Bölüm-8 Akrep Burcu Kadınının Aşkı (Akrep Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler, Aşık Olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz.)

Akrep burcu kadını kırmızıyı sever. Karanfil ve lavanta kokusundan mutluluk duyar. Bir Akrep burcu kadınına aşıksanız; yaptığınız yanlışın karşılıksız kalmayacağını bilmelisiniz. Hangi silahla vurmuşsanız, aynı silahla vurulacağınızı bilmelisiniz.

Related imageBölüm-8 Akrep Burcu Kadınının Aşkı (Akrep Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler, Aşık Olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz.)

  • Akrep Burcundan olanlar.
  • Yükselen Burcu Akrep olanlar.
  • Ay Burcu Akrep Olanlar.
  • Akrep Burcunda Gezegenleri Olanlar

Aşk konusunda; tutkulu, duygulu, sahiplenici ve arzulusunuz. Gerçekten sevmişseniz ölesiye seversiniz. Sevgilinize tutkuyla, arzuyla, sevgiyle şefkatle bağlısınız. Sevgilinizi herkesten hatta kendinizden bile kıskanırsınız. Onu kimsenin bulamayacağı, göremeyeceği gözlerden uzak yerlere saklayıp koruyarak seversiniz. Sizin aşkınız sıradan bir aşk değildir. Sizin aşkınız yakıcı yıkıcı derin ve tutkulu bir aşktır. Zaman zaman sevgilinize karşı güvensizlik duymaya başlarsınız. İçinize, ruhunuzu acıtacak şüpheler girmeye başlar. Şüphe ve kıskançlık duyguları artmaya başlayınca; kalbiniz yanmaya, ruhunuz daralmaya başlar. Kalbinizi yakan, ruhunuzu daraltan bu acılar, içinizdeki acıyı ve aşkı daha çok güçlendiriyor. Sevgilinizi takip etmek istersiniz ve onu takip etmeye başlarsınız. Gururunuzu onurunuzu kıracak bir şey görürseniz mutlaka intikamınızı alırsınız. Hangi silahla vurulmuşsanız, ayni silahla vurursunuz ve ihanetin intikamını mutlaka alırsınız. Fakat bezende intikam almak istediğiniz halde intikam alamazsınız. İntikam almak için, elinize fırsat geçer, fakat yine fırsatı isteseniz bile değerlendiremezsiniz. Neden acaba elinize geçen fırsatı değerlendiremezsiniz? Çünkü siz namusu temsil eden burçtan doğmuşsunuz. İntikam duygularını bastıracak, şerefiniz ve namusunuz vardır. Gelenekler, görenekler ve yetiştirilme tarzınız vardır. Size ihanet eden erkeğe ihanet etmeyerek, ona öyle bir konuşma yaparsınız ki, onu ölmekten beter bir hale korsunuz. Diliniz, ağzınız ruhunuzdan gelen acıları dile getirerek, ona çok acı bir hayat dersi verirsiniz. Bu erkek yaptığına pişman olarak sizden af diler fakat siz, Akrep burcunun gururlu ve asil kadınları hiç affeder misiniz? Hiç bir zaman affetmezsiniz. Âşıksınız seviyorsunuz acı çekiyorsunuz, aşkınızı kalbinize gömerek onu hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Bu erkek artık kolay kolay kendine gelemez. Sizin hayat felsefeniz şudur; herkes yaptığının cezasını görecektir. Gerçekten ihanetten eminseniz, ihanet edene cezasını verirsiniz. Fakat bazen durum sizin gördüğünüz anladığınız gibi olmayabilir. Ortada bir yanlış anlaşılma var. Sevdiğiniz sizi aldatmıyor. Size sadık ve sizi seviyor. Fakat bu Size yeterli gelmeyebilir. İçinizdeki şüpheler kıskançlıklar ve huzursuzluklar, sizi sevdiğinize karşı zalim ve acımasız olmaya iter. Aşk acısından hem siz hem sevdiğiniz manevi bir haz alırsınız. Görüşmezseniz de konuşmazsanız da bir birbirinizi yanınızda hissedersiniz. Yaşadığınız güzel anları düşünüp o anları hissederek tekrar yaşarsınız. Fakat şüphe aklınızı karıştırıyor, ruhunuzu kemiriyor, aklınızı başınızdan alıyor. Sevdiğiniz halde, kendinizi sevmez gösterip aşkınızı inkâr ediyorsunuz. Duygularınızı ve aşkınızı kalbinize gömüyorsunuz.

Akrep Burcu Kadınına ÂşıksanızRelated image

Bir Akrep burcu kadınına âşıksanız; olduğunuz gibi görünmelisiniz. Ona sadakat gösterip hürmet etmelisiniz. Onun sevdiklerini sevmeli, sevmediklerini sevmemelisiniz. Onun düşmanlarının sizin de düşmanlarınız olduğunu bilmelisiniz. Bu kadın yaptığı işleri gizleyebilir. Onun, yaptığı işleri öğrenmeye çalışmayınız. Kötü bir şey yaptığı yok. Belki sizi kıskanarak sizden şüphelendi. Belki sizin haberiniz olmadan, gizlilerinizi ve saklılarınızı öğrenmek için, gizli ilimlerle ilgilenen kişilerden yardım istemeye gitti. Zaman zaman Akrep burcu kadını sevgilisini sormak ve gizli ilişkisi var mı diyerek, öğrenmek için; gizli ve bilinmeyen sırlarla ilgilenen kişilerden yardım isteyebilirler. Şüpheci ve kıskançtırlar. Âşık olduğunuz Akrep burcu kadını, kolay bir kadın değildir. Akrep burcunun ikinci on günüde doğmuşsa; anlayışlı, duygusal, sevecen ve romantiktir. Mavi ve Yeşil rengi sever. Deniz kenarında Ay ışığı altında sizinle romantik yürüyüşler yapmaktan hoşlanır. Akrep burcunun son on gününde doğmuşsa renklerden; gümüşümsü renkleri, mavi, yeşil menekşe ve gümüşümsü renk tonlarını sevecektir. Çok romantiktir. Zambak, gül ve yasemin kokularını sevecektir. Onu sevdikleriyle şımartınız. Akrep burcu kadınlarının en sevdiği renkler kırmızı ve siyahtır. Kırmızı ve siyah renkli elbiselerin ona ne kadar çok yakıştığını bilirsiniz. Bu renkleri sever. Sizin yanındayken; karanfil veya lavanta kokusu kullanmaya dikkat edecektir. Çünkü Akrep burcu sevgiliniz; karanfil ve Lavanta kokularını sever. Bir Akrep burcu Kadınının aşkı sıradan bir aşk değildir. Bu kadın sizi gerçekten sevmişse; kalbiyle, ruhuyla ve bütün benliğiyle sevmiştir. Onun ahı da, bedduası da tutar. Onun ahını ve bedduasını almayınız.

Sifa Avcin

 

 

 

Şifa Avcın

Bromley Kent UK
SATÜRN GÜNÜ günü MERKÜR saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı