16 Ocak Gezegen Hareketleri

Ay şu anda Balık burcunun 27’inci derecesinde ilerlemekte. Oğlak burcundaki güneş ve Merkür’le şanslı kolay bir bakış açısı oluşturmakta. Ayrıca Merkür Güneş’le Oğlak burcunda kavuşum konumunda. Ufukta Boğa burcu yükselmekte. Venüs Satürün’le şanslı kolay bakış açısı oluşturmakta.   9’uncu evdeki Oğlak burcunda gezegen dizilimi var. Bu, gezegen dizilimi 9’uncu ev temalarını güclendirmekte. Kitap okumaya yazı yazmaya bilime ilime tarihe önem vereceksiniz. Konferanslardan, seminerlerden, zevk alacaksınız. Kütüphanelerde bulunmak sizleri mutlu  edecek. Uzak yollar yapabilirsiniz. Yabancı kültürler, yabancı medeniyetler sizi düşündürecek. Ticaretle uğraşanlar, öğrenenler, öğretenler, yayıncılar, iç aydınlığına önem verenler sevineceksiniz, mutlu  olacaksınız. Sevgi aşk gezegeni Venüs, 9’uncu evden 7’inci evdeki Satürüne kolay şanslı bir bakış açısı oluşturmakta. 7’inci ev ortaklıklar sosyal işler, ikinci evlat, evlik ve hukukla ilişkilidir. İçinizden evlilik proplemleri yaşayanlar varsa, anlayışlı ve sabırlı davranırsanız bu proplemler geçecek.

Kanuni sorunları olanlar, güçlü bir avukatın desteğiyle bu proplemlerden kurtulacaksınız. Evlilikte,   sorunlar yaşayanlar; disiplinli davranırsanız, sadakat gösterirseniz, sevgiyle davranirsanız , evlilik  proplemlerinizi yeneceksiniz. Venüs sevgidir, aşktır, nazdır, cilvedir. Satürün disiplin, bağlılık, sadakat  ve sorumluluıktur. Sevgi yıldızıyla, disiplin yıldızının şanslı uyumlu bir enerji akışı icinde olması, ilişkilerinize  kalıcı  bağlılık, huzur, mutluluk, sadakat getirecektir. Sevip sevilip mutlu olacaksınız.

Şu an Venüs Pluton’la, Oğlak burcunun 9’uncu derecesinde kavuşum konumunda. Tutkulu yakıcı duygular duyabilirsiniz. Güçlü cinsellik yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle gözlerden uzak, sizi kimselerin göremeyeceyi bulamayacağı  uzak bir yerde aşkınızı doyasıya yaşayabilirsiniz. Satürün’den gelen olumlu, destekleyici enerjilerle, uzun süreli, ciddi, bir beraberliğe adım atabilirsinız. Sağlam kararlar verebilir evlenebilirsiniz. Böyle dönemlerde, sağlam olmayan, bir ilişki bitebilir. Biten ilişkiler için üzülmeyiniz.

Gidenin yerine, daha iyisi gelir savinirsiniz. Yenilikler sizi korkutmasın. Yinede dikkatli  olun. Sevgi yıldızı Venüs, şoklarla beklenmeyen olaylarla ilişkili olan üranüsle sert bakış açısı oluşturmakta. Beklenmeyen olaylarla  karşılaşıp şok yaşayabilirsiniz.

 

Sifa-Avcin-2013

Şifa AVCIN
16/1/2013

Sosyal Medya Paylaşım Alanı