(2) Bölüm Yıldız Günleri ve Yıldız Saatleri Pazartesi Ay’ın Etkisi Altındadır.

( 2 ) Bölüm. Burçların ve Yıldızların saatleri

Pazartesi Ay Günüdür, ve Pazartesi Günü  Ay Tarafından Yönetilmektedir. Pazartesi Günü  Yengeç Burcunun Etkis Altındadır.

star_days_and_times

Haftanın hergününde  ve hergecesinde Ay saati vardır.

Yıldızların ve  burçların saatleri ve günleri vardır. Hazreti Süleyman’ın kitabında  bu ilimden söz edilir.  Çok eski zamanlardan beridir,( en azından 27 asır  öncesinden )bu ilime değer verilmiştir.  Büyük Alimler eserlerinde, yıldız saatlerinden  ve  yıldız günlerinden söz etmişlerdi. Hergün bir yıldızın etkisinde  ve  her saatde bir yıldız saatinin  etkisi altındadır. Güneş doğarken gün başlar. O gün hangi gezegenin günüyse,  günün  ilk saati o gezegen  ile başlar.  Önemli bir evrağınızı veya çok sevdiğiniz bir kitabınızı kaybedebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz değerli bir sevdiğinizi ansızın karşınızda görürsünüz. Hiç beklemediğimiz bir yerden elinize para gelebilir veya para kaybedebilirsiniz.  Yaşadığınız olumlu veya olumsuz  etkiler yıldız  saatlerinden  ve yıldız günlerinden  kaynaklanmaktadır.

 

Ay günü

Sevecenliğiniz ve şefkat duygularınız artarsa  ve sevdiklerinizi sevgi ve şefkatle korumak istersniz, O gün Ay günüdür.   Ay’ın günü Pazartesi günüdür. Pazartesi  günü, Güneş’in doğuşu itibarıyle  ilk   saat, Ay  saatidir.  Güneş doğduktan sonra birinci saatten sonra gelen sekizinci saatde Ay saatidir. Pazartesi  günü Güneş battıktan sonra  gelen  üçüncü ve onuncu saatde Ay saatidir. Haftanın hergününün belirli bir saatinde, Her gezegenin gününde, Ay saati vardır.  Pazartesi  günü, Güneş’in  doğuşu ile  Ay günü  başlar. Pazartesi günü,  Ay’ın ve Yengeç burcunun  etkisi altındadır. Yengeç burcunun dost burçları Balık ve Akrep burçlarıdır. Akrep  burcunun ikinci  on günü içinde doğanları Ay günü  ve Ay saatleri daha güçlü etkiler. Fakat Akrep burcunun üçüncü son on günü dediğimiz üçüncü dekanında doğanları çok güçlü ve farkedilir bir şekilde etkiler. Çünkü Akrep burcunun üçüncü dekanı Yengeç burcunun etkisindedir ve  Akrep burcunun üçüncü dekanı Ay tarafından yönetilmektedir.  Ay günleri  ve  Ay saatleri Boğa burcunda doğanlarıda  etkiler.  Fakat  Boğa burcunun  başladığı  Ay olan Nisan ayının yirmisi ve yirmibeş tarihleri arasında olan zaman içinde doğanları,  Ay  günü ve Ay saatleri daha güçlü bir şekilde etkiler. Yengeç Burcunun etkisinde olan Ay günlerinde ve Ay saatlerinde hassaslaşırsınız. Kendi iç dünyanıza dönersiniz. Böyle günler; İbadet etmek, Kuran okumak ve zikir çekmek ihtiyacı hissedersiniz. Yardım severliğiniz ve iyi niyetiniz artar.  Ailenizdeki kadınlara  ve çocuklara daha çok sevgi ve şefkat gösterirsinz. Misafirperverliğiniz  artar, sevdiklerinizi evinızde ağırlamak ve onlara  hürmet etmek istersiniz. Kaybettiğiniz büyüklerinizi rahmetle anar ve onlara olan hasret duygularınızı  yüreğinizin derinliklerinde hissedersiniz. Koruyucu  ve şefkatli  olursunuz. Ay günlerinde  ve  Ay saatlerinde, para biriktirmek istersiniz. Parayı biriktirmeyi başarırsanız, derinlere  ve  gizli yerlere saklamak istersiniz.  Sakladığınız paraların bereketlendiğini  görürsünüz. Evinizi güzelleştirmek veya yeni bir ev almayı hayal edersiniz. Şansınız varsa bu parayı ev almak için  önde bir peşinat garantisi olsun diye  ev alımı için  harcamayı, veya ev tamir etmek için kullanmayı planlarsınız.  Güzel yemekler yaparak evinizde sevdiklerinizi ağırlamak istersiniz. Ailedeki kadınlara daha şefkatli ve daha saygılı davranırsınız. Ailedeki yaşlılara herzamankinden daha saygılı ve sevecen olursunuz.   Fidan dikmek istersiniz.   Hiç bir neden yokken, farkında olmadan yürürken arkanıza bakmak ihtiyacı hissedersiniz. İşte, Böyle günler Ay gününün ve Ay saatinin etkisindesiniz.

AY

Yıldız saatleri. Ay gününde Ay’ın etkili olduğu saatler

Ay’ın etkili olduğu saatler. Haftanın her gününde ve haftanın her gecesinde Ay saati vardır. Hesaplamaları daima Ay’ın doğuşuna  göre, yaşadığınız yere göre hesaplayacaksın. Yaşadığınız yere göre,  Ay, ne saat doğarsa gün ve günü temsil eden  yıldızın  saati, o saat başlar.  Ay  Günü,    Pazartesi  günüdür. Ay’ın doğması ile Ay saati başlar.  Pazartesi günü, Yengeç  burcunun etkisi altındadır. Yengeç  burcunun hakim olduğu bu günden,  Balık  burçları ve Yengeç  burçlarıda etkilenirler.Pazartesi  günü, Ay’ın doğuşu ile başlayan Ay saatinden sonra gelen, 8’ci saatde Ay saatidir.Pazartesi  günü, Güneş battıktan sonra gelen, 3’cü ve 10’cu saatlerde Ay saatidir. Hesaplamaları daima yaşadığınız yere göre yapacaksınız. Yaşadığınız yere göre,  Güneş ne saat doğarsa, o saat  günün  birinci saatidir.

 

Mars

Yıldız satleri.Mars gününde,  Ay’ın etkili olduğu saatler.

Salı Günü Mars’ın günüdür. Salı günü  Güneş’i doğuşu  ile  Mars   saati ve  Mars günü başlar. Salı günü Koç burcunun  ve  Akrep burçlarının etkisi altındadır.  Mars’ın  doğuşu ile başlayan Mars günü ve Mars saatinden sonra gelen,  5’şinci ve 12’ci  saatler, Ay saatidir. Salı  günü Güneş battıktan sonra gelen, 7’ci  saat’de  Ay saatidir.

 

Merkür

Yıldız saatleri. Merkür gününde, Ay’ın etkili olduğu saatler

Çarşamba günü Merkür’ün günüdür. Çarşamba günü Güneş’in doğuşu ile Merkür saati  ve Merkür günü başlar. Merkür’ün etkisinde olan Çarşamba günü,  İkizler ve Başak burçlarının etkisi altındadır. Güneş’in doğuşu ile başlayan Merkür  günü  ve Merkür saatinden sonra gelen Çarşamba gününün,2’ci  ve 9’zuncu saati Ay’ın  saatidir. Çarşamba günü Güneş battıktan sonra gelen, 4’cü ve 11’rinci  saatlerde   Ay saatidir.

 

Jüpiter

Yıldız saatleri. Jüpiter gününde, Ay’ın etkili olduğu saatler.

Perşembe günü Jüpiter günüdür. Perşembe günü Güneş’in doğuşu itibarı ile Jüpiter günü ve Jüpiter saati başlar. Jüpiter’in etkisinde olan, Perşembe günü, Yay ve Balık burçlarının etkisi altındadır. Güneş’in doğuşu ile başlayan, Jüpiter gününden ve  Jüpiter  saatinden sonra gelen,6’tıncı  saat , Ay saatidir. Perşembe günü  Güneş battıktan sonra gelen, 1’rinci ve  8’zinci saatlerde , Ay saatleridir.

 

Venüs

Yıldız saatleri. Venüs gününde ,Ay’ın güçlü olduğu saatler.

Cumağa günü, Venüs günüdür. Cumağa günü Güneş’in doğuşu itibarı  ile Venüs günü ve Venüs saati başlar. Venüs’ün etkisinde olan, Cumağa günü, Boğa burcunun ve Terazi burcunun etkisi altındadır. Güneşin doğuşu ile başlayan, Venüs gününden ve Venüs saatinden sonra gelen 7’dinci  saat  Güneş’indir.  Cumağa günü, Güneş battıktan sonra gelen gelen 3’ çüncü ve 10’nuncu saatler, Ay saatidir.

 

Satürn

Yıldız satleri. Satürn gününde, Ay’ın güçlü olduğu saatler.

Cumağartesi günü, Satürn günüdür. Cumağartesi günü Güneş’in doğuşu itibari ile, Satürn günü ve Satürn saati başlar.  Satürn’ün  etkisinde olan Cumağartesi günü, Oğlak ve Kova burçlarının hakimiyeti altındadır.  Günün ilk saatinden sonra gelen, 7’dinci  saat, Ay saatidir. Cumağartesi günü Güneş battıktan sonra gelen, 2’ci  ve 9’zuncu  saatler, Ay’ın saatleridir.

 

Güneş

Yıldız saatleri. Güneş gününde, Ay’ın güçlü olduğu saatler.

Güneş  Günü,    Pazar günüdür. Güneş’in doğması ile Güneş saati başlar.  Pazar günü, Aslan burcunun etkisi altındadır. Aslan burcunun hakim olduğu bu günden,  Koç burçları ve Yay burçlarıda etkilenirler. Güneş’in doğuşu ile başlayan Güneş saatinden sonra gelen, 4’düncü  11’rinci   saatler  Ay saatidir. Pazar Günü Güneş battıktan sonra gelen, 6’cı ve saat  Ay saatidir. Hesaplamaları daima yaşadığınız yere göre yapacaksınız. Yaşadığınız yere göre,  Güneş ne saat doğarsa, o saat  günün  birinci saatidir.

Şifa AVCIN, sifa avcin

Astrolog Şifa Avcın

Bromley Kent Uk

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı