Bu ayın burcu: Balık

BALIK BURCUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ

bu-ayin-burcu-balik
Balık burcu insanları hisli, duygulu, şefkatli, merhametli  ve acıyıcıdırlar. Duyarlı ve şeflatli olan bu  insanlar iyilik yapmayı ve başkalarının işini kolaylaştırmayı severler. Bazende yaptıkları iyilikler    onları zor duruma  düşürür. Yetenekli ve beceriklidirler. Güzel sanatlara, müziğe, dansa, şiire ve resime meraklıdırlar. Öz sezileri gelişmiştir. Medyumluk hassasiyetleri güçlüdür. Romantik ve duygusal olan bu insanlar, yüce ruhlu ve imanlı kişilerdirler. Aşık olan Balık kişileri, sevdiği uğruna  hiç bir fedekarlıktan çekinmezler. Severler, sevilirseler mutlu olurlar. Fakat bazen sevildikleri halde  kıymetlerini bilmeyenlerin eline düşerler. Bu saf, kırılgan ve temiz ruhlu insanlar duygusal acılarla  mücadele edemezler. Hayal kırıklığına uğradıklarında, herkesten uzaklaşırlar. Aşklarını sevgilerini  acılarını kalplerine gömerler. Kendi yarattıkları iç dünyalarında, hayalleri ve hatıralarıyla yaşarlar.  Büyük bir özlemle sevgililerinin geri dönmelerini beklerler. Çektikleri acılardan sonra nihayet gerçek aşk karşılarına çıkar. Hisleri gelişmiş olan bu kişiler, rüyalara ve iç aydınlığa önem verirler. Bu burçdan çok iyi doktorlar, din alimleri, medyumlar, şifacıla, denizciler çıkar. Bu burcun yöneticisi Neptün  gezegenidir. İkinci yöneticisi Jüpiter’dir. Venüs bu burçta yücelir. Venüs bu burca en güzel aşkı verir.  Neptün ise, ilahi aşkı verir. Balık burcu güçlü, Neptün gezegeni ve Jüpiter gezegeni güçlü olan kişiler,  ibadetin hazzını hissederler. İbadet esnasında dünya ile ilişkisini kesen bu kişiler gerçek manevi mutluluğa erişirle. Bu burçdan bazen içkiye düşkün, kötü alışkanlıkları olan insanlarda çıkar. Şinir hastalıkları unutkanlık, dalgınlık bu burçla ilişkilidir. Hafıza kaybı, soğuktan gelen hastalıklar, ciğer  hastalıkları, ayak hastalıkları bu burçla ilişkilidir. Bu burcun mensupları bu hastalıklardan birini  çekerler. Yaş ilerleyince göz rahatsızlıkları artar.  Balık burcu insanlarının başından birden fazla nikah  geçmesi ihtimali yüksektir.  Bazen bir eşle bir ömür boyu beraber mutlu yaşarlar. Bazende bir evin  içinde yaşayan iki yabancıya dönüşürler. Balık burcu insanları iş, eğitim ve başka bir nedenle eşinden  ayrı kalsalarda sonradan yine bir araya gelirler. Balık burcu insanları mavi, beyaz ve yeşili severler. Ayakkabıya önem verirler. Güzel ve bakımlı bir görünümleri  vardır. Hem etkilerler hem etkilenirler.  Deniz kenarında ve büyük pencereli evlerde oturmayı severler.  Lükse önem verirler. Balık burcunun  yönetici gezegeni Neptün şimdi yönettiği Balık burcunda.  Neptün’ün Balık burcuna girmesiyle, Balık’ların medyumluk kabiliyeti arttı. His yoluyla öğrendiklerini meslek olarak uygulayacaklar.  Jüpiter Haziran ayının son haftası Yengeç burcuna geçecek. Balık’ları aşktan evlattan ve maddi  konulardan sevindirecek.

KOÇ BURCU VE YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR
Bu günlerde uzak yerlere seyahat düşünmeye başladınız. Uzakta bıraktıgınız sevgilinize ve sevdiklerinize özlem duymaya başladınız. Öğrenci olanlar, okulunuzdan öğretmenlerinizden sevineceksiniz. Maneviyata önem verenler, içinize doğan gizli bilgiler sizi başarıya götürecek.  Gerçekleşen rüyalarınız rehberiniz olacak.

BOĞA BURCU VE YÜKSELENİ BOĞA OLANLAR
Bir miras konusu, beklentide olan bir maddiyat, gündeme gelecek. Eşin, desteğiyle bir kazanca  kavuşacaksınız. Yürekten, gönülden ne iştemişseniz olacak. İnançlı bir insansınız. Bilinmeyene gizlilere saklılara ilgi duyuyorsunuz.  Hisleriniz güçlenecek. İçinizden bazı kişilerin medyumluk  yeteneği artı.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELENİ İKİZLER OLANLAR
Evlenmek isteyenler, iş kurmak isteyenler, mahkemelerde sürümcede kalmış işleri olanlar  sevineceksiniz. Evli olanlar,eş desteğiyle bir maddiyatdan sevineceksiniz. Anlaşamadığınız hukuksal konularda bir uzlaşmaya varacaksınız. Eğitim çağında olanlar, hislerinize kapılıp, erken evlilik kararı  alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELENİ YENGEÇ OLANLAR
Mesleğinizde ilerliyorsunuz. Çalişmaktan mutluluk duyuyorsunuz. Emeğinizin karşılığını görmeye başladınız.  Elinize geçen parayla, iş yerinizi genişleteceksiniz. Giyime, kuşama para harcayacaksınız.  Sağlık konusundan alacağınız müjdeler sizi mutlu edecek.  Canlılarla iletişim yeteneğiniz güçlenecek.

ASLAN BURCU VE YÜKSELENİ ASLAN OLANLAR
Zihinsel ve fiziksel yetenekleriniz artacak. Başarı kazanacaksınız. Şans oyunlarından ve aşktan sevineceksiniz. Sevdiğinize, hisleriniz daha çok artacak. Yaratıcı konularda başarı sağlıyacaksınız. Evli olanlar, çocuk konusunda alacağınız müjdeli haberlerden sevineceksiniz. Spora, eğlenceye önem  vereceksiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELENİ BAŞAK OLANLAR
Yaptığınız işlerle, gösterdiğiniz başarılarla, çabalamanızla, büyüklerinizin ve sevdiklerinizin takdirini  kazanacaksınız. Evinizi güzelleştirmek için elinizden para çıkacak. İçinizden bazı kişiler aileden kalma  taşınmaz maldan sevinecekler.  Bazılarınız ise aile işleriyle ilgili yeni kararlar alacaklar.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELSNİ TERAZİ OLANLAR
Harika fikirleriniz var. Bilgileriniz orjinal. Fikirlerinizi açıklayacaksınız. Bilgilerinizi paylaşacaksınız. İlgi uyandıracaksınız. Kendinizden söz ettireceksiniz. Yapyığınız işlerle büyük beğeni  kazanıyorsunuz.  Mesleğinizle ilgili uzak yollar yapmanız size başarı verecek. Yayıncıkla uğraşanlar sevineceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELENİ AKREP OLANLAR
Elinize geçen bir maddiyatı, yapmak istediğiniz işlerinizi düşunerek değerlendireceksiniz. İçinizden bazı kişiler. Elindeki parayı emlak işine yatıracak ve bundan hatırı sayılır bir kazanç elde edecekler. Doğru ve akıllıca kararlar vereceksiniz. Mutlu olacağınız güzelliklere yatırım yapacaksınız

YAY BURCU VE YÜKSELENİ YAY OLANLAR
Şansınız talihiniz açıldı. Yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. Yaşadığınız bölgeyi, tipinizi, değiştirmek iştiyorsunuz. Hem bilginiz hemde hisleriniz güçlendi. Etrafınıza mutluluk ve huzur  vermeye başladınız. Yaptığınız iyilikler gelip sizi buluyor. İçinizde dini yolculuk kararı alanlar var.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELENİ OĞLAK OLANLAR
Şansınızın iyi gitmedigini düşünüyorsunuz. Maddi manevi kayıplarınız sizi çok üzdü. Bu yüzden inancınızı yitirdiniz. Ümitlerinizi kaybettiniz. Hiç ümit etmediğiniz bir anda, kaybettiklerinizin yerine  daha iyileri gelecek. Sevinip mutlu olacaksınız. Gizlemek istedikleriniz ortaya  çıkmaycak.

KOVA BURCU VE YÜKSELENİ KOVA OLANLAR
Umutlarınız, istekleriniz gerçekleşecek. Yeni dostlar tanıyacaksınız. Arkadaşlarnıza dostlarınıza önem  vereceksiniz. Başarılarınız, size ve dostlarınıza gurur verecek. Güvenilir, sözü doğru olan bir kişi  olmanız, dostlar tarafından sevilip sayılmanıza neden oluyor. Arkadaş toplantılarında tanışacağınız  biriyle duygusal bir ilişki yaşayacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR
Devlet yetkililerinden alacağınız müjdeli haberler sizi mutlu edecek. Elinize gelen maddi bir kazançla, kendinize olan güveniniz artacak. Paranızı artıracaksınız. Elinize geçen parayı, emlak işine yatırmak  isteyeceksiniz. İçinizden bazı kişiler az taksitle taşınmaz bir mala sahip olacaklar.

Sifa Avcin

 

 

 

ASTROLOJİ AKADEMİSİNDEN ASTROLOG ŞİFA AVCIN

 

 

Uzman Astrolog Şifa Avcın

 

2010 yılında İngiliz Astroloji Derneği tarafından,( British Astrological Association) en yetenekli Astrolog seçilen Şifa Avcın, 2010 yılından beridir, İngiliz Astroloji derneğinin en yetenekli Astrologları arasında, yerini almıştır. Şifa Avcın Astrological Secrets Of The Decans isimli  kitabın  yazarı. Bu kitabın yayınlanmasına ve Kitabdaki bilgilerin hayata geçmesine  British Astrological Association  izin vererek  kitabın yayınlanmasınada destek verdi.  Şifa Avcın 2010 London Collage Astroloji Certificate sahibi. 2012 yılında Astroloji Akademisinden mezun oldu. Ustalık belgesi, sertifika ve Diploma sahibi. Modern, klasik, ezoterik ve psikolojik astroloji tekniklerini başarıyla uygulamaktadır. İngiliz ve Türk basınında makaleleri ve  öngörüleri yayınlanlan Şifa Avcın; İngiltere ve Kıbrıs’ta  halka yönelik seminerler  vermektedir. Şifa Avcın’ın,  The  Astrological  Lodge  of  London’ nun  yayınladığı  Astroloji  dergisi  Astrology Quarterly’de  yazıları  yayınlanmaktadır.  British Astrological Association tarafından 2010 yılında en yetenekli astrolog seçilen Şifa Avcın, Türkiye Astroloji Akademi’si eğitmenleri tarafınfan Sualocin yıldızı ile temsil ediliyor.

17 Temmuz 2001’de Wella London’dan sac üstüne alınmış 2 başarı belgesi.

1997 ve 2002’de Lewishan College London’dan alinmis 1 i.t digeri Ingiliz’ce ustune alinmis 2 farkli başarı belgesi.

4.2001, 2006, 2007 ve 2008’de Lewisham College London’dan alinmis 4 farkli sertifika. ( N.O.C.N)

Certificate in micro ring hair extension 2008

Certificate in herbal medicine 2006-2007

2010 london college Astroloji Certificat

 

BAŞARI BELGELERİ:

1998 Doroty Jones tarafından verilen üstün başarı belgesi.

1998 College of London ( HRH The Duke of Kent) tarafından verilen başarı belgesi.

BULUŞLAR:

Nisan 2010, yeni bir parfüm. Keşfetti. Tahıl ürünleri, bitki sütleri ve kokulu çiçeklerden yapılan, parfüm, nemlendirici ve besleyici bir arada.

Haziran 2010, tamamen kuru yiyeceklerden elde edilen, özellikle güneş lekelerini çıkarıcı kırem.

Haziran 2010, limongil kabukları ve soyadan elde edilen sıvılarla cildi geren kırem.

Temmuz 2010, ozel bir ağacın sıvısı , tahıl ürünleri ve uzak doğu meyve çekirdeklerinden çıkan özle, bitki sütleriyle hazırlanan ve  yaşlılığ geciktiren gece kremi.

 

Astrolog, yazar, herbalist ve bitkisel parfüm yapımcısı  Şifa Avcın

www.sifastroloji.com

Sosyal Medya Paylaşım Alanı