2020 yılında Balık ve yükselen Balık olanlar

 BALIK BURCU ve 2020 yılında Balık burcunu ve yükselen Balıkları bekleyenler

BRelated imageALIK BURCUNUN GENELÖZELLİKLERİ

Balık ve yükselen Balıklar

Bu sene içinde sizin için en önemli konular; arkadaşlar, guruplar, işinizden gelen para, devletten gelen yardım, entelektüel konular, kalıcı başarı planları, isteklerinizin olması ve dileklerinize kavuşmak için yapacağınız planlar, ilimle, bilimle ve yenilikler ile ilgili konular olacaktır. Her biriniz bu konulardan biri veya daha fazlası ile meşgul olacaksınız.

Hedeflerine ulaşmak isteyenler, maddi ve manevi ödül bekleyenler, nüfuz sahibi insanlar ile dostluk ilişkisi kurmak isteyenler, kendi gayreti ile yükselmek isteyenler, bu yıl sizin yılınız. Hedeflerinize ulaşmanız için sizinle ayni fikirde ve ayni inanç içinde olan dostlarınız size destek olacaklardır. Dostlarınız ile kurduğunuz gurupta bilgilerinizi derinleştirerek bu bilgilerin kalıcı olması için çalışmalar başlatacaksınız. Yazarak ve anlatarak bilgilerinizi en uzak yerlere kadar ulaştıracaksınız. Bilgileriniz size dostlar kazandıracaktır. Yakınlardan, uzaklardan, internette tanıdığınız kişilerden bir çok dostunuz olacaktır. Yeni tanıyacağınız dostlar içinde, entelektüel, araştırmacı, gizli sırlı işlerle, ilimle bilimle ilgilenen kişiler olacaktır. Bu dostlar içinde yaşlı ve tecrübe sahibi olgun kişilerde olacaktır. Siz bu kişilerin tecrübelerinden ve derin bilgilerinden faydalanacaksınız. Ben kimseden yardım beklemem kendi yolumu kendim çizeceğim diyenler, başaracaksınız. Kendi inancınız, üstün iradeniz, dikkatiniz ve dakikliğiniz ile amaçlarınıza ulaşacaksınız. Kalıcı başarılara imza atacaksınız. Başarılarınız sizi maddi ve manevi açıdan mutlu kılacaktır.

Şans evinizde Oğlak burcunda ilerlemeye başlayan Jüpiter, amaçlarınıza ulaşmanız ve dileklerinize kavuşmanız için, güçlü şans enerjileri ile size kolaylıklar ve çok az çaba ile de başarılar sunacaktır. Ayni burçta ilerleyen burcun yöneticisi Satürn ise, başarılarınızın uzun süreli ve kalıcı olmasını sağlayacaktır. Bu gezegenler ile ayni burçta olan gizlilerin saklıların gücün kuvvetin gezegeni olan Pluto, bilimsel ve ilimsel araştırmalar yapmanız için size güçle beraber cesaret verecektir. Oğlak burcunda ilerleyen bu gezegenlere, Boğa burcundan şans fırsatları gönderen Üranüs ise; zeka, deha önsezi ve altıncı hissinizi harekete geçirecektir. İçten gelen ilham duygularınız, zihinsel yetenekleriniz ile orijinal fikirler üreterek bu fikirleri insanlık yararına kullanacaksınız. Bu fikirleri duyurmak için sizin gibi ayni düşüncede olan ve ayni amaca hizmet eden arkadaşlarınız sizi destekleyeceklerdir.

Haritanızın en güçlü ve en olumlu evi olan 11. ci evinizde, ilerleyen Satürn ve Jüpiter bu evde olmaktan mutluluk duyarlar. Jüpiter bu evi verdiği şanslarla güçlendirirken, Satürn’de bu şansların kalıcı olmalarını sağlar.

Bu yıldızsal güçlerin tesirleriyle, organizasyon ve yönetim kabiliyetiniz artacak. Sizi seven samimi, sadakatlı ve vefalı dostlarınız amaçlarınıza ulaşmanız için sizi destekleyeceklerdir. Sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Beklentilerinizden sonuç alacaksınız. Yazım yeteneğiniz güçlüyse konu ile ilgili başarı elde edeceksiniz. Psişik yeteneklere sahipseniz, bu yetenekleri insanların yararına kullanacaksınız. Sizin gibi olan kişilerle guruplaşarak, bu bilgileri güçlendireceksiniz.

Sevgili Balıklar ve yükseli Balık olanlar

Bu yıl içinde dini inançlarınız değişebilir. Gizemli konular ilginizi çekebilir. Kiminiz bilgi sahibi olmak için, kiminiz daha iyi bir hayat için, kiminizde mesleği icabı, uzak ülkelere veya ülke içinde çok uzak bir şehre taşınabilirsiniz. Uzak ülkelere taşınanlar, bu ülkenin yasal haklarından yararlanıp, yasal evraklardan sevineceklerdir.

Siz yinede dikkatli olun. Ne yapacağı belli olmayan, huysuz ve tuhaf insanlar ile tanışarak onlarla arkadaş olabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bu kişiler içinde; bir suç yüzünden hapise giren, yalancı dolandırıcı insanlar olabilir. Bu insanların gerçek yüzünü farkedemez ve onlarla arkadaşlığınızı sürdürürseniz; onlar tarafından iftiraya uğrayıp, ihanet görebilirsiniz. Jüpiter’in güçlü etkileriyle hertürlü kötülüklerden kurtulacaksınız. En zor zamanınızda bir yardım elinin size uzandığını hissedeceksiniz.

Astrolog Şifa

  BALIK BURCU

BRelated imageALIK BURCUNUN GENELÖZELLİKLERİ  

Balık  burcu  insanları  hisli,  duygulu, şefkatli, merhametli  ve  acıyıcıdırlar. Duyarlı  ve  şeflatli  olan  bu  insanlar  iyilik  yapmayı  ve  başkalarının işini kolaylaştırmayı severler.  Bazende  yaptıkları  iyilikler    onları   zor duruma  düşürür.  Yetenekli  ve  beceriklidirler . Güzel  sanatlara , müziğe dansa  şiire  resime  meraklıdırlar. Öz  sezileri  gelişmiştir.  Medyumluk hassasiyetleri  güçlüdür.  Romantik  ve  duygusal  olan  bu  insanlar, yüce ruhlu  ve  imanlı  kişilerdirler. Aşık  olan  balık  kişileri, sevdiği  uğruna  hiç bir  fedekarlıktan  çekinmezler .Severler,  sevilirseler mutlu  olurlar. Fakat bazen  sevildikleri  halde  kıymetlerini  bilmeyenlerin  eline  düşerler.  Bu saf,  kırılgan  ve  temiz  ruhlu  insanlar  duygusal  acılarla  mücadele edemezler.  Hayal  kırıklığına  uğradıklarında,  herkesten  uzaklaşırlar. Aşklarını  sevgilerini  acılarını  kalplerine  gömerler.  Kendi  yarattıkları  iç dünyalarında,  hayalleri  ve  hatıralarıyla  yaşarlar.  Büyük  bir  özlemle sevgililerinin  geri  dönmelerini  beklerler.  Çektikleri  acılardan  sonra nihayet  gerçek aşk  karşılarına  çıkar.  Hisleri  gelişmiş  olan  bu  kişiler, rüyalara  iç  aydınlığa  önem  verirler.  Bu  burçdan  çok  iyi  doktorlar,  din alimleri,  medyumlar,  şifacılar,  denizciler  çıkar.  Bu  Burcun  yöneticisi Neptün  gezegenidir.  İkinci  yöneticisi  Jüpiterdir.  Venüs  bu  burçta  yücelir. Venüs  bu  burça  en  güzel  aşkı  verir.  Neptün  ise,  ilahi  aşkı  verir.  Balık  burcu  güçlü,  Neptün  gezegeni   ve  Jüpiter  gezegeni  güçlü  olan kişiler,  ibadetin  hazzını  hissederler. İbadet  esnasında  dünya  ile  ilişkisini  kesen  bu  kişiler  gerçek  manevi  mutluluğa  erişirle. Bu  burçdan bazen  içkiye  düşkün,  kötü  alışkanlıkları  olan  insanlarda  çıkar.  Şinir hastalıkları  unutkanlık,  dalgınlık  bu  burçla  ilişkilidir.  Hafıza  kaybı, soğuktan  gelen  hastalıklar ,ciğer  hastalıkları,  ayak  hastalıkları  bu burçla ilişkilidir.  Bu  burcun  mensupları  bu  hastalıklardan birini  çekerler. Yaş ilerleyince  göz  rahatsızlıkları  artar. Balık  burcu  insanlarının  başından birden  fazla  nikah  geçmesi  ihtimali  yüksektir.  Bazen  bir  eşle  bir  ömür boyu  beraber  mutlu  yaşarlar.  Bazende  bir  evin  içinde  yaşayan  iki yabancıya  dönüşürler.   Balık  burcu  insanları  iş,   eğitim   ve  başka  bir nedenle  eşinden  ayrı  kalsalarda  sonradan  yine  bir  araya  gelirler.  Balık burcu  insanları  mavi,  beyaz  ve  yeşili  severler. Ayakkabıya  önem  verirler. Güzel  ve  bakımlı  bir  görünümleri  vardır. Hem  etkilerler  hem etkilenirler.  Deniz  kenarında  ve  büyük  pencereli  evlerde  oturmayı severler.  Lükse  önem  verirler.  Balık  burcunun  yönetici   gezegeni Neptün  şimdi  yönettiği   balık      burcunda.  Neptün’ün  Balık   burcuna girmesiyle,  Balıkların  medyumluk  kabiliyeti  arttı.  His  yoluyla öğrendiklerini  meslek  olarak  uygulamak isteyen Balık burcu insanları olacaktır.

Uzman Astrolog Şifa Avcın

Yıldızları elinde tutan kadın

Sosyal Medya Paylaşım Alanı