Güneş Akrep burcunda Akrep burcunda ilerleyen Güneş’in burçlara etkileri

Güneş Akrep burcunda

Güneş Akrep burcundaAstrolog Şifa AvcınRelated image

Güneş her sene 23 ekim ve 22 kasım arasında Akrep burcunda olur. Akrep burcu insanları güçlü, gururlu, tutkulu, ve dürüstürler. Ağzıları sıkıdır. Sır saklamayı bilirler. Gizli sırlı konulara meraklıdırlar. Sırlarla ilgilenirler. Gizli sırlı konuları öğrenmek isterler ve araştırarak öğrenirler. Doğduğunuzda Akrep burcu sizi çok güçlü etkiliyse, küçük yaşlarda ıslık çalmaya meraklı olursunuz. Renklerden kırmızıyı ve siyahı seversiniz.Bu renkler size o kadar çok yakışırki, göze hasete gelirsiniz ve bu yüzden baş ağrıları çekersiniz. Unlu, baharatlı gıdalardan hoşlanırsınız. Gece geç vakti canınız süt ürünlerinden yapılmış gıdalar çeker. Uyku proplemleri yaşarsınız. Zaman zaman karışık ve korkulu rüyalar görürsünüz. Yapılan iyiliği ve kötülüğü unutmazssınız ve mutlaka intikamınızı alırsınız. Sizde ikisi ortası diye birşey yoktur. Ya tam ya hiç dersiniz.

GÜNEŞ AKREP BURCUNA GİRERKEN

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, Akrep burcu temaları önem kazanmaya başlar. Böyle zamanlarda, gizli derin sırlı olaylara merak artar. Gizlilikler ilginizi çekmeye başlar. Medyumluk yeteneği artar. Geçmişte size yapılan kötülükler aklınıza gelir ve intikam planları düşünürsünüz. Böyle zamanlarda sert ve kırıcı olmaktan çekinmezsiniz.İnatcılığınız öfkeniz artar. İstekleriniz tutku derecesine kadar gider . Aklınıza koyduğunuzu mutlaka yaparsınız. Kırılacak üzülecek insanlar umurunuzda değildir.

Aşk konusunda yine böyledir. Size cazip görünen insanı elde etmek istersiniz. Karşı cinse güçlü çekim duyarsınız. Böyle zamanlarda, sahiplemek isteği artar. Beğendiğiniz kişiyi ele geçirmek ve ona sahip olmak istersiniz . Elde ettiklerinizin daha sonra bir kıymeti olmaz. Gerçek bir aşk yaşıyorsanız, sevdiğinize karşı, arzularınız güçlenir, hisleriniz artar. Tutkulu aşklar yaşarsınız.

Doğduğunuzda Ay Akrep burcundaysa, Akrebin kinini , öfkesini, yumuşatır. Ay Akrep burcunda olduğunda en talihsiz konumdadır. Özellikle Akrep burcunun ilk 10 derecesinde ise. Akrep burcundaki Ay, doğum haritanizda Akrep burcunun, ilk 10 derecesi içindeyse,sırlı gizli konulara daha meraklı olursunuz. Haritanızda Ay, Pluton, Satürün çok sert açılara maruz kalıyorsa, gizli bilinmeyen alemlerden mesaj alabilirsiniz.

Koç Burcu ve yükselen Koç olanlarRelated image

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında;  sırlı gizli esrerengiz olaylar ilginizi çekmeye başlar. Ölümden sonraki hayatı merak eder ve araştırmak istersiniz. Yakınlarınıza anlatmaya çekindiğiniz açık saçık rüyalar görürsünüz. Gizli saklı cinsel hayatınızı herkesten uzak kimsenin bilmediği yerlerde yaşamak istersiniz. Aşklarınız tutkulu ve gizemli.

Boğa Burcu ve yükselen Boğa olanlar

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığındda; eşinize, ortaklarınıza, sizi sevenlere karşı baskıcı acımazssız ve anlayışsız olabilirsiniz. Kendi düşmanlarınızı kendiniz bulursunuz. İnsanları kendinize kolaylıkla düşman edersiniz. İçinizden bazı kişiler; ölüm haberi alıp üzülürken,  bazı kişiler boşanmayla ilgili, maddi proplemlerle ile karşılaşabilirler, bazı kişiler ise bir eş kaybı nedeniye derin acılar yaşayabilirler.  Acılarınızı sessizce kendi kendinize yaşarsınız. Kimseye üzüntünüzü göstermessiniz.

İkizler Burcu ve yükselen İkizler olanlar.

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında; sağlık konusunda yeni tedavi yöntemlerinden faydalanmak istersiniz. Yeni teknikleri saglık, meslek ve günlük hayatınızda uygulamayı seversiniz. Değişik tedavi yöntemlerinden faydalanırsınız . Mesleğinizde yeni teknikler kullanırsınız. Yanınızda çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz . Tanımadan, bilmeden, güvenmeden, kimseyi, yanınıza almayın. Gizli saklı işleriniz olabilir.

 

Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç olanlar

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında;özel, gizli, yeteneklerizin  olduğunu farketmemişseniz böyle günler yeteneklerinizi farkedersiniz. Sanat müzik resim yapma konularında hevesli olursunuz.  Bu hevesinizi gerçekleştirirseniz,yaratıcı yeteneğinizle, yaptığınız her işte farklılık yaratırsınız. /Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında;/aşklarınızı büyük bir gizlilik içinde, tutkuyla yaşarsınız.

Aslan Burcu ve yükselen Aslan olanlar

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında; geçmiş aile bireylerinden, doğa üstü konularla ilgilenenler hakkında konuşmalar yaparsınız. Onlarda olan bu yeteneklerden söz edersiniz.   Aileden gelen bu yetenekler sizdede olabilir.

Haritanızda sert bakış açıları varsa, annenizi ve ya babanızı bir nedenle erken Yaşta kaybedebilirsiniz. Hem doğaya hem doğa üstü olaylara düşkünsünüz. Aile hayatına önem verirsiniz.

 

Başak Burcu ve yükselen Başak olanlar

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında; etrafınızdaki kişiler, sizde çok güçlü esrarengiz bilgiler olduğunu farkederler. Öğrenmek bilmek istediklerinizi, gizli bilgilerle öğrenirsiniz. İnsanlardan uzak durmaya çalışırsınız Fakat üzüntülü bir olay karşışında hemen onların yanına koşarsınız. Sizi sevselerde sevmeselerde, insanlar sizin yanınızdan ayrılmak istemezler .

Terazi Burcu ve yükseleni Terazi olanlar

Ömrünüzün sonuna kadar sizi destekleyen bir mesleğiniz ve bir geliriniz olacak . Içinizden bazı kişiler zihinsel yeteneklerle para kazanma eğilimi içindedirler . Miras nedeniyle elinize maddi kazanç gelmesi büyük ihtimal. Dürüst olmazsanız başınıza olmadık işler açabilirsiniz . Para konusunda tutkulu ve hırslı, olursunuz.

Akrep Burcu ve yükselen Akrep olanlar

Gizemli olaylara meraklısınız. Hayatın gizleri , sırlı olayları ilginizi çeker. Bu konularla ilgili başınızdan bir çok olay geçer. Ağzınız sıkıdır. Kimsenin sırrını kimseye söylemezsiniz. Sizi sevselerde sevmeselerde İnsanlar sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarlar. Sizin konuşmanızı dinlemekten, mutluluk duyarlar . Diliniz tesirli, Sifa verici.

Yay Burcu ve yükseleni Yay olanlar

Kendi kendinize yanlız kaldığınız zamankar en huzurlu en mutlu zamanınızdır. Geceler size huzur verir . Gücünüzün artığını hissedersiniz. Maneviyatın tadını gece vakti daha güçlü hissedersiniz. Ruh ilmine önem verirsiniz. Sırlarla dolu bir yaşantınız var.

Güneş Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, herkesin gizlilerini saklılarını öğrenirsiniz. Gizemli olaylar ilginizi çekmeye başlar.

Related image

Oğlak Burcu ve yükseleni Oğlak olanlar

Gizli ilimlerle ilgili bir guruba üye, veya böyle bir gurubun lideri olabilirsiniz. Doğa üstü olayları incelemek için gurup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Elde ettiğiniz bilgileri insanların yararına kullanırsınız. Arkadaşlar arasında sevilip sayılırsınız . Fakat bazen de en büyük kötülüğü en yakınınızdan görürsünüz.

Kova Burcu ve yükselen Kova olanlar

Güçlü dostlar desteğiyle yükselirsiniz. Fakat ne yazıkki yine güçlü dostların, düşmanlığıyla gözden düşersiniz. Devlet yetkilileriyle aranızdaki sorun , sizi haklıyken haksız duruma düşürebilir. Anneniz veya babanızla büyük sorunlar yaşarsınız. Aile büyüklerinizden birisinin yasal olmayan gizli bir işle ilgilenmesi , sizde büyük üzüntüler yaratır.

Balık Burcu ve yükseleni Balık olanlar

Gizli ilimler öğrenmek için mistik ülkelere yolculuk yapmak istersiniz. Şansınız var ise bu dileğinizi gerçekleştirirsiniz. Rüyalarınız en güçlü ilham kaynağınız. Rüya aracılığıyla, bir çok bilgi öğrenirsiniz. Manevi yollarla öğrendiğiniz bilgileri başkalarınada öğretirsiniz. Haritanızda sert etkile varsa, evlenerek akraba olduğunuz kişilerden zarar görürsünüz.

Şifa Avcın

İngiltere venüs günü venüs saatiRelated image

Sosyal Medya Paylaşım Alanı