2020 yılında burçlar Kova veYükselen Kova olanlar

Kova ve yükselen Kovalar

Bu sene içinde sizin için en önemli konular; derin araştırmalar, gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olmak, psikolojik konular, gizli kalmış yaratıcı yeteneklerinizi ortaya çıkarmak, hayır ve yardım işlerinde bulunmak. Her biriniz bu konulardan biri veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

Uzun süredir hasta yatanlar, hastası olanlar, hapiste olanlar, korku içinde yaşayanlar, görünmeyen bir gücün etkisiyle uykusuz geceler geçirenler, keder içinde olanlar, düşmanının varlığından huzursuz günler geçirenler, kendi kendinin düşmanı olanlar, kötü alışkanlıkları olanlar, kendini şanssız görenler, çektiğiniz acılar bitecek. Bu yıl sizin yılınız. Hastalıkları, hastaneleri, dertleri, kederleri, gizlilikleri ve kapalı yerleri temsil eden haritanızda ki 12.ci evde Jüpiter ilerlemeye başladı. Jüpiterin geçtiği yerde kötülük, hastalık, azap, korku, kalmaz. Jüpiter manevi şifacıdır. Umutların tükendiği, hayallerin yıkıldığı bir anda Tanrı tarafından gelen bir şanstır. Uzun süredir hasta yatanlar vadesi gelmemişse hastalığı şifa bulacak. Hapiste olan suçsuzsa zamanından önce kurtulacak. Korku içinde yaşayanlar, korkusundan kurtulacak.  Görünmeyen bir gücün etkisiyle uykusuz geceler geçirenler, huzura kavuşacaklar. Düşmanınız size bir şey yapamayacak ve siz bundan emin olacaksınız. Kederler bitecek, şans ayağınız kadar gelecek.

Bu yıl dünya işlerinden fazla, içinize kapanıp kendinizi ilmi çalışmalara vereceksiniz. 12. evinizde ilerlemeye başlayan Jüpiter; ruhsal konularda sizin bilgilenmenizi ve bu konularda olgunlaşmanızı sağlayacaktır. Ayni burçta olan Satürn ise; bu konularda çalışıp bilgi sahibi olmanız için, size yanlızlığı sevdirecektir. İnsanlardan uzaklaşarak yanlızlığa çekilmeniz, hoşunuza gidecektir. Ancak bu şekilde kendi içinize dönerek ruhsal çalışmalar yapabileceksiniz. Tecrübe kazandıktan sonra, hissiyatınız daha çok artacaktır. Pozitif güçlerden gelen bilgileri hissedeceksiniz. Gelen bilgilerin kalıcı olması için Satürn sizi desteleyecektir. Jüpiter ve Satürn’ün yanında Pluto,da var. Pluto; gizli ilmleri, bilinmeyen alemi, beden sezgisi, medyumları temsil eder. Bu gezegen yoğun güç kaynağıdır. Dürüst olmak şartıyla gizli  ilimleri araştırmanız için size güç verecektir. Jüpiter de bu yolda ilerlemeniz içim kutsal ışığı ile yolunuzu aydınlatacaktır. Boğa burcunda transitini gerçekleştiren Uranüs, dehaya varan bir içgörü ve öngörü yeteneğini  ile sizi ödüllendirecektir. Gelirler evinizde yer alan balık burcunu da yöneten Jüpiter, bu işlerden para kazanabileceğinizi size müjdelemekte.

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar. Bu yıl kurtuluşa erenler olacağı gibi, maddi ve manevi acılar çekerek sıkıntıya düşecek olanlarınızda var. Kiminiz kazanacak kiminiz kaybedecek. Doğru yolda yürüyenler ışığa kavuşacak. Yanlış yolda yürüyenler karanlıkla buluşacak. Kiminiz bedel ödeyecek kiminiz, kendini kurban olmuş gibi hissedecek. Acı çekenler, şansız olduğunu düşünenler, gece uykusuzluk çekenler, gizli korkuları olanlar, dertlerinizden ancak dua ederek, şefkat göstererek, yardım ederek, sadaka vererek kurtulacaksınız. Kitap okuyarak, yazarak, kendi sevdiğiniz uğraşlarla uğraşarak, ilim öğrenerek kendinizi huzura erdireceksiniz.

 

 

Astrology and Physiognomy: Moles which are influenced by star signs ile ilgili görsel sonucu

Sosyal Medya Paylaşım Alanı