Burçlar Burçlardan Mesaj Var

Burçlar  Gök  Yüzünden Mesaj Varburclar_gokyuzundan_mesaj_var1

 

Koç ve Yükselen Koç

Ailenizden veya yakınlarınızdan  olan, yaşlı birinin rahatsızlığını duyarak bir  üzüntü geçirebilirsiniz. Koç  burcu gençleri; İçinizden bazı kişiler, yakınlarına karşı uzak ve mesafeli olmaya başladınız. Kimsenin sizi anlamadığını düşünerek, kendi içinize kapandınız. Anne yada babanızla anlaşamadığınız konular yüzünden onları terk etmeyi  düşünüyorsunuz. Uzlaşmanın olması için sizde biraz gayret gösterin. Aile toplantılarına katılmanız  ve ailenizle mutlu saatler gecirmeniz moralinizi  düzeltecektir.

 

 

 

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu  ayın içinde  yeni kararlar alacaksınız. Hayatınızı birkez daha gözden geçireceksiniz. Yeni planlar yapacak ve yeni  başalngıçlar  yapacaksınız. Hayatınız daha mutlu ve daha düzenli olacak. Burcunuzun yöneticisi, çekiciliğinizi ve cinsel cazibenizi artırıyor. Bu günlerde duygusallığınız artabileceğinden, etki altında kalabiler  ve zayıf davranabilirsiniz.

 

 

İkizlere ve Yükselen İkizler

Sevgili  İkizler. Bir toplantıda bulunacaksınız. Bu toplantıda çok dikkatli konuşunuz. Yoksa kendi, kendinizi gözden düşürebilirsiniz. İradeniz dışında gelişen ve kontrol edemeyeceğiniz olaylar size düşman kazandırabilir. İşinizle ilgili geliştirdiğiniz teknikleri, arkadaşlarınıza değil patronlarınıza  gösterin.

 

burclar_gokyuzundan_mesaj_var1

Yengece ve Yükselen Yenge

Sevgili Yengeçler; yanlız kalmak isteği sizi insanlardan uzaklaştırabilir. iradeli ve hırslı olursanız, zorlukları yeneceksiniz.  Yengeç Burcunun son on günü içinde doğanlar;  Hayaller yıldızı  ve  sezme gücünün sahibi, Neptün, dokuzuncu ev alanınızda ve dost burcunuz Balıkta ilerliyor. Neptün sizin sezme gücünizi  ve üstün hislerinizi daha çok güçlendiriyor. Üstün sezme gücünüzü kullanarak, bilinmeyeni araştırmak isteği, size uzak yollar yaptırabilir.

 

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar; emirvaki ve başına buyruk davranarak , sevdiklerinize zorluk ve üzüntü veriyorsunuz.  Araya soğukluk koyuyorsunuz. Ezici tavırlarınızla,   kalp kırıyorsunuz.  Soğukluk ve zorluk sizden kaynaklanıyor.  Daha canlı, daha sıcak  ve daha  sevecen olun. Duygularınızı  karşı tarafa  gösteriniz. Seviliyorsunuz.  Aslan Burcunun  orta yaşlı kişileri; sağlık sorunlarınızın nerden kaynaklandığını  iyi biliyorsunuz.

 

 

Başak ve Yükselen  Basak

Sevgili Başaklar soğuk algınlığından, Karın içi rahatsızlığından ve barsak tembelliginden dikkatli olunuz. Burcunuz Karın içi organları ve böbrekleri temsil ediyor. Vücudunuzda en çok korumanız gereken organlar, karın içi organlarınızdır. Titiz  ve düzenli olduğunuz için herşeyde kusursuzluk arıyorsunuz. Aradığınızı bulamadığınızda, huzursuz ve eleştirici oluyorsunuz.

 

burclar_gokyuzundan_mesaj_var1

Terazi ve Yükselen Teraziler

Çapkın Terazi’ler; iki ilişkiyi birden sürdürmek istiyorsunuz.  Bir evde, bir de dışarda olsun diyorsunuz. ne yapacağınız belli değil. Ansızın yön değiştirebilirsiniz. Aşk konusunda geçmişinizde tanıdığınız biriyle yeni başlangıçlar yapma şansı doğacak. Kurslardan,eğitimden ve kısa yollardan sevineceksiniz. Elektronik aletlere, merağınız artacak.

 

Akrep ve Yükselen Akrep

Güçlü, gururlu, cazibeli  ve tutkulu  Akrepler. İradenizle çabalamanızla azminiz ile başaramayacağınız hiç birşey yok. Burcunuz Yöneticisi sırlar dünyasının yıldızı Pluto,Oğlak burcunda ilerlemekte. Oğlak burcu sizin haritanızda 3’çüncü ev alanınıza düşmekte. Üçüncü ev günlük hayatınız, kardeşleriniz ,komşularınız, kısa yollar ve bilinçli zihin ile ilgilidir. Bu konularla ilgili, olumlu veya olumsuz konular gündeminize gelebilir. İçinizden bazı kişiler gizli saklı sırlarla ilgilenebilirler. Yollarda trafikte dikkatli olun.

 

 

 

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay’lar. Burcunuz; cömertliği, iyimserliği rüyaları, adanan adakları ve bilgiyi temsil eder. At yarışları futbol uzak yerlerde eğitim şansı burcunuzla ilgilidir.  Bu burcun insanları;  eğitime, yabancı ülkelere,  adaklara, içaydınlığına  ve filozofik yaklaşımlara önem verirler. Bu günlerde burcunuzun temsil ettiği konulardan sevineceksiniz. İçinizde, bir dileğinin gerçekleçmesi için adak adayanlar var. Adanan adak ne ise yerine gelecek.

 

burclar_gokyuzundan_mesaj_var1

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Haber bekleyen Oğlak’lar; istediğiniz haberleri alacaksınız. Devletden haber bekleyenler; sevineceginiz haberler var. Uzun zamandan beri beklemekte olanlar. Güçlü bir yakınınızın desteğiyle, beklentide olduğunuz konudan sevineceksiniz.  Sevgili  Oğlaklar, geleceğinizi garanti altına almak düşüncesiyle, yatırım yapmak isteyeceksiniz. Sabırlı  ve   azimli olmanızla,  bu düşüncenizi gerçekleştireceksiniz. Kardeşlerinizle aranızda bir maddiyatı paylaşmak şansı  elinize  gelecek. Fakat siz yinede bir kardeşinizden dikkatli  olun.  Maddi konudan  bir anlaşmazlığa düşebilir  ve  yakınlarınızla ilgili bir proplem  yaşayabilirsiniz.

 

Kova ve Yükselen Kova

Genc Kova’lar;  egitim konusunda zorluk çekenleriniz var. Siz kendinizi biliyorsunuz. Zorlukların üstüne gidip, başarıyı  yakalayacaksınız. Kova  burcunun ikinci  on  günüde  doğanlar.  Uzak yollardan  gelen   kişiyle duygusal  bir yakınlaşmanız  olacak.   Gönül işleriyle fazla ilgilenmeniz, eğitiminizde  zorluklara  ve  gecikmelere neden olabilir.

 

 

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar. Hisleriniz   ve  ilham  yeteneğiniz  güçlendi. Duygusal duyarlı  ve hassas oldunuz. İçinize doğanlar doğrulardır.  Rüyalarınızda doğru  çıkıyor.  Burcunuzda ilerleyen burcunuzun yöneticisi hayaller yıldızı Neptün,  bililmeyen aleme açılan  görünmeyen antenler gibidir. Neptün size ilham gücü, yaratıcılık  ve  medyumluk yeteneği  vermektedi.

 

Şifa Avcın

 

Burçlar Gök Yüzünden Mesaj Varburclar_gokyuzundan_mesaj_var1

Sosyal Medya Paylaşım Alanı