Bölüm-8 Akrep Burcu Erkeğinin Aşkı. (Akrep Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar. Sevdiğiniz Erkeği Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

akrep_burcu_erkeginin_aski

Bölüm-8 Akrep Burcu Erkeğinin Aşkı (Akrep Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, Aşık Olduğunuz Erkeği Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz.)

  • Akrep Burcundan olanlar.
  • Yükselen Burcu Akrep olanlar.
  • Ay Burcu Akrep Olanlar.
  • Akrep Burcunda Gezegenleri Olanlar

Aşk konusunda; tutkulu, duygulu, sahiplenici ve arzulusunuz. Gerçekten sevmişseniz ölesiye seversiniz. Sevgilinize tutkuyla, arzuyla, sevgiyle şefkatle bağlısınız. Sevgilinizi herkesten hatta kendinizden bile kıskanırsınız. Onu kimsenin bulamayacağı, göremeyeceği gözlerden uzak yerlere saklayıp koruyarak seversiniz. Sizin aşkınız sıradan bir aşk değildir. Sizin aşkınız yakıcı yıkıcı derin ve tutkulu bir aşktır. Zaman zaman sevgilinize karşı güvensizlik duymaya başlarsınız. İçinize, ruhunuzu acıtacak şüpheler girmeye başlar. Şüphe ve kıskançlık duyguları artmaya başlayınca; kalbiniz yanmaya, ruhunuz daralmaya başlar. Kalbinizi yakan, ruhunuzu daraltan bu acılar, içinizdeki acıyı ve aşkı daha çok güçlendiriyor. Sevgilinizi takip etmek istersiniz ve onu takip etmeye başlarsınız. Gururunuzu onurunuzu kıracak bir şey görürseniz mutlaka intikamınızı alırsınız. Hangi silahla vurulmuşsanız, ayni silahla vurursunuz ve ihanetin intikamını mutlaka alırsınız. Hiç bir zaman affetmezsiniz. Sizin hayat felsefeniz şudur; herkes yaptığının cezasını görecektir. Fakat bazen durum sizin gördüğünüz anladığınız gibi olmayabilir. Ortada bir yanlış anlaşılma var. Sevdiğiniz sizi aldatmıyor. Size sadık ve sizi seviyor. Fakat bu Size yeterli gelmeyebilir. İçinizdeki şüpheler kıskançlıklar ve huzursuzluklar, sizi sevdiğinize karşı zalim ve acımasız olmaya iter. Aşk acısından hem siz hem sevdiğiniz manevi bir haz alırsınız. Görüşmezseniz de konuşmazsanız da bir birbirinizi yanınızda hissedersiniz. Yaşadığınız güzel anları düşünüp o anları hissederek tekrar yaşarsınız. Fakat şüphe aklınızı karıştırıyor, ruhunuzu kemiriyor, aklınızı başınızdan alıyor. Sevdiğiniz halde, kendinizi sevmez gösterip aşkınızı inkâr ediyorsunuz. Duygularınızı ve aşkınızı kalbinize gömüyorsunuz.

Akrep Burcu Erkeğine ÂşıksanızBir Akrep burcu erkeğine âşıksanız; olduğunuz gibi görünmelisiniz. Ona sadakat gösterip hürmet etmelisiniz. Onun sevdiklerini sevmeli, sevmediklerini sevmemelisiniz. Onun düşmanlarının sizin de düşmanlarınız olduğunu bilmelisiniz. Bu erkek yaptığı işleri gizleyebilir. Onun, yaptığı işleri öğrenmeye çalışmayınız. Âşık olduğunuz Akrep burcu erkeği, kolay bir erkek değildir. Akrep burcunun ikinci on günüde doğmuşsa; anlayışlı, duygusal, sevecen ve romantiktir. Akrep burcu erkeği; size kırmızı ve siyah renkli elbiseleri yakıştıracaktır. Bu renkleri sever. Onun yanındayken; karanfil veya lavanta kokusu kullanınız, bu kokuları sever.
Şifa Avcın

akrep_burcu_erkeginin_aski

Bölüm-8 Akrep

Bir Akrep burcu erkeğine âşıksanız; olduğunuz gibi görünmelisiniz. Ona sadakat gösterip hürmet etmelisiniz. Onun sevdiklerini sevmeli, sevmediklerini sevmemelisiniz. Onun düşmanlarının sizin de düşmanlarınız olduğunu bilmelisiniz. Bu erkek yaptığı işleri gizleyebilir. Onun, yaptığı işleri öğrenmeye çalışmayınız. Âşık olduğunuz Akrep burcu erkeği, kolay bir erkek değildir. Akrep burcunun ikinci on günüde doğmuşsa; anlayışlı, duygusal, sevecen ve romantiktir. Akrep burcu erkeği; size kırmızı ve siyah renkli elbiseleri yakıştıracaktır. Bu renkleri sever. Onun yanındayken; karanfil veya lavanta kokusu kullanınız, bu

kokuları sever.

Şifa Avcın

Bromley Kent UK

akrep_burcu_erkeginin_aski

Bölüm-8 Akrep

SATÜRN Günü

Sosyal Medya Paylaşım Alanı