YAY BURCU GÜNEŞİ VE BURÇLAR

YAY BURCU GÜNEŞİ HARİTANIZDAKİ HANGİ EV ALANINIZI AYDINLATIYOR? ŞİFA AVCIN

KOÇ BURCU VE YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR

Dikkat etmeniz gereken konular var. Bu konular; aileniz, yakınlarınız ve uzak yollarla ilgili. Aile içi tartışmalar arada gerginliğe neden olabileceğinden, hareketlerinize ve konuşmalarınıza dikkat ediniz. Uzak yollardan beklediğiniz haberler gecikebilir. Gelen haberler ise size sıkıntı verebilir.

 

 

BOĞA BURCU VE YÜKSELENİ BOĞA OLANLAR

Dikkatli ve sebatlı Boğalar. Bu ayın içinde herzamankinden daha çok dikkat etmenizi gerektiren konular var.  Bu konular; alacak ve verecekler ile ilgili. Olumsuz giden bu konularda, bir çekişme yaşayabilirsiniz. Vaktinde ödenmeyen borçlarınız ve geciken alacaklarınız, size sıkıntı yaşatabilir.

 

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELENİ İKİZLER OLANLAR

Dikkat etmeniz gereken konular var. Bu konular; eşiniz ve ortaklarınızla ilgili. Olumsuz giden ilişkiler size sıkıntı yaşatabilir. Kendinizi bir konuda haksızlığa düşmüş hissedebilirsiniz. Karar vermek ve karar verememek arasında kalabilir, kendi iç dünyanızla bir cekişme yaşayabilirsiniz.

 

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELENİ YENGEÇ OLANLAR

İş, meslek, sağlık konuları sizi düşündürecek. İş verenseniz işcilerinize, İşciyseniz patronunuza karşı dikkatli olun. Arada yaşanan bir huzursuzluk, çekişmeye neden olabilir. Canlılarla iletişim yeteneğiniz güçlenecek.  Evcil hayvanlarınız varsa huzursuzlukları sevgisizliktendir. Onlara daha çok sevgi gösterin.

 

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELENİ ASLAN OLANLAR

 

Bu ayın içinde; yaratıcı konulardan, şans oyunlarından, aşktan, çocuklarınızdan ve sevdiklerinizden sevineceksiniz. Kalbi boş olanlar, aşk hastreti çekenler bu ayın içinde aradığınız aşkı bulabilirsiniz.Birbiriyle dargın olan aşıklar, gelen şans fırsatlarını değerlendirerek aranızdaki dargınlığı sona erdirebilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELENİ BAŞAK OLANLAR

Ailenizden, gelen maddi şansı değerlendirerek, geleceğinizi güvence altına alacağınız  bir başlangıç yapacaksınız. İçinizden bazı kişiler, yaşadığı evi değiştireceklerler. Bazılarınız ise evlerinde tamirat yaparak evlerini güzelleştirmek isteyecekler. Devletle işi olanlar, kariyerinde yükselmek isteyenler, önünüze şans çıkacak.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELSNİ TERAZİ OLANLAR

 

Kendinizden söz ettireceksiniz. Yaptığınız işlerle büyük beğeni kazanıyorsunuz. Mesleğinizle ilgili uzak yollar yapmanız size başarı verecek.Yayıncılıkla uğraşanlar sevineceksiniz. Tekliflere açık olun. İçinizden manevi ödüle sahip olanlar sevgi ve saygı kazanacaklar. Yakın çevrenızden, yollardan, haberlerden sevineceksiniz.

 

 

AKREP BURCU VE YÜKSELENİ AKREP OLANLAR

Hiç beklemediğiniz bir yerden bir geliriniz olacak. kendi emeğinizin karşılığını göreceksiniz. Başkalarıyla iş birliği yapıyorsanız, sahip olacağınız maddi kazanç için bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu konularda dikkatli olun. Doğru gitmeyen işler nedeniyle sıkıntı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

 

 

YAY BURCU VE YÜKSELENİ YAY OLANLAR

 

Yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. Yaşadığınız bölgeyi, tipinizi, görünüşünüzü değiştirmek istiyorsunuz. Hem bilginiz hemde hisleriniz güçlendi. Etrafınıza mutluluk ve huzur vermeye başladınız. Yaptığınız iyilikler gelip sizi buluyor. Mahkemelerde, iş birliklerinde, evlilikte sorun yaşayanlar var ise, bir anlaşmaya varacaksınız.

 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELENİ OĞLAK OLANLAR

 

Şansınızın iyi gitmediğini düşünüyorsunuz. Yaşadığınız, maddi manevi kayıplarınız sizi çok üzdü. Bu yüzden inancınızı yitirdiniz. Ümitlerinizi kaybettiniz. Hiç ümit etmediğiniz bir anda, kaybettiklerinizin yerine daha iyileri gelecek. Sevinip mutlu olacaksınız.İş konusunda bir anlaşmaya varacaksınız

 

KOVA BURCU VE YÜKSELENİ KOVA OLANLAR

 

Umutlarınız, istekleriniz gerçekleşecek. Yeni dostlar tanıyacaksınız. Arkadaşlarınıza dostlarınıza önem vereceksiniz. Başarılarınız, size ve dostlarınıza gurur verecek. Güvenilir, sözü doğru olan bir kişi olmanız, dostlar tarafından sevilip sayılmanıza neden oluyor. Arkadaş toplantılarında tanışacağınız biriyle duygusal bir ilişki yaşayacaksınız

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

 

Elinize gelen maddi bir kazançla, kendinize olan güveniniz artacak. Paranızı artıracaksınız. Elinize geçen parayı, emlak işine yatırmak isteyeceksiniz. İçinizden bazı kişiler az taksitle taşınmaz bir mala sahip olacaklar. Bekar olanlar sevineceksiniz. Kariyeri için çalışanlar, yükseleceksiniz.

Şifa Avcın

Telefon numarası 079 56 45 76 45

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı