Astroloji Hakkında

Astroloji hakkında.

Atroloji nedir?Image result for eskı cağlarda yıldız ilmi

Astroloji dünya varolduğundan beri var olan çok eski bir yıldız ilmidir. Çok eski çağlardan beridir, insanlar geleceklerini, hep merak etmişlerdir.

Astroloji ilmi,  Esli türklerde, Osmanlılar ve Araplarda;  ilmüt- tencim  ilmüahkamin-nücüm, sema ilmi, Burçlar ilmi, münecimlik ve Yıldız bilimciliği olarak biliniyordu.  Kişisel Astroloji danışmanlığı, sadece o kişinin doğum bilgilerine göre hazırlanan, doğum haritasının yorumlanması  ve  gelecek günlerle ilişkin, öngörüde bulunmasıdır.  Bir doğum haritası çıkarmak için, doğum gününüzü, doğum saatinizi, doğum gecemi gündüzmü  hangi ülkede hangi şehirde gerçekleşti,   bunları kesin olarak bilmeniz lazım. Doğum saatinizi veya gününü bilmiyorsanız; en azından  doğum saatine yaklaşık bir saat, gün veya  bir ay söyleyerek,  Rektifikasyon yönteminden  faydalanılarak yükselen burç bulunur. Peki Rektifikasyon nedir? Rektifikasyon; kişinin hayatında hangi yaşta olumlu veya olumsuz  ne yaşadığı sorularak,  haritada ki işaretlerin ve göstergelerin  karşılaştırılarak,  ortalamasını bulan bir tekniktir. Yükselen burcu bulmak için, doğumla gelen; lekeler, benler  ve yara izleride yükselen burcu bulmak için bize yardım ederler. Ayrıca yüzünüz, yüzünüzün ifadesi,  vücudunuzun  ve yürümenizin şekli ,yükselen burç  hakkında size  bilgi verir. Astroloji;  hangi konularda şanslı, hangi konularda şansız olduğunuzu  açıklar.   Maddi  ve manevi konularda size yardım eder. Sağlığınız, ilşkileriniz, geleceğiniz ile ilgili merak ettiğiniz konularda,  sizi aydınlatır. İyi  ve şanslı zamanlarınızın, hangi aylar ve hangi zamanlar olduğunu,   korunmanızı ve hayatınızda yenilik yapmamanız gereken zamanları açıklar. Astroloji geleceğinize ışık tutar. Astrloji ilmine araplarda,ilmüt- tencim  ilmüahkamin-nücüm  denir. Batı dillerinde Astroloji, Türklerde ve Osmanlı’larda; Sema ilmi, Burçar ilmi, münecimlik ve Yıldız bilimciliği demektir. Burcunuzu, yükselen Burcunuzu Ay burcunuzu geleceğinizi ve merak ettiklerinizi öğrenmek ve danışmanlık almak istiyorsanız; Şifa Avcın yıldızları elinde tutan kadın sayfamdan, Sualocin Astroloji  sayfamdan, Astrological Secrets of the Decans sayfamdan ve Şifa Avcın Facebook’tan, bana ulaşabilirsiniz.

Şifa Avcın, Astrological Secrets of the Decans isimli kitabın yazarı. British Astrological Association tarafından 2010 yılında en yetenekli Astrolog seçilen Şifa Avcın, Türkiye Astroloji Akademi’si eğitmenleri tarafınfan Sualocin yıldızı ile temsil ediliyor.Image result for eskı cağlarda yıldız ilmi

 

Astrolog  Şifa Avcın

Yazar, Herbalist ve Bitkisel parfüm yapımcısı

Sosyal Medya Paylaşım Alanı