Bölüm- 3 İkizler Burcu Erkeğinin Aşkı ( İkizler Burcu Erkeğine Âşık olan Kadınlar, Aşık olduğunuz Erkeği Daha İyi Tanımanız için Okuyun)

ikizler_burcu_salincak
Bölüm- 3 İkizler Burcu Erkeğinin Aşkı ( İkizler Burcu Erkeğine Âşık olan Kadınlar, Aşık olduğunuz Erkeği Daha İyi Tanımanız için Okuyun)

  • İkizler burcundan olanlar
  • Yükselen burcu İkizler olanlar
  • İkizler burcunda gezegenleri olanlar
  • Ay burcu İkizler olanlar

Aşkta kararsız, havai ve sebatsızsınız. İkizler burcu erkekleri; sevgiyi aşkı istersiniz, fakat romantik, şefkatli ve duygusal olduğunuz söylenemez. İkizler burcu erkekleri, flört etmeyi beğenirsiniz. Hayranlık peşindesiniz ve kendinizi beğendirmek istersiniz. Aşk yüzünden kararsızlığınız size yanlış yaptırıyor. İyidir deyip size uygun olmayan birini seçip mutsuz oluyorsunuz. Yaptığınız yanlışlıklar sizi pişmanlığa sürüklüyor. Mutsuzluğun ve pişmanlığın etkisiyle, kadınlardan uzak durmaya çalışırsınız. Fakat yine de aşkı özlersiniz. Aşka hasret kalırsınız. Tekrar âşık olmak ve sevmek sevilmek istersiniz. Ümitle karşınıza çıkacak olan sevgiliyi beklersiniz. Bekler ve ümit edersiniz. Fakat hala daha beklenen gelmez. Tam ümidinizi kestiğinizde, ortaya iki kişi birden çıkar. Hangisini seçeceğinize karar veremezsiniz. İki kişi arasında seçim yapamazsınız. Karar veremediğiniz için, yine kendinizi iki kişi arasında bularak şaşkın hale gelirsiniz. Ne birinden ne ötekinden kolaylıkla vaz geçemezsiniz.

Doğum haritanızda Ay, İkizler veya çift karakterli burçlardaysa, başınızdan birden fazla evlilik geçer. Ay İkizler burcunda huzurlu değildir. Dolayısıyla bu huzursuzluğu duygusal hayatınıza, yansıtır. Duygularınız ve hislerinizle ilgili olan Ay; her ay, İkizler burcundan geçer ve bu burçta 2 buçuk gün kadar kaldığı olur. Ay İkizler burcundan geçtiğinde, duygusal hayatınızda bir huzursuzluk ve bir olumsuzluk hissedersiniz. Dalgın, unutkan ve sinirli olursunuz. Ufak tefek yalanlar söylemeye başlarsınız. Tembel, dağınık ve asabi olursunuz. Kendinizi ifade edemezsiniz. Haklıyken haksız duruma düşersiniz. Uykularınız bozulur, uyuyamazsınız. Kesin karar veremeyecek kadar, aciz olursunuz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür, Ay ile sert bakış açısı yaptığında, asabi olabilir, bir dediğiniz diğer dediğinizi tutmayabilir. Aşkta; hem kandırabilir hem de kandırılabilirsiniz. Sevgilinizle ilgili yalan yanlış haberler alıp üzülebilirsiniz.

Bir İkizler Burcu Erkeğine Âşıksanız

Bir İkizler burcu erkeğine âşıksanız; ona ne kadar yakışıklı, becerikli, akıllı ve karizmatik olduğunu onu inandırarak söyleyiniz. Zaman zaman bu erkek size yalanlar söyleyecektir. Zararsız yalanlar. Fakat siz bu yalanlara inanmayacaksınız. İnanmış gibi görününüm. Yakınlardan tanıdığınız bir kadından hoşlanabilir. Bu kadın hakkında olumsuz bilgiler verin ve kadının yaptığı yanlışlıklardan bahsedin. Bu erkek yürüyüşler yapmaktan, pikniklerde, kültür ortamlarında bulunmaktan hoşlanır. Ona böyle yerlerde birlikte bulunmayı teklif edin.

İkizler burcu erkeği sevgilisiyle kısa yolculuklar yapmaktan hoşlanır. Onunla araba ile kısa yollara, gezme amacı ile birlikte çıkmanızı teklif edin. Kabul edecektir.

İkizler burcu erkeği sevgilisini salıncakta sallamayı sever. Bu erkeğin Burcunun Yöneticisi olan Merkür; göze batan renkleri temsil eder. Gökkuşağı ve gökkuşağı rengi Merkür’ündür. Merkür’ün etkisinde olan sevgiliniz Turuncu renginde sever. Sevdiğiniz, âşık olduğunuz İkizler burcu erkeğinin yanında; turuncu veya gökkuşağı renklerini içinde barındıran, elbiseler giyin. Bu erkek, başta Ful olmak üzere; yasemin, yasemin türü çiçekleri ve bunların yaydığı kokuları sever. Onun sevdiği çiçeklerin kokularını kullanınız. Onun yanında bu çiçeklerin kokusunu teninizde ona hissettirin. İçki içmeden sarhoş olacaktır.

Bu erkeğin; elleri, kolları çok becerikli. aklı, zekası ve elleri ayni zaman içinde birlikte çalışır. Ona ihtiyacınız olduğunu ona hissettirerek sorumluluğunuzu onun üstüne devredin. Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Ona evdeki tamir isteyen işlerden bahsedin. Ufak tefek işlerinizi ve küçük alış verişinizi ona yaptırmaya çalışın. Bunları yaptırmayı başarırsanız; bu erkek sizin sorumluluğunuzu üstüne alacaktır.

Sakın onu eleştirmeye veya kıskandırmaya kalkışmayın. Kaybeden siz olursunuz. Bu erkek olgun bir yaşta olsa bile, her zaman çocuk ruhlu ve öğrenci tiplidir. Yenilikler, güzellikler bu erkeği heyecanlandırır. Onu sevin, onu şımartın ve aşkınızı her zaman dile getirin. Bunları başarırsanız bu erkek başka bir aşk aramaz. Fakat siz zaman zaman başkası varmış gibi hissederek kıskançlık yapabilirsiniz.

 

yildizlarin_bize_soyledikleri_h1240

Astrolog Herbalist Şifa Avcın
7/ 8/ 2015
Bromley Kent UK
Venüs Günü Jüpiter saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı