Bölüm -2 Boğa Burcu Kadının Aşkı ( Boğa Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler, Aşık Olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyun)

Bölüm -2 Boğa Burcu Kadının Aşkı ( Boğa Burcu Kadınına Âşık Olan Erkekler, Âşık Olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyun)

Boğa burcundan olanlar. Yükselen burcu Boğa olanlar. Boğa burcunda gezegenleri olanlar, aşka âşık sevgiye düşkünsünüz. Kalıcı ve geleceği olan aşk ilişkilerine önem verirsiniz. Size âşık olan erkek sizi bir mücevher gibi sizi yanında taşımak ister. Aşta sever ve sevilirsiniz. Sevgilinizle ayrılsanız bile elinize bir şans geçer ve onunla tekrar bir araya gelme şansınız olur. Hayatınızın bir devresinde, başka birine ait olan birisiyle bir gönül ilişkisi yaşarsınız. Bu ilişkiden kalbiniz derin yaralar alır ve çok acı çekersiniz. Sevdiğiniz kişi ne sizden nede diğerinden vaz geçemez.

Boğa burcu kadını; aşka âşıktır. Aşkı ve muhabbeti sever. Boğa burcu kadını güzel olan her şeyi sever. Bu kadının etrafında her zaman hayranları vardır. Boğa burcundaki kadını seven erkek, bu kadından ayrılmak zorunda kalırsa; çok büyük acılar çeker. Kadını kolaylıkla unutmaz. Bu kadının yerine başka bir kadını sevemez. Rastladığı her kadında, kaybettiği aşkından bir benzerlik arayarak teselli olmak ister. Fakat bir benzerlik bulamaz. Boğa burcu kadınında görünmeyen, manevi bir çekim gücü vardır. Etkileyici gözlere, arzu hissettirecek dudaklara sahiptir. Boğa burcu kadınıyla birlikte olan bir erkek. Kolay kolay bu kadını unutmaz ve hiç bir kadını onun yerine koyamaz.

Bir Boğa Burcu Kadınına Âşıksanız:

Bir Boğa burcu kadınına âşıksanız; ona, ne kadar âşık olduğunuzu, onu ne kadar çok sevdiğinizi, dilinizle söyleyerek davranışlarınızla hissettiriniz. Boğa burcu kadınına; pembe, kırmızı ve siyah elbiseler çok yakışır. Tüllerin ve kadifelerin ona ne kadar yakıştığını siz biliyorsunuz. Bu kadının; kırmızı karanfilleri, pembe gülleri, parfümü, gece gezmelerini ne kadar çok sevdiğini de biliyorsunuz. Ona yakışanları ve onun sevdiklerini ona armağan ediniz. Âşık olduğunuz Boğa kadınını şık restoranlara götürün. Karşılıklı kırmızı şarap için. Onu sevin. Onu şımartın. Ona sevgi dolu sözler söyleyin. Size her zaman soracaktır. Ben güzel miyim? Giydiğim elbise bana yakıştı mı? Kaç yaşında görünürüm? Beni seviyor musun? Siz belki ayni soruları duymaktan bıkacaksınız. Fakat o size bu soruları sormaktan hiç bir zaman bıkmayacaktır. Bu kadına âşıksanız; onun size her zaman sorduğu ayni sorulara her zaman cevap vermeye hazır olun. Bu kadına sevgiyle aşk ile sahip olun. Bu kadına, sadakat gösteriniz. Onun sizden beklediği, mutluluğu ve istediği aşkı verirseniz, bir ömür boyu bu kadın sizin yanınızda olur


Astrolog Şifa Avcın
6/8/2015
Bromley Kent UK
Jüpiter Günü, Merkür Saati

Sosyal Medya Paylaşım Alanı