacaktır. Savaş zorlandıkça Koç erkeğinin aşkı ve ele geçirme tutkusu artar. Bin bir zorluklardan ve mücadelelerden sonra nihayet savaşı kazanır. Onun için önemli olan kazanmak ve almaktır. Zorluklarla mücadelelerle kazandıklarının kıymetini daha sonra bilmez. Kadınsanız, aşkınız derin ve tutkulu olur. Bakışlarınız cüretkâr anlamlı ve etkili. Etkilemek istediğiniz erkeği, bakışlarınızla, etkilersiniz. Erkeğe sevgiden fazla arzu duyarsınız. Çok sever, çok erken bıkarsınız. Bunun nedeni erkekteki kusurları erken görmenizdir. Basitliğe zayıflığa tahammülünüz yoktur. Siz ne kadar güçlü olursanız olun. Erkek sizden daha güçlü olmalıdır. Bir erkeğin himayesine girmek ihtiyacı içinde, olduğunuzu, hissedersiniz. Fakat olur olmaz erkeğin himayesine girmezsiniz. Erkek güçlü, kuvvetli, mert olmalıdır. Yönetilmesi güç olan kadınlardansınız. Aşkta özgür davranmak istersiniz. İntikamcısınız. İhanete ihanetle karşılık verirsiniz. Kadınsa olsanız, erkekte olsanız, hangi silahla vurulmuşsanız ayni silahla karşılık verirsiniz. Doğduğunuzda, Ay Koç burcunda ise, duygusal açlık hissedersiniz. Annenizle kadınlarla sorunlar yaşarsınız. Aşk yüzünden kıymetinizi bilmeyenlerin eline düşersiniz. Acı çekersiniz.

Koç Burcu Ve Yükseleni Koç Olanlar

Aceleci bir karakteriniz var. Aklınıza koyduğunuzu hemen yapmak istersiniz. Yaptığınız işlerle göz önünde olmak istersiniz. Kendinizi, başarılarınızla ve yaptığınız işlerle göstermek istersiniz. Yenilikler, yeni başlangıçlar sizi mutlu eder.

Boğa Burcu Ve Yükseleni Boğa Olanlar

Sevdiklerinize ve maddi manevi mal varlığınıza sahip çıkarsınız. Maddi varlıklarınızı saklayarak korursunuz. Maddi gücünüzü saklarsınız. Mal varlığınızı kimseye bildirmezsiniz. İşten eşten mal varlığına sahip olursunuz. Sahip olduklarınızın kıymetini bilirsiniz. Taşınmaz mala önem verirsiniz.

 İkizler Burcu Ve Yükseleni İkizler Olanlar

Arkadaş toplantılarında önemli bir kişi ile tanışacaksınız. Yeni tanışacağınız bu kişi hayatınızda önem verdiğiniz bir dileğinizin gerçekleşmesi için size destek olacaktır. Güçlü dostlar desteğiyle, büyük bir başarı sağalacaksınız. Aşk konusunda, yeni tanışmalar yeni başlangıçlar sizi mutlu edecek. Yine de yeni tanıştığınız kişilere karşı dikkatli olun.

Yengeç Burcu Ve Yükseleni Yengeç Olanlar

Yavaş hareket ediyorsunuz. Cesaretinize sahip olamıyorsunuz. Ne kendinize ne başkalarına güvenemiyorsunuz. Ay Koç burcuna girdiğinde, cesaretiniz artar. Kendinize güven duyarsınız. Yükselmek ve kariyer yapmak isterseniz, atılım yapmaktan çekinmezsiniz. Amacınıza ulaşmak için önünüze çıkan engellerle çarpışmaktan korkmazsınız.

Aslan Ve Yükseleni Aslan Olanlar

Yabancı ülkelerde yaşıyorsanız, yabancılardan dikkatli olunuz. Kendi ülkenizde yaşıyorsanız, ülkenizde yaşayan yabancılara karşı dikkatli olunuz. Mesleğiniz uzun yollarla ilişkiliyse, yolculuklarda hırsızlara, kazalara karşı önceden önleminizi alın. Uzun yolculuklar size zorluk verebilir.

Başak Burcu Ve Yükseleni Başak Olanlar

Gizli sırlı konulara ilginiz artmaya başladı. Anlatmaya çekindiğiniz rüyalar görmeye başladınız. Şüpheciliğiniz arttı. Maddi konulardan sıkıntı çekmeye başladınız. Borçlarınızı erkenden ödeyin. İçinizden bazı kişiler bir miras yüzünden, yakınlarıyla sorun yaşayacaklar. İçinizden bazı kişiler, para saklamak isteyecekler.

Terazi Burcu Ve Yükseleni Terazi Olanlar

Evli olanlar, ortak iş yapanlar, mahkemelerde davaları olanlar, biraz daha sabırlı olunuz. Acelecilik, sinir, öfke sadece olumsuzluklara yol açar. Güçlü bir kişiliğe sahipseniz, bıkmadan usanmadan mücadelenizi sürdürürsünüz. Mücadelenin ardından gelen galibiyetle sevinirsiniz.

Akrep Burcu Ve Yükseleni Akrep Olanlar

İşverenseniz, yanınızda çalışanlara dikkat edin. İşçiyseniz, patronlarınıza karşı dikkatli olun. Hayvancılıkla uğraşanlar, sahip olduklarınızın sağlığına dikkat edin. Bu konum yanınızda çalışanların size sıkıntı vermesini gösterir. Cinsel hastalıklara ve bulaşıcı hastalıklara karşı dikkatli olun.

Yay Burcu Ve Yükseleni Yay Olanlar

Disipline önem veriyorsunuz. Spora düşkünsünüz. Sert ve zor olan sporlardan hoşlanıyorsunuz. Yaptığınız işlerde size başarı veren, disiplininiz ve korkusuzluğunuz. Şans oyunlarına düşkünsünüz. Fakat sonuç her zaman sizin istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Aşk konusunda beğendiğinizin sizin olmasını istersiniz. Aşk konusunda sadık bir âşık değilsiniz.

Oğlak Burcu Ve Yükseleni Oğlak Olanlar

Aile büyüklerinize karşı sert ve saygısızca davranabilirsiniz. Büyüklerinizle anlaşamayıp evinizi terk edebilirsiniz. Silahlara kesici aletlere düşkün olabilirsiniz. İçinizden bazı kişiler silah koleksiyonu yapmaya meraklıdırlar. Güvenden ve güvenlikten yanasınız. Sevdiklerinizi, zorda kalanları, çaresizleri korursunuz.

Kova Burcu Ve Yükseleni Kova Olanlar

Yakınlarınız sizi kavgacı ve geçimsiz biliyorlar. Her an kavga etmeye hazırsınız. Huzursuz ve sinirlisiniz. Bunun nedeni, hataları erken görmeniz. İnsanlara güvenmemeniz. Siz yakınlarınızı yakınlarınızda sizi eleştiriyorlar. Yakınlarınızla komşularınızla diyaloğunuz zayıf. Arkadaşlarınız, sizde güvensizlik yaratıyorlar. Yollardan, trafikten, yanıcı ve patlayıcı maddelerden uzak durun.

Balık Burcu Ve Yükseleni Balık Olanlar

Para kazanmak konusunda her zaman güçlüklerle, zorluklarla, sıkıntılarla karşılaşıyorsunuz. Para elinize gelmeden nereye gideceğini biliyorsunuz. Maddi sıkıntılar çekiyorsunuz. Gün gelecek iki yerden geliriniz olacak. Buna sizde şaşıracaksınız. Para konusunda aradığınız güçtür. Paranız varsa güç elinizdedir. Erkekseniz, kadınlara ve arabalara para harcarsınız.

astrog sifa avcin_1

Astrolog Şifa Avcın
(Astrolog, Yazar, Herbalist)

Sosyal Medya Paylaşım Alanı