Burçlardan Gelen İşaretler

Burçlardan Gelen İşaretlerburclardan_gelen_isaretler1

Koç Burcu

Aşık Koç’lar; sevdiğinizle baş, başa kalmak için uzun yollar yapacaksınız. Sevgili Koç’lar, ayın ilk günleri kulağınıza gelen dedikodulara inanmayınız.  Önemli yerlerde işleri olan  Koç’lar, düşünmeden konuşmayın.  Aceleci ve ofkeli davranmayın. Konuşmanız ve davranışlarınızla şansınızı siz kendiniz engelliyorsunuz.

Boğa Burcu

Kararlı, inatçı, doğru bildiğinden şaşmayan, güzellik ve lükse düşkün Boğa’lar. Beklediğniz paranın elinize geleceğini biliyorsunuz. Elinize geçen parayı güzellikler için harcayacağınızıda biliyorsunuz. Sevgili Boğalar,içinizden bazı kişiler, geleceğini düşünerek maddi yatırımlar yapmayı düşünüyorlar. Aile büyüklerinden  gelen maddi desteği akıllıca kullanırlsanız, bu isteklerini gerçekleştireceksiniz.

İkizler Burcu

Konuşmanıza dikkat edin. Konuşmanızla kalp kırmaya başladınız. Şüpheci olmaya başladınız. Doğanız. Sizden gizlelenler olduğunu  düşünüyorsunuz. Kendinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Kısa zaman içinde gerçekleri öğreneceksiniz. Evli İkizler, kücük çocuğunuz soğuk algınlığı, diş damak ağrısı veya intihaplı bir hastalık geçirebileceğinden önleminizi şimdiden alın. Sudan ateşten ve kesici aletlerden dikkatli  olunuz.

 

Yengeç Burcu

Evli Yengeç’ler; eşiyle muhabbetli yaşayanlarınız oldugu gibi, içinizden bazı  kişilerde, başka birinin varlığını düşünerek  aşk  acısı çekiyorlar. Bu kişiler, iradelerine sahip çıkmalı ve gerçeklerin farkına varmalıdırlar. Yanlış atılacak  bir adım tamiri mümkün olmayan acılara neden olabilir.  Sağlık konusunda,  soguktan gelen hastalıklara karşı  dikkatli  olunuz. Spor yapanlar; spor yaparken, yanlışlık  ve dikkatsizlik nedeniyle kalçalarınız ve bacaklarınız incinebilir.

Aslan Burcu

Ortak iş yapan Aslan’lar; ortağınızın sizden birsey sakladığından şüpheleniyorsunuz. Emin olmadan hiç bir şeye karar vermeyiniz. Şans ve para elinize, hiç beklemediğniz  bir anda gelecek ve  buna siz de şaşıracaksınız.Bu aylar içinde, yanlız kalmak ve iç dünyanıza çekilmek ihtiyacı hissedeceksiniz.Diş, damak ağrısı, veya intihaplı bir hastalık geçirebileceğinden önleminizi şimdiden alın.

Başak Burcu

Evil olan Başak’lar; içinizden, ayni evin içinde, eşiyle yabancı gibi yaşayanlarınız olduğu gibi, evlilik dışı  ilişkilere  de özlem duyanlar var. Eleştirilmekten incildiğiniz için; meşhur iradenizi  kullanarak, yanlışlardan korunmaya çalışın. Orta yaşlı Başak’lar; uzun yol yapıp, taşınmaz mala yatırım yapmak isteyeceksiniz. Ekili arazisi olanlar, Bu arazi  konusunda biraz sıkıntı olsa bile sonuçta herşey kolaylaşacak.

 

Terazi Burcu

Sevğili Teraziler.  Sever ve sevilirsiniz.  Fakat bazen istenmediğinizi sevilmediğinizi düşünürsünüz.  Bu düşünceye inanmanız sevgi dolu yüreğinizde derin yaralar açar. Alacağınız güzel bir haberle olumsuz düşüncelerden  kurtulacaksınız. Ayrılık acısı çeken, aşık Terazi’ler; sevdiğinizle aranızdaki ayrılığın uzamasına fırsat vermeyiniz. Bu ayrılığın biraz daha  uzaması, soğukluğa  ve  zorluklara neden olabilir.  İlk adımı siz atınız ve ilişkinize sahip çıkınız.

 

Akrep Burcu

27/30 Ekim arası doğan Akrep’ler; içinizden su gören  bir yerde ev almak  planları yapanlarınız var.  Bir para konusundan can sıkıntısı  yaşayanlarınızda  var. Burcunzun yöneticisi olan Mars; ilerlemeniz ve sözünüzü geçirmeniz için, size atılım gücü vermekte. Sözünüzü geçirerek, ilerleyecek  ve yükseleceksiniz. Fakat bu yükseliş kolay olmayacaktır. Bir kardeşiniz veya bir yakınınızla maddi bir konuda, bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

 

 

Yay Burcu

Ticaretle uğraşan Yay’lar; elinize gelen şansı fark edip bir yatırım yapmayı  düşüneceksiniz. Yetişkin çocukları olan Yay’lar, ikinci  çocuğunuzdan, bir  mujde alıp sevineceksiniz. Bu günlerde içinizde, bilinmeyene karsı bir merak uyanacak. Esrarengiz konuları merak ederek; bilmek ve öğrenmek isteyeceksiniz.Doğru çıkan rüyalarınızdan, ilham alacaksınız. Maddi konulardan,  elinize az gelecek olan, fakat devamlı olan  maddi bir gelirden  sevineceksiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunun dürüst ve gururlu kişileri. Kendi işinizi yine siz kendiniz yapacaksınız.  Maddi manevi kazanacaklarınızı,  emeğiniz ve dürüstlüğünüzle siz kendiniz kazanacaksınız. Oğlak burcunun ikinci on günü içinde doğanlar; İçinizden değişik   işler ve sanatsal konularla uğraşanlar var. Yaratıcı konularda kendinizi gösterme şansı yakalayacaksınız. Bu  günlerde, saklamanız için size bir evrak teslim edilecek. Sizler emniyetli ve dürüst kişilersiniz, emanate hıyanet etmezsiniz. Böyle bir sorumlılık almazdan önce bir kez daha düşünün.

 

 

Kova Burcu

Sevgili Kova’lar;  bu  günlerde aklınızdan geçen  düşünceler,   para  ve  mal. Kimseye söylemediğiniz bir planınız  var.  Aklınıza koydunuz, bir mala yatırım yapmak istiyorsunuz.  Bu düşünceyi 5  ay içinde  gerçekleştireceksiniz. Elinize, iki  şans birden gelecek.  Hangisini  seçeceğinize karar veremeyeceksiniz. Burcunuz akıl ve zeka ile ilgilidir. Aklınızı ve zekanızı kullanarak, en doğru kararı vereceksiniz. Genç Kovalar; Bir ilişki bitmeden kendinizi başka bir ilişki içinde bulacaksınız. Aşık Kovalar, huzursuzluk hissettiğiniz ve mutlu olamadığınızı düşündüğünüz  ilişkinizi,ani bir kararla sona erdirebilirsiniz.

 

Balık Burcu

Aşık  Balık’lar, biraz ilgisiz kaldınız, yine aklınıza şüpheler koydunuz. Karamsar olup, kendinizi hasta etdiniz. İçinizde bir  gönül  acısı   var.  Gönül acısının  verdiği  öfkeyle, kalp kırmak istiyorsunuz. Bunu başaramayıp, kendi kalbinizi kırıyorsunuz.   Yine içinize kapandınız. Yine kendinize acımaya başladınız.Ümitle, hasretle, size sevdiğinizden haber getirecek bir dostunuzu bekliyorsunuz. Beklediğiniz haber gelecek.

Şifa Avcın

Bromley Kent uk

Burçlardan Gelen İşaretler

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı