Akrep Burcunda Doğan Güneş’in Burçlara Etkileri

Akrep Burcunda Doğan Güneş’in Burçlara Etkileri

 

Koç ve Yükselen Koç

Akrep burcu Güneş’i  haritanızda 8. Ev alanında doğdu. Akrep burcu Güneş’inin etkisiyle ,bu ayın içinde;  ikil ilişkilerden, beklemediğiniz yerlerden, gelen  maddi destekle kendinizi  yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. içinizden bazı kişiler; para  kazanmak  için  alışılmışın  dışına  çıkarak  gizli  yolları  deneyebilirler.

 

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar ve Yükseleni Boğa olanlar. Akrep burcu Güneşi’nin etkisiyle, bu ayın içinde; hukuksal davalardan, iş birliklerinden ve yasal evraklardan sevineceksiniz.  Kiminiz evlilik kararı kiminizde boşanma kararı alabilirsiniz. Mahkemelerde  maddi  manevi kayıplar yaşayanlar.  Elinize gelen son bir şansı değrlendirerek, kayıplarınıza yeniden kavuşacaksınız.

 

 

İkizler ve yükselen İkizler.

Akrep burcu Güneşi; iş ve  sağlık konularında sizi sevindirecek . Beslenmenize bu ay daha çok dikkat edeceksiniz. Bu ay içinde evinize küçük baş hayvan almak isteyeceksiniz. İşciyseniz patronunuzun  yanında değeriniz anlaşılacak. İşsizseniz ailenizin yanında çalışabir veya ailenizin desteğiyle yeni bir işe başlayabilirsiniz.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar. Tutkulu aşklar yaşayacaksınız. Aşk mutluluğunu ve aşkın acısını ayni zaman içinde yaşayacaksınız.  Güzel sanatlarla ilgilelenler, başarı ve şans sizi bekliyor. Elinize beklemediğiniz bir yerden para gelebilir. Hamile kalacak olan Yengeç kadınları, hamileliğinizin ilk üç ayı dikkatli olun.

 

Aslan ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar.  Bu ayın içinde aile büyüklerinizden destek görebilirsiniz. Kendinizi  ve ilerinizdeki  hayatınızı güven altına almak ve  ileriye dönük yatırımlar yapmak için kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda, Aile büyüklerinizdende  maddi manevi  destek göreceksiniz.  Ev içi kazalara dikkat ediniz.

 

Başak ve yükselen Başaklar

Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar. Güneş yıldız haritanızın 3.cü ev alanında doğdu.Bu ayın içinde; yakın akrabalarınızdan, yollardan ve beklediğiniz haberlerden sevineceksiniz. Kurslara katılıp kendinizi geliştireceksiniz. Bu ayın içinde;  iyileştirici ve  teselli  edici   konuşmanızla  yakınlarınızın moralini düzelteceksiniz.

 

Terazi ve yükselen Terazi

Akrep burcu Güneş’inin etkisiyle; Para  konusunda  tutkulu   ve  hırslı,  olabilirsiniz.  İçinizden bazı kişiler para hırsına kapılıp, yanlışlıklar   yapabilirler. Yanlış işler yapanlar, Yasal  sorunlarla,  karşılaşabilirsiniz.  Vergilerinizi vaktinde ödeyin.  Bu ayın içinde kendi maddi kazancınıza her zamankinden daha çok önem vereceksiniz.

 

Akrep ve yükselen Akrep

Güneş Burcunuzda doğdu. Güneş’in etkisiyle, imajınızı değiştirecek ve yeni başlancıçlar yapacaksınız. Hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz.  Diliniz herzamanki  gibi  tesirli  ve Sifa  verici.  Fakat bu  dil bazen  öldürücüde ve yaralayıcıda  olabilir.  İki  söz  ile  mutluluk verdiğiniz  gibi.  İki söz ile karşınızdakini  kırabilirsinizde.

 

Yay ve yükselen Yaylar

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar. Yaşınız ilerleyince Ruh  ilmine  daha çok önem  vermeye başlarsınız. Sırlarla  dolu  bir  yaşantınız olabilir. Fakat  bu  sırları  sadece  kendiniz  bilirsiniz. Doğum  haritanızda sert  bakış  açıları  varsa,  sinir  bozukluğu  nedeniyle  tedavi görebilirsiniz. Bu ayın içinde uykusuzluk  geçirebilirsiniz.

 

Oğlak ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak ve Yükselen burcu Oğlak olanlar.  Akrep burcu güneşi 11. Ev alamınızda doğdu. Arkadaşlar  arasında  sevilip  sayılılacak ve daha çok itibarınız artacak. Fakat  siz yinede dikkatli olunuz. Çünkü bazen de  en  büyük  kötülüğü  en  yakınlarınızdan birinden görürsünüz.  Bir neden  yüzünden  bir  arkadaşınızdan  ayrılabilirsiniz.

Kova ve yükselen Kova

Bu ayın içinde; tanıdıklarınızdan   birisinin   yasal  olmayan  gizli  bir  işle  ilgilenmesini duyarak, büyük  üzüntüler  yaşayabilirsiniz.  Anneniz  büyük  ihtimalle karın içi organlarıyla ilgili bir sağlık sorunu yaşayabilir. Ailenizden biri, prostatla ilgili bir sağlık sorunu yaşayabilir. Bu ay içinde nişan nikah ve evlilik kararı alabilirsiniz.

 

 

Balık ve yükselen Balıklar

Sevgili Balıklar. Akrep burcu Güneş’i, inançlarınızı ve zihninizi güçlendiriyor. Bu ay rüyalarınıza her zamankinden daha çok önem vereceksiniz. Rüya  aracılığıyla, bir çok bilgi öğreneceksiniz. Manevi  yollarla  öğrendiğiniz  bilgileri başkalarınada  öğreteceksiniz.  Doğum  haritanızda  sert  bakış açıları varsa   evlenerek  akraba  olduğunuz  kişilerden  zarar  görebilirsiniz.

Astrolog Şifa Avcın

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı